10 ľudí s tými najdivnejšími plastickými operáciami

Čo tak nechať sa zmeniť na bezpohlavného mimozemšťana alebo tvora pripomínajúceho vodcu ohyzdov z Pána Prsteňov?

Botox, zväčšenie pŕs, umelé nechty, vlasy a aj mihalnice. Byť prirodzeným je dnes už jednoducho asi out, pretože takéto a iné zákroky viac menej zovšedneli. Plastická operácia však nie je úplne bez rizika. Človeka vtedy totiž rozrežú a vložia mu do tela potenciálne nebezpečný cudzí predmet. Ľudia túžiaci po zmene svojho zovňajšku by si preto vždy mali tieto riziká uvedomovať a nevyberať si lacných chirurgov či produkty z čierneho trhu. A tí, ktorí sa chcú pretransformovať do úplne inej než ľudskej podoby by si mali zasa možno uvedomiť to, že im jedného krásneho dňa môže prestať držať ich telo pohromade.. 

1. Vinny Ohh

Toto stvorenie z Los Angeles (pôvodne muž) je povolaním make-up artist, no dušou aj srdcom sa cíti ako mimozemský návštevník tejto planéty a mimozemšťanom sa aj nazýva v bežnom živote. Aj kvôli tomu už podstúpil vyše 100 plastických operácií za niečo vyše zhruba 40 500€.

vinny ohh/instagram (https://www.instagram.com/p/BN2l9B-BZ1P/?taken-by=vinnyohh)

2. María Josè Cristerna

Áno, presne táto žena nám pripomína toho vodcu ohyzdov z Pána Prsteňov, aj keď ona sama sa považuje skôr za vampírku. Pochádza z Mexika, všetka koža na jej tele je pokrytá tetovaniami, pod kožou na hlave a rukách má zasadených niekoľko titánových rohov, upravenú čeľusť, zuby či rozrezaný jazyk. Je to matka štyroch detí a týmto svojím excentrickým vzhľadom vraj vyjadruje krásu umenia a Boha, ktorý žije v nej.

mananasconuno/instagram (https://www.instagram.com/p/5I0zTJA8NA/?tagged=mar%C3%ADajos%C3%A9cristerna)

3. Brian Zembic

Tento chlapík prehral stávku a musel si dať spraviť pekné umelé trojky, s ktorými keď vydržal rok, dostal ešte aj 100 000 dolárov. No v skutočnosti mu ten rok s prsiami asi ani neprekážal. Zákrok totiž podstúpil v roku 1997, s prsiami (aj napriek tomu, že nemusí) žije dodnes a nosí si ich v športových podprsenkách a ženských tričkách.

4. Kristina Rei

Táto slečna mala svoje prirodzené pery obyčajné a tenké. A keďže jej veľkým idolom je kreslená postavička Jessica Rabbit, tak s tými obyčajnými tenkými perami sa cítila nepekná, neistá a nesvoja. Jednoducho samé negatívum. Preto si do nich nechala napichať okolo stovky injekcií a minula na ne vyše 4500€. Dnes je už našťastie trochu spľasnutejšia a nevyzerá až tak odpudivo.

youtube (https://www.youtube.com/watch?v=KB8aLsr2eiE)
rei_kristina_rei/instagram (https://www.instagram.com/p/BfV__ELnNRQ/?taken-by=rei_kristina_rei)

5. Vishal Thakkar

Takto to dopadne, keď chceš pekný nos a zostane ti len sfušovaný #kedysitubolnos, s ktorým sa ani nedá dýchať. Tento chlapík z Oklahomy sa po prvej nevydarenej plastike nosa musel vrátiť pod nôž chirurga, no nastalo toľko ďalších komplikácií, že tých operácií absolvoval ešte okolo 20. Jeho sen o krajšom nose skončil súdnymi ťahanicami s plastickým chirurgom a hadičkou na dýchanie namiesto nosných dierok.

youtube https://www.youtube.com/watch?v=FiVOh4W_jvA)

6. Valeria Lukyanova

Túto slečnu túžiacu sa stať ľudskou Barbie už asi väčšina z vás dobre pozná. 21-ročná Ukrajinka sa nebráni snáď žiadnej operácii, ktorá ju posunie bližšie k jej vytúženému vzhľadu bábiky Barbie.

valeria lukyanova/instagram https://www.instagram.com/valerialukyanova_official/)

7. Gabriella Jiráčková

Sen dievčat pretransformovať sa do podoby plastových bábik v dnešnej dobe už začína byť takmer bežný. Svoju bábiku má už aj Česká republika, ktorá má ešte len 18 rokov, no s plastickými operáciami má už viac ako silné skúsenosti. Len jej prsia už majú veľkosť 8, o perách nehovoriac.

lolotabella/instagram (https://www.instagram.com/p/BakEOcuhJOE/?taken-by=lolotabella)

8. Vanity Wonder  

Ďalší z dnešných už celkom bežných trendov – poriadny zadok. Malé ritky už dávno vyšli z módy a ženy často kvôli rýchlemu dosiahnutiu guľatého zadku siahajú po vkladaní implantátov do ritnej oblasti. Výnimkou nie je ani táto žena menom Vanity Wonder, ktorá sa asi zväčšovaním zadku pomocou injekcií stala doslova posadnutou. Počet jej operácií už totiž prekročil číslo 1000 a minula na ne už viac ako 15 000 dolárov. So svojím telom je spokojná, napriek tomu, že injekciami z čierneho trhu neustále riskuje svoje zdravie.

vanitywonder/instagram (https://www.instagram.com/p/-2evDwlmkI/?taken-by=vanitywonder)

9. Beshine

Takto to dopadne, keď niekto už dnes celkom bežné zväčšovanie poprsia povýši na novú úroveň – na najväčšie umelé prsia na svete. Táto Nemka menom Mayra Hills, ktorá si hovorí Beshine, doslova zasvätila svoj život zväčšovaniu poprsia a tvrdí, že vôbec netrpí bolesťami chrbta. Nevieme, ako tebe, ale nám by sa asi viac páčili jej originálne béčka.

beshinedotcom/instagram (https://www.instagram.com/p/Bbp4FxWFSt5/?taken-by=beshinedotcom)

10. Rodrigo Alves

Ľudského kena tiež určite poznáš, no vedel si, že sa po 42 plastikách začal reálne rozpadávať? Jeho telo neprijalo už po niekoľkýkrát „vylepšený“ nos, v ktorom mu najprv vznikla dierka a neskôr už nemohol ani dýchať. Jednalo sa o infekciu, ktorá mu potenciálne mohla znetvoriť celú tvár. Dnes je už v poriadku a v plastických operáciách a kozmetických zákrokoch pokračuje. Operácie na tvári ani nebudeme menovať, no vložené má v sebe prsné implantáty, brušné implantáty ako imitáciu svalov, má spravený aj zadok, s ktorým sa neváhal verejne pochváliť a najnovšie si nechal vyoperovať 4 rebrá!

rodrigoalvesuk/instagram (https://www.instagram.com/rodrigoalvesuk/)
rodrigoalvesuk/instagram (https://www.instagram.com/rodrigoalvesuk/)

Zdroj: viralthread
Titulná fotka: vinny ohh/instagramlolotabella/instagram

Reagujte!
Grr Grr
2
Grr
Fuuj Fuuj
147
Fuuj
Fňuk Fňuk
7
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
4
Uups
Haha Haha
5
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Problémy párov dnešnej modernej doby, nad ktorými často krútime hlavou


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME