15 neetických, no o to efektívnejších rád do života od kráľov cynizmu

Blíži sa tvoj termín svadby? Vyťaž z neho maximum!

V prvom rade treba povedať, že tento článok a rady v ňom toho s morálnymi zásadami nemajú veľa spoločného. Ale to nám nebráni v tom, že si ich nemôžeme prezradiť… ktovie, možno ich raz v budúcnosti skúsime implementovať aj do praxe.

1. Chceš si kúpiť auto, no rodičia odmietli dodať pomocný sponzoring? Povedz im, že si chceš namiesto auta kúpiť motorku, pretože stojí menej. Po tejto informácii určite zalovia vo vlastných vreckách o čosi ochotnejšie.

2. Doktor ťa síce vypísal na krátku PN-ku, ale ty by si uvítal, keby sa toto voľno dalo ešte o čosi predĺžiť? Povedz mu, že pracuješ v potravinárskom sektore. Nepochybne si pospomína na všetko, čo v ten deň zjedol, predstaví si, že namiesto rajčiny do seba napratal guču lačných baktérií, a následne ťa nechá doma ešte o čosi dlhšie.

3. Chceš dať deckám lekciu, čo sa bezpečnosti na internete týka, no zároveň nechceš, aby sa skutočne dostali do problémov? Prostredníctvom falošného profilu sa ich pokús nalákať, aby ti dali peniaze. Ak to vyjde, deti sa poučia a rodina v podstate nebude o nič chudobnejšia.

Thinkstock Photo

4. Nazval ťa práve niekto tučným? Povedz, že si ešte len v polovici svojej cesty a doposiaľ si schudol tridsať kíl. Nielenže bude dotyčná osoba vyzerať ako idiot, ešte si aj vypočuješ zopár príjemných komplimentov od ostatných. A feši si nabudúce dvakrát rozmyslí, či niekomu vynadá do veľrýb alebo si hlúpe poznámky radšej nechá pre seba.

5. Hľadáš si kamarátov? Vytvor na zoznamke falošný profil osoby opačného pohlavia a dohodni si rande s viacerými ľuďmi na tom istom mieste. Všetci si budú myslieť, že ich práve neexistujúci profil odkopol a určite uvítajú rameno, na ktorom si poplakať.

6. Nastupuješ do novej práce? Nech už je realita akákoľvek, vždy povedz, že všetky tvoje babky a dedkovia sú nažive. Nikdy nevieš, kedy budeš potrebovať „voľno na pohreb“.

https://www.expertise.com/il/chicago/funeral-homes

7. Požiadal ťa o pomoc s počítačom niekto, kto nemá ani páru, ako táto magická bedňa funguje? Nech robíš, čo robíš, vždy najprv zrýchli kurzor. Okamžite si to všimnú, budú si myslieť, že si im dvomi klikmi zrýchlil všetko, čo sa zrýchliť dá a na ďalších pár dekád budeš v ich očiach IT guru.

8. Blíži sa termín svadby? Pokús sa nájsť čo najviac adries milionárov vo svojom okolí a pošli im pozvánky. Pravdepodobne majú asistenta, ktorý ich s podobnou banalitou nebude otravovať. A tak len preventívne zo slušnosti pošle svadobný dar, aj keď absolútne netuší, kto vlastne si.

9. Potrebuješ na pol dňa zabaviť decká? Schovaj v byte 4 čokolády a povedz, že si ich schoval 5.

Getty Images

10. Frajerke sa za posledných dvadsať minút ešte huba nezavrela a teba už boli hlava? Venuj jej jedno láskyplné objatie a povedz, že chceš počuť, ako jej bije srdce. Určite ostane ticho ako myška a ako bonus si bude myslieť, že má doma šialeného romantika.

11. Hľadáš pomoc na internetovom fóre? Ženské užívateľské meno, prípade fotka stiahnutá z fotobanky ti určite pomôže dopátrať sa k odpovedi skôr, ako zošedivieš.

12. Máš obľúbenú reštauráciu? Napíš na Googli recenziu, že nie je vhodná pre malé deti. Vyvaruješ sa nepríjemnému rumázganiu, ktoré nie je práve najlepší doprovod k romantickej večeri.

123rf

13. Máš spolubývajúcu, ktorá je synonymom prasaťa? Neumyté riady v dreze, obývačka ako po nájazde nemeckých obrnených transportérov… to všetko môže zmiznúť a opäť postačí len falošný profil na zoznamke. Jeden si vytvor a pozvi spolubývajúcu na rande, pričom ako miesto stretnutia navrhni váš byt. Nemáš čo stratiť. Pri najhoršom si bude myslieť, že ju zase otravuje nejaký úchyl, no je tu aj veľká šanca, že sa poteší a celý byt vyluxuje.

14. Pozvali ťa na pohovor a bojíš sa, že to pokazíš? Popros dvoch alebo troch svojich kamošov, aby sa prišli o danú pracovnú pozíciu uchádzať tiež, no hrali sa na totálnych blbcov. Oproti nim budeš vyzerať ako to najlepšie, čo ich firmu mohlo stretnúť.

15. Ideš na prvé rande a nevieš, čo máš čakať? Už predom oznám svojej potenciálnej známosti, ako veľmi si časovo vyťažený. Ak pôjde večer hladko, môžeš sa tváriť, že si kvôli danej osobe presunul všetky ostatné stretnutia a povinnosti. Nepochybne jej to polichotí. Ak bude opak pravdou, budeš mať v rukáve skvelú výhovorku, prečo musíš odísť.

Shutterstock

Zdroj: brightside.me
Titulná fotka: Getty Images

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
20
Haha
Woow Woow
6
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
9 fascinujúcich miest na Zemi, ktoré uspokoja aj náročných cestovateľov


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME