15 seriálových párikov, ktoré sa nedočkali happyendu a nám to zlomilo srdce

Niektoré seriálové postavy si jednoducho zaslúžili viac…

Život našej obľúbenej seriálovej postavy prežívame spolu s ňou. K tomu patrí aj posudzovanie potenciálnych známostí, čo môže byť pomerne náročná úloha. Najmä, ak už náš obľúbenec našiel lásku svojho života, no tvorcovia sa to rozhodli ignorovať…

Pozor, tento článok obsahuje spoilery

1. Emily a Maya (Pretty Little Liars)

Smrť Mayi nás vykoľajila asi všetkých. Bola to jediná zo známostí Emily, ktorá mala tú správnu energiu. Paige sa s ňou nikdy nemôže rovnať a povedzme si úprimne – všetkým nám bola proti srsti.

Freeform

2. Glenn a Maggie (The Walking Dead)

Pár epizód po tom, čo Glenn vstal z mŕtvych, nám ho zobrali opäť. Jeho smrť bola príšerná a nedôstojná. Každý fanúšik tejto zombie série sa tešil na ich malú rodinku, no namiesto nej sme sa dočkali Glennovej rozmliaždenej hlavy. Nebolo to fér.

AMC

3. Liv a Lowell (iZombie)

Títo dvaja mali skvelú chémiu. Takú, akú s dokonalým Majorom nikdy mať nebude. Do poslednej chvíle sme všetci dúfali, že sa ten výstrel vysvetlí inak, no, bohužiaľ… nestalo sa.

Spondoolie Entertainment

4. Freddie a Effy (Skins)

Po tom všetkom, čím si títo dvaja preskákali, by si zaslúžili byť spolu. Namiesto toho sa nám tvorcovia rozhodli vraziť dýku rovno do srdca a miláčika televíznych obrazoviek nechali zomrieť v rukách psychopatického terapeuta. Aby toho nebolo málo, nikdy nám vlastne neukázali, ako to celé zobrala Effy.

E4

5. Regina a Robin (Once Upon a Time)

Regina bola jednou z postáv, ktorá sa počas sérií naozaj vyvíjala. Po tom všetkom si skutočne zaslúžila šťastnejší koniec po boku niekoho, ako bol Robin.

ABC

6. Robin a Barney (How I Met Your Mother)

Prečo Ted?! Ted mal byť s Tracy a títo dvaja mali skončiť spolu. Koniec tejto nekonečnej série bol pre väčšinu nepochopiteľný…

CBS

7. Bonnie a Enzo (The Vampire Diaries)

Po množstve milostných komplikácií a náročných vzťahov, ktorými bol tento seriál obtočený kolom dokola, prišla konečne táto idylická dvojka. Ich láska bola čistá, jednoduchá a bezproblémová. Zabiť Enza v poslednej sérii bolo výkrikom do tmy a žiadny divák pre to nemal pochopenie.

The CW

8. Nate a Serena (Gossip Girl)

Na sto percent by bol Nate pre Serenu lepší ako Dan. Hocikto by bol lepší ako Dan.

The CW

9. Cristina a Owen (Grey’s Anatomy)

Vždy sa mali radi. Od prvého stretnutia vedeli, že sú si súdení, aj napriek tomu, že boli očividnými protikladmi. Prežili toho spolu veľa, no nikdy nepochybovali o svojej láske.

ABC

10. Rory a Jess (Gilmore Girls)

Vždy si rozumeli. Jess ju podporoval vo všetkom, do čoho sa pustila. Ostatné vzťahy či už s Loganom alebo s Deanom sa tomuto nikdy nevyrovnajú.

The WB

11. Caroline a Klaus (The Originals)

Caroline bola skvelá postava, ktorej sa nikdy nedostalo patričnej pozornosti. Možno práve preto skončil tento vzťah fiaskom. To však nič nemení na fakte, že po tom všetkom, čím si títo dvaja preskákali, si zaslúžili viac. Omnoho viac.

The CW

12. Jane a Jesse (Breaking Bad)

Jane bola jediná osoba, ktorú Jesse naozaj miloval. Bol ochotný sa pre ňu zmeniť, nech to stojí, čo to stojí. Zomrela len preto, aby bol Waltov život jednoduchší a množstvo fanúšikov sa s tým nedokázalo zmieriť.

AMC

13. Haley a Andy (Modern Family)

Zistenie, že sa títo dvaja rozišli, bolo sklamaním pre každého fanúšika, ktorý nemá rád nudu a stereotyp. Hoci Hayleyini predošlí frajeri neboli celkom zlí, boli jednoducho nudní a predvídateľní. Andy priniesol na obrazovky skvelú chémiu a sexuálne napätie, ktoré s jeho odchodom opäť zakapalo.

ABC

14. Clarke a Lexa (The 100)

To, čo bolo medzi nimi, sa nedá opísať slovami. Opísať sa však dá to, že sa všetko skončilo v priebehu jednej sekundy…

The CW

15. Lucas a Brooke (One Tree Hill)

One Tree Hill skončil totálne chaoticky, čo sa popárovania hlavných postáv týka. Brooke síce nikdy nebola obľúbencom kvôli svojej zvláštnej povahe, no s Lucasom sa perfektne dopĺňali. Peyton bola síce fajn, no v kombinácii s Lucasom tvorili dokonalý nudný párik. A to nikto nechce.

Warner Bros. Television

Zdroj: buzzfeed.com
Titulná fotka: The CW

Reagujte!
Grr Grr
4
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
9
Fňuk
Jeej Jeej
3
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
10 vynálezov posledného roka, ktoré sú ako zo sci-fi filmov


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME