6 vlastností „dokonalého“ muža, ktorého by chcela mať doma hádam každá

Dať dole záchodovú dosku naozaj nie je také ťažké.

Zdroj: ArtCave Maniac / EMEFKA

Dokonalý muž je veľmi abstraktný pojem. Po prvé preto, že žiadna dokonalosť vlastne neexistuje, a po druhé preto, že aj keby existovala, každý by si pod ňou predstavoval niečo iné. Aj napriek tomu existuje hneď niekoľko spoločných menovateľov, ktoré týchto „dokonalých“ mužov spájajú, a my sme ich dnes s naším ilustrátorom niekoľko načrtli. Zbadáš v nich aj toho svojho?

1. Skladá po sebe dosku na záchode

Srdcový infarkt, potom srd, akútna potreba ovaliť niekoho po hlave žehličkou a potom zmierenie, pretože na toto fakt nemáš o tretej ráno energiu. To je sled emócií, keď sa vyberie cikať a prepadne sa rovno do hajzľa. Uprostred noci ide mozog na automat, robí, čo má naučené, a prakticky nevníma, čo sa deje naokolo. Fakt nečaká, že tam, kde ešte tri hodiny dozadu bola doska, je teraz vzduchoprázdno… tak by tam byť nemuselo.

ArtCave Maniac / EMEFKA

2. Nedurí ju ako zdutú kozu

„Neboj, to stíham,“ povedala dve hodiny dozadu, keď si sa jej s malou dušičkou pýtal, či by sa už nechcela začať chystať. Vedel si, že klame, a asi to tušila aj ona, ale akosi si to odmietala priznať. A tak ste teraz tu. Ona behá po byte ako splašená, pchá sa do šiat, zatiaľ čo jej schne prvá vrstva maskary a ty radšej ani nechceš vedieť, koľko je hodín.

Mohol by si ju začať duriť, nadávať jej, že na symetrickej očnej linke svet fakt nestojí a už by sa na to mala pre dobro všetkých radšej vysr*ť… ale nie je milšie pripustiť, že keď nejde o život, tak nejde vlastne o nič? Veď hodina, dve, tri hore-dole zase nie sú taká dráma. Či?

ArtCave Maniac / EMEFKA

3. Venuje sa jej aj cez futbal

Aj chlap má právo na vlastné voľnočasové aktivity. Život vo vzťahu nikoho neoprávňuje nárokovať si na všetok voľný čas svojej polovičky, ale predsa poteší, keď si ho urobí. Len tak, preto, že chce. Najmä na úkor niečoho, čo má veľmi rád. Nemusí to byť len futbal, pokojne aj hokej alebo pivko s kamošmi, skrátka niečo, za čo by život položil… ale dôležitejšie ako jeho srdca šampiónka to predsa nie je.

ArtCave Maniac / EMEFKA

4. Nechá si vytláčať vyrážky

Keď s ním išla do vzťahu, asi už vedela, ako vyzerá jeho ksicht, a bola s tým plne zmierená. Ale vyrážky sú separátna kapitola. Len si predstav, že ti niekto na dva týždne požičia najnovší model Mercedesu s vtáčím h*vnom na čelnom skle a povie ti, že ho za žiadnu cenu nemôžeš umyť. Presne tak sa cíti žena, ktorej po izbe behá chlap s Everestom na čele a nielenže ho nechce odstrániť sám, nedovolí to ani jej. Bože, maj zľutovanie.

ArtCave Maniac / EMEFKA

5. Chápe, že krámy sú hotová tragédia

Áno, áno, aj kopanec do rozkroku bolí, ale to je v tejto chvíli úplne irelevantné. Po prvé, kopanec do rozkroku netrvá týždeň, po druhé, nevracia sa k tebe každý mesiac a nezašpiní ti všetky pekné obliečky, a po tretie, nie je vďakou matky prírody za to, že vieš plodiť deti.

Normálny chlap tomu rozumie. Chápe, že jeho polovička má maternicu v jednom ohni, chuť vyškriabať si ju z tela holými rukami a odhodiť ju na opačnú stranu pologule, a snaží sa jej celý proces uľahčiť. Hovoriť o svojich guliach? To môže aj inokedy. Kvety a čokoláda, to je teraz cesta.

ArtCave Maniac / EMEFKA

 6. Rešpektuje časté cikpauzy

Chlapi držia ako ťavy. Možno je to tým, že ich pitný režim pozostáva z rannej kávy a poobedného energeťáku alebo sú tak jednoducho naprogramovaní, keďže v byte s jednou kúpeľňou to hádam ani inak nejde. Podstatné je, že rešpektujú, že ich polovička takú výdrž nemá. Predsa len, zmieriť sa s tým, že trojhodinová cesta autom sa pretiahne na pol dňa, lebo drahá musí očekovať hajzle na každej benzínke, si vyžaduje určitú dávku sebazaprenia. Ale to je aspoň, na rozdiel od kompletnej tepovačky auta, zadarmo.

ArtCave Maniac / EMEFKA

Takto si zas predstavujú dokonalú partnerku muži

Reagujte!
Grr Grr
4
Grr
Fuuj Fuuj
13
Fuuj
Fňuk Fňuk
3
Fňuk
Jeej Jeej
27
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
67
Haha
Woow Woow
6
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Veci, ktoré ľudia v detstve mylne považovali za vrchol luxusu


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME