Američanka, ktorá držala rekord najdlhších nechtov na svete, si ich dala konečne skrátiť

So svojimi nechtami sa dostala až do Guinnessovej knihy rekordov.

Zdroj: Profimedia

Ako píše napríklad aj portál USA Today, 57-ročná Američanka Ayanna Williams z Texasu si v roku 2017 vyslúžila zápis do Guinnessovej knihy rekordov. Prečo? Mohli za to jej nechty. Tie totiž spolu merali neuveriteľných 733,55 centimetrov! Jeden necht teda meral 73,35 centimetrov.

Ayanna si ich svedomito pestovala celých 28 rokov a vďaka nim sa stala centrom záujmu novinárov a reportérov z celého sveta. Najväčšie problémy mala podľa vlastných slov s ich udržiavaním a čistením. Na to si musela vyhradiť celých päť dní.

Profimedia

Ľuďom, pravdaže, nešlo do hlavy, ako môže Ayanna s takými dlhými nechtami zvládať úplne bežné činnosti či napríklad domáce práce. Vždy sa tiež nájde niekto, kto sa jej opýta, ako si dokáže utrieť intímne partie na toalete. Ayanna prezradila, že s touto otázkou sa stretávala roky. Vraj s tým ale nemala žiadny veľký problém, rovnako tiež s väčšinou ďalších úkonov.

Dokonca dokázala bez väčších problémov aj šoférovať. Na druhej strane ale priznala, že viaceré činnosti sa jej vykonávajú veľmi komplikovane. Nedokázala si napríklad sama prezliecť posteľ. Aj to bol dôvod, prečo sa rozhodla, že nastal čas dlhoročne pestované nechty skrátiť!

Úplne sa ich ale nezbavila. Návštevníci si ich budú môcť pozrieť v múzeu kuriozít Ripley’s Believe It or Not! na Floride. Ayanna dodala, že si nechty opäť plánuje nechať narásť, tentokrát však už ani zďaleka nie do takej dĺžky ako predtým. Dodala však, že je rada, že sa jej podarilo dostať až do Guinnessovej knihy rekordov. „Nikdy by mi nenapadlo, že sa mi podarí dostať do Guinnessovej knihy rekordov,“ povedala. „Je to fantastické, keďže trvalo veľmi dlho, kým mi tie nechty narástli.“

Profimedia
Profimedia
Profimedia
Profimedia
Profimedia
Profimedia
Profimedia
Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
94
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
5
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
3
Haha
Woow Woow
40
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Jedlá, ktoré nám ako malým nechutili, no v dospelosti sme ich začali mať radi


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME