BACK TO THE MEMES: Veľké zhrnutie mesiaca september

Ako to všetko vôbec tak rýchlo ubehlo?

Zdroj: EMEFKA

September pre nás znamenal koniec leta a zároveň prudké zhoršenie situácie s koronavírusom. Našťastie, medzi týmito neveselými správami sa stále našlo dosť memečiek, ktoré nám pomohli udržať si dobrú náladu.

Aj v dnešnej časti BACK TO THE MEMES si predstavíme témy a formáty, ktoré najviac poznačili tvorbu memes v uplynulom mesiaci. V závere článku je anketa, v ktorej môže každý hlasovať za meme, ktoré ho najviac oslovilo. Najpopulárnejšie meme za každý mesiac postúpi do súboja o titul meme roka.

Oslobodzujúci rozsudok pre Kočnera a Zsuzsovú

Hneď na začiatku mesiaca zažilo Slovensko poriadny šok – Marián Kočner a Alena Zsuzsová boli zbavení viny v prípade vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej. Takmer každý považoval tento súd za „hotovú vec“ a pre dvojicu obvinených očakával trest aspoň 20 rokov.

Právo je zložitá vec, ktorá sa prísne opiera o zákony a dôkazy, a preto sa niekedy môže trestu vyhnúť aj človek „o ktorom každý vie“ že niečo spravil. Kočnera a Zsuzsovú ale pobyt na slobode nečaká. Kočner bol odsúdený na 19 rokov väzby v kauze zmenky, Zsuzsovú zasa zadržala NAKA v súvislosti s prípravou ďalších vrážd.

😳😳😳😳

Gepostet von EMEFKA am Donnerstag, 3. September 2020

Nuž…🤷‍♂️😳

Gepostet von EMEFKA am Donnerstag, 3. September 2020

Umbrella academy (slovak edition)

Gepostet von EMEFKA am Donnerstag, 3. September 2020

Gender reveal party

Že ti tento názov nič nehovorí? Ako ti je len dobre! Gender reveal party je ďalší zo série Američanmi umelo vytvorených sviatkov, bez ktorých by sa svet pokojne zaobišiel. Vlastne, ako naznačuje najnovší prípad z Kalifornie, možno by bolo na svete aj lepšie.

Počas gender reveal party sa zhromaždia priatelia a rodina páru, ktorý očakáva dieťa, a je im oznámené jeho pohlavie. To je celá pointa. Avšak, práve jedna takáto slávnosť je považovaná za príčinu masívnych lesných požiarov, ktoré zničili 30 km² lesného porastu a vyhnali z domovov 3000 ľudí. Internet si túto situáciu poriadne vychutnal!

View this post on Instagram

[Follow @theholocrone for more] ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ Check out my partners: @dexters__diner @prequelsw.memes @_sw_holonet_ @starwarstoycollection @starwarsmemes.mp4 @realahsokatano ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ —‐———————————————— —‐———————————————— #starwars #anakinskywalker #anakin #starwarsmemes #starwarsdaily #starwarsmeme #starwarsdaily #starwarsfans – – #darthvader #obiwankenobi #r2d2 #lukeskywalker #hansolo #princessleia #kyloren #anakin #starwarsmemes #darthvadermemes #obiwan #order66 #revengeofthesith #palpatine #stormtrooper #stormtroopers #stormtroopermemes #mandalorian #themandalorianseason2 #themandalorian #ig11 #mandalorianmemes #genderreveal #genderrevealparty #genderrevealmemes

A post shared by Star Wars Holocron 💠 (@theholocrone) on

Who up rn

Gepostet von Bardock Obama am Dienstag, 22. September 2020

Is for me?

Memes veľmi často slúžia na uťahovanie si z ľudských nedostatkov. Tento formát si na mušku berie rovno jeden zo siedmich smrteľných hriechov – chamtivosť. Tento neduh je večnou témou a jeho prítomnosť vo svete memes nemôže nikoho prekvapiť.

Či už ide o ľudí z tvojho okolia, historické osobnosti alebo dokonca celé štáty, každý z nich má nejakú slabosť, ktorej nedokáže odolať. Hanblivý emoji, dva spojené pršteky a slová Is for me? je všetko, čo stačí na to, aby sme sa nad tým dokázali zasmiať.

ist?

Gepostet von Rýdze a umyté rakúsko-uhorské meme am Mittwoch, 16. September 2020

View this post on Instagram

. —⚠️Follow @meme_caaarl for more⚠️— . . __●__ ● _ █___█ __ █__ █_ __ █__ █ __ ███____________█████     _█▒░░█_________██▓▒▒▓██ ☆ █▒░●░░█___ ██▓▒██▓▒▒▓█ ★ █░█▒░░██_ ██▓▒██▓▒░▒▓█ _██▒░░██ ██▓▒░██▓▒░▒▓█    ★ ____█▒░██ ██▓▒░░ ████▓█ ___█▒░██__██▓▓▒▒░░░██ ★★ ____█▒░██___████████████ _____█▒░█▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒█ ______██████████████████.•°*”˜҈.•°*”˜҈. . . . #memes #meme #😂 #🤣 #post #laugh #lachen #lustig #komedie #funny #fun #witzig #realshit #xd #memes😂 #memepage #seagull #isitforme #wethinktoomuch, andfeeltoolittle

A post shared by Memes by Caaarl (@meme_caaarl) on

Hades was atleast loyal except the whole stalking part from dankmemes

Putin a Lukašenko

Alexander Lukašenko je v kaši. Po ďalších neslobodných prezidentských voľbách, v ktorých si pripísal víťazstvo, ľuďom jednoducho došla trpezlivosť a už vyše 50 dní bieloruský ľud protestuje v uliciach. Ulice sú plné odhodlaných robotníkov, študentov, lekárov, športovcov… ľudia z celej krajiny chcú, aby Lukašenko odišiel.

„Poslednému európskemu diktátorovi“ veľa priateľov nezostalo. Jeho moc sa opiera o hŕstku podporovateľov-dôchodcov a prerastený bezpečnostný aparát. Jeden z mála spojencov v zahraničí – Vladimír Putin – sa s Lukašenkom stretol a po rokovaniach mu ponúkol minimálnu pomoc. Človek nemusí byť expert na reč tela aby videl, že Lukašenkovi ozaj tečie do topánok…

Bez komentára!!!!!

Gepostet von Rusko Online am Dienstag, 15. September 2020

Dobrú noc!!!!!

Gepostet von Rusko Online am Dienstag, 15. September 2020

Boris a Paris

Boris Kollár je ako smrť – berie všetkých. Predseda Národnej rady Slovenskej republiky naozaj nie je prieberčivý a čo sa týka flirtu a romantických dobrodružstiev, tak je skutočne veľmi otvorený. Pred pár týždňami sa na verejnosti objavila online konverzácia medzi bojovníkom za tradičnú rodinu a trans modelkou Paris Nemc.

Je rad na klasické telešopingové – to stále nie je všetko! Pre verejnosť sa vyjadrila Nikola, s ktorou si Kolár taktiež vymieňal veľmi explicitné správy. Líder strany Sme Rodina sa snažil svoj pokrytecký postoj kadejako hájiť. Všetko zaklincoval nesmierne zodpovednými slovami na tlačovke: „Nech pokojne na mňa nasadia aj volavku, keď to bude pekná baba, tak sa s ňou aj vyspím.“

Loading

Ktoré z týchto memes je podľa teba najlepšie a zaslúži si titul Meme mesiaca?

Ďakujeme za hlasovanie
V tejto ankete ste už hlasovali!
Vyberte si možnosť:

Predchádzajúce časti seriálu BACK TO THE MEMES nájdeš tu.

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
22
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
V historickom centre Pezinka umiestnili veľké farebné kvetináče. Obyvateľom sú na posmech


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME