Brazílsky väzeň sa pokúsil utiecť z väzenia prezlečený za vlastnú dcéru

To si vážne myslel, že mu na toto niekto naletí?

Zdroj: Rainerzufall1234 / commons.wikimedia.org

Líder drogového gangu v jednom brazílskom väzení sa pokúsil utiecť zo svojej cely prezlečený za svoju 19-ročnú dcéru. Presne tak, čítaš dobre. Niektorým ľudom ani v tých najzúfalejších situáciách fantázia naozaj nechýba. Ako si mohol myslieť, že mu takýto hlúpy nápad prejde, však ostáva záhadou.  

K celému nevšednému prípadu došlo túto sobotu, keď väzňa menom Clauvino da Silva, medzi kumpánmi známeho kvôli jeho nízkemu telesnému vzrastu skôr ako Krpec, prišla navštíviť jeho pubertálna dcérenka.

Ich plánom bolo dostať z basy po návštevných hodinách namiesto dcéry otecka Clauvina, ktorý si na seba navliekol nielen jej ružové tričko s Mickey Mousom a úzke rifle, ale mal na tvári aj gumenú masku so ženskou podobizňou a parochňu s dlhými čiernymi vlasmi. Plán by to bol dokonalý. A aj zamaskovanie, veď posúď sám. Teda, takmer dokonalý plán.

Ako sa hovorí, pod lampou býva najväčšia tma a Clauvino sa mal dostať na slobodu hlavnou bránou väzenia Gericinó v severnej časti Rio de Janeira spolu s ostatnými príbuznými trestancov, ktorí prišli navštíviť svojich drahých za mrežami. 

Ako však chcel následne „otec rokadostať dodatočne von z väznice aj svoju dcéru, úradom zatiaľ neprezradil a miestna polícia aj naďalej pátra po prípadných ďalších komplicoch tejto podarenej dvojice.   

Clauvino da Silva je šéfom organizovanej skupiny, ktorá má v Riu a blízkom okolí pod palcom výrobu a predaj omamných látok. A očividne svojim spolupracovníkom už veľmi chýbal. Po tomto incidente sa však Clauvino dostal do špeciálnej cely s maximálnou ochranou a bude čeliť aj následkom, ktoré vyplynuli zo sobotného neúspešného pokusu o útek na slobodu.   

Zdroj: meiahora.ig.com.br

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
7
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
10 mrazivých legiend, ktoré sa spájajú s lákavým novým hororom Nočné mory z temnôt


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME