Chalan z Tinderu jej skritizoval šaty. Mladej ženy sa však zastala značka, ktorá ich vyrobila

Lepšie to celé ani nemohlo dopadnúť.

Zdroj: © Shutterstock

Tinder je super. Najmä teraz počas karantény, keď sa kontakt s ľuďmi eliminoval na babku v obchode, čo pri honbe za dokonalým pomarančom hodila pravidlo o dvojmetrovom odstupe za hlavu a natiahla paprču div že nie krížom cez tvoju hlavu. Nech jej chutí.

Môžeš tam stretnúť fajn ľudí, budúcich kamošov, osudovú lásku… ale to nevylučuje skutočnosť, že z času na čas naďabíš na kreténa. Kolosálneho kreténa, ktorého iným titulom ako mužský pohlavný orgán ovenčiť ani nemožno.

S jedným takým mala tú česť Thea Chippendale. 21-ročná žena z anglického Sheffieldu narazila na zoznamke na chlapca menom George a sama netušila, do čoho sa púšťa, keď potiahla prstom doprava.

© Shutterstock

Chalan mal očividne pocit, že na jeho názoroch stojí svet a dával to celkom patrične najavo. „V tých šatách vyzeráš dosť komicky. Vôbec ti nesedia,“ odštartoval George ich spoločnú konverzáciu. „Snáď ti to pomôže,“ zaklincoval.

Pomôže v čom? Pochopiť, že na svete existujú ľudia takí patetickí a nešťastní, že jediným zdrojom ich chvíľkovej radosti je egohonka na internete? Hej, to mal feši pravdu… to asi pomôže.

Konverzácia s Georgom, ktorá nemá obdobu

V tejto fáze už Thea tušila, že chalan na druhej strane práve nesrší slušnosťou a taktom. Z neznámych príčin sa však rozhodla odpovedať. A takto vyzerala ich spoločná konverzácia.

theachippendale / Twitter / úprava redakcie

Slečna ostala po nepríjemnej potýčke značne rozčarovaná. A zmätená. A nahnevaná, veľmi nahnevaná, čo sa dá za daných okolností určite pochopiť. Rozhodla sa teda svoju frustráciu vyventilovať na sociálnych sieťach.

Na svoj Twitter pridala screenshot inkriminovanej výmeny názorov a myslela si, že tým aspoň pobaví svojich priateľov. Lenže, čo čert nechcel, z príspevku sa stal cez noc virál s viac ako 100-tisíc lajkami.

Tweet si všimla aj firma, ktorá šaty vyrobila

A tak by sa zdalo, že príbehu je koniec… ale nie. Ešte sa len rozbiehame. Medzi tisíckami užívateľov, ktorým skrížil cestu Thein tweet, bol totiž aj Nick Beighton, generálny riaditeľ značky Asos. A viete, kto vyrobil tie príšerné šaty ako zo sekáča?! Presne tak, Asos.

Nickovi to nedalo a z oficiálneho účtu módnej značky napísal slečne pod príspevok: „My už sme našli náš dokonalý match. Thea, zlatko, porozprávajme sa. Pozri si súkromné správy.“

Keď ťa kontaktuje jedna z tvojich najobľúbenejších značiek, neváhaš a rovnako neváhala ani Thea. Išla sa pozrieť do správ, a potom to už celé malo pomerne rýchly spád.

Nick ju pozval do sídla spoločnosti, kde ju úžasní zamestnanci previedli jednotlivými oddeleniami, spravili jej mejkap, nahodili ju do „sekáčových“ šiat a dopriali jej modelkovský photoshoot. Jedna z fotiek napokon skončila aj na ich webe.

Thea nakoniec dostala novú prácu

Čerešnička na záver? Okrem Asosu sa k tweetu dostala aj šéfka Rise At Seven, kreatívnej agentúry s pobočkami v Londýne a Sheffielde. Celý príbeh sa jej náramne pozdával a rozhodla sa slečne ponúknuť miesto. Thea ponuku prijala. Z uštipačného komentára na konto jej šiat sa teda dopracovala na stránku eshopu a do novej práce… osud je skutočne nevyspytateľný.

Zdroj: theachippendale / Twitter 

Reagujte!
Grr Grr
2
Grr
Fuuj Fuuj
16
Fuuj
Fňuk Fňuk
5
Fňuk
Jeej Jeej
24
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
17
Haha
Woow Woow
115
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
AKTUÁLNE: Na Slovensku včera odhalili iba jeden prípad nákazy koronavírusom


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME