Chlapík poslal svojej frajerke 12-bodový návod, ako sa má slušne správať na párty

A potom ju podviedol…

Zdroj: Kelsey Chance / Unsplash

Čo je jasným znakom toxického vzťahu? Keď chalanisko trvá na tom, aby si sa na párty neopila? Keď nedovolí, aby si bola v spoločnosti niekoho iného ako svojich troch ženských kamarátok? Keď chce, aby si mu poslala video izby predtým, ako pôjdeš spať, aby si bol istý, že v miestnosti nikto okrem teba nie je?

Alebo, nebodaj, až to, keď všetky tieto požiadavky zhrnie do 12-bodového zoznamu, odošle ti ho na mobil a automaticky očakáva, že sa nimi budeš riadiť?! Všetko. Všetko z vyššie uvedeného, a ak máš v živote niekoho, kto takéto frašky praktizuje na pravidelnej báze, tak ber topánky na nohy, nohy na plecia a deportuj svoje plecia niekam veľmi, ale že veľmi ďaleko.

Presne to urobila aj Zoe Scholefield, ktorá presne takýto návod na to, ako si instantne pokaziť večer, obdržala od svojej (našťastie už bývalej) polovičky. Chalanisko nielenže v dvanástich bodoch kvetnato opísal, čo všetko jeho priateľka na párty s kamarátkami robiť môže, respektíve nemôže, ešte aj celú túto maškarádu povýšil na nový level.

Zoe dostala od svojho (už bývalého) priateľa takýto zoznam

Po tom, čo apeloval na to, aby sa na párty neopila, netancovala ako deva ľahkých mravov, každému omieľala, že má doma frajera a referovala mu každý svoj krok (hoci sám podotkol, že bude spať a prečíta si to až ráno), sa vychrápal s niekým iným. Niežeby nebola nevera naprd za akýchkoľvek okolností, ale toto je predsa len trošku iná káva. A silná káva.

Okrem toho, že je to teda silná káva, je to aj úplne typické správanie pre manipulatívneho psychopata, ktorý drží svoju polovičku nakrátko, zatiaľčo jeho genitálie majú voľný výbeh. A tých si nanešťastie po svete behá pomerne dosť. Niektorí sú kreténi od prírody, iní to majú v hlave skutočne trochu pomotané a potrebovali by odbornú pomoc. Tak či onak ich to neoprávňuje zaťahovať do svojich chorých myšlienkových pochodov tretiu osobu.

Zoe to už, našťastie, vie a poslala milého Casanovu alias maniaka na kontrolu kade ľahšie. A potom v rámci očisty, pomsty a precitnutia, že tento vzťah bol skutočne len stratou času a súdnosti, zverejnila absurdné pokyny svojho ex na internet. Jej príspevok nazbieral viac ako 34-tisíc lajkov a nebudeme ďaleko od pravdy, keď napíšeme, že mnohých chytil za srdce.

Eric Nopanen / Unsplash (https://unsplash.com/photos/3skLpaOBlMw)

Najmä slečny, ktoré si podobným vzťahom prešli, prípadne sa v ňom väznia ešte aj teraz. „Emocionálne a verbálne násilie môže mať krátkodobé aj dlhodobé následky. Je rovnako príšerné ako akákoľvek forma fyzického násilia. Zaváňa to domácim násilím a máš šťastie, že si z toho vonku,“ napísala pod príspevok hollyhaless.

„Bola som v podobnej situácii niekoľko rokov dozadu a trvalo mi dva roky, kým som sa z toho dostala a posunula sa ďalej. Je mi ľúto každého, kto si niečím takým prechádza,“ okomentovala zase Sophie_Louise6. Používateľ Pinky4367 mal na správanie bývalého priateľa svoje vysvetlenie: „Je to paranoja. Chlapec má strach, že mu frajerka urobí to isté, čo on urobil jej, tak sa ju snaží kontrolovať. Kedysi som mal kamaráta, čo toto robil svojej frajerke.“

Napokon to trefne zakončil používateľ Mike: „Tvoj ex je tuším jeden z najtoxickejších a najnebezpečnejších sociopatov na svete.“ Tu by sme to mali nechať tak, nech si svoj názor na situáciu (ak sa tak ešte nestalo), urobíte sami. Myslíte, že je správanie jej bývalého normálne, pretože sa o svoju polovičku len bojí? Alebo zastávate názor väčšiny?

Kelsey Chance / Unsplash (https://unsplash.com/photos/BB4GbHiU1KY)

Zdroj: Zoe Scholefield / Twitter

Reagujte!
Grr Grr
8
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Prieskum hovorí, že počet žiakov, ktorí konzumujú alkohol, na Slovensku klesá


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME