Chlapík si dal urobiť DNA test a náhodne zistil, že má ďalších 30 súrodencov

Jedného by asi predýchal… ale tridsať?!

Zdroj: Shutterstock

Každý jedináčik ako malý pílil rodičom uši, že chce súrodenca. Závidel všetkým spolužiakom parťáka na život a na smrť, no čím bol starší, tým viac pozoroval, koľko to má výhod. Nemusíš sa s nikým deliť, naťahovať sa o ovládač, nikto ti nekradne ponožky a po nikom nededíš zimné bundy, ktoré boli out už desať rokov dozadu. A hlavne, všetka rodičovská láska sa koncentruje na teba… takže aj keď z teba vyrastie lenivé hovädo, musia to bezprostredne tolerovať.

V dospelosti je už človek s týmto stavom zmierený a úprimne, nečaká, že sa to v budúcnosti ešte zmení. O to väčší šok prichádza, keď zistí, že nejakého súrodenca predsa má… alebo rovno tridsať. To sa stalo chalaniskovi z TikToku menom Andy. O svoj bizarný príbeh sa nedávno podelil na sociálnej sieti a okamžite sa z neho stal virál so stovkami tisícov videní. Tak ako to teda bolo?

@kingnabil69

#stitch with @meezersqueezer #greenscreen My AncestryDNA story and the most insane weekend of my life. #stitch #ancestrydna #siblings #23andme

♬ original sound – Andy Torrey

„Už si niekto z vás dal robiť Ancestry DNA test a náhodne objavil nejaké rodinné tajomstvo?“ pýtala sa žena na TikToku a Andy sa jej v rámci výzvy rozhodol odpovedať. „Dal som si jeden urobiť ešte v decembri a ostal som šokovaný. Otec hovoril, že má korene v Anglicku a Francúzsku, preto som bol prekvapený, že sa Írsko vyskytlo ešte nad týmito krajinami,“ hovorí vo svojom videu.

Muž z Atlanty náhodou zistil, že má tridsať súrodencov

Najväčšie prekvapenie prišlo v momente, keď si Andy pozrel svojich rodičov. „Toto je moja mama,“ ukazuje prstom na údaj. „Ale kto je, dopekla, toto?“ Otec vo výsledkoch sa nezhodoval s otcom, ktorého mladý muž celý život považoval za svojho vlastného a keďže sa z toho akosi nevedel vysomáriť, urobil to, čo ľudia 21. storočia v takejto situácii robia – obrátil sa na strýčka Googla.

A bum. Netrvalo dlho a Andy sa dopátral k tomu, že jeho biologický otec je v skutočnosti darca spermií. „Dva dni dozadu som sa zobudil a myslel som si, že som jedináčik. A teraz zisťujem, že som druhý najstarší z tridsaťjeden súrodencov!“ jačí šokovaný chalan do objektívu. Pochopiteľne, pod videom sa okamžite nahromadilo kvantum komentárov a ľudia chceli vedieť, ako celá kauza dopadla.

@kingnabil69

Reply to @nikkii1776

♬ original sound – Andy Torrey

„Povedal si to rodičom?“ pýtala sa jedna používateľka, zatiaľ čo ďalšia chcela vedieť, ako na to reagovali, ak áno. „V skutočnosti som tie testy kúpil pre mňa a mojich rodičov na Vianoce, takže vedeli, že si ho budem robiť. Aj napriek tomu sa ma neunúvali predom upozorniť, čo ma čaká. Keď som to na nich vybalil, povedali len, že je to pravda.“ Ešte stále si niekto myslí, že ponožky nie sú dobrý vianočný darček?!

Zdroj: kingnabil69 / TikTok

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
6
Haha
Woow Woow
3
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
10 najlepších memes uplynulého týždňa #11


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME