Chlapík si počas karantény vyrobil z papierových tašiek kostým kovboja. Aj s verným tátošom

Každý sa s nudou vyrovnáva iným spôsobom.

Zdroj: dmobdave / instagram.com

Zrejme už každý z nás zažil na vlastnej koži niekoľkodňovú karanténu, počas ktorej musel na jednom mieste stráviť viac času, ako by chcel. Našťastie, ľudská kreativita sa v takejto situácii dokáže poriadne naštartovať. Už minule sme si v článku ukázali, že v priebehu karantény je možne vytvoriť kadečo nezvyčajné.

Opätovne nás o tom presvedčil David Marriott, ktorý po príchode do Austrálie musel niekoľko dní stráviť v karanténe, uvádza Snopes. Jeho dočasným domovom sa mu stal hotel, kde čas plynul akosi príliš pomaly. Nepomohli knihy ani seriály a Davida sa zmocnila nuda.

Za všetko môžu donášky jedla

Počas pobytu v hoteli sa o jeho brucho starali donáškové služby. Množstvo papierových tašiek, ktoré sa týmto spôsobom ocitlo v izbe, zapálilo iskru tvorivosti a Davidovi sa v hlave zjavil nápad – vyrobím si kostým! Tak prišiel na svet papierový kovboj.

S tvorbou rekvizít má skúsenosti

Ako prvý vznikol klobúk, následne pribudli ďalšie súčasti kovbojského odevu a na záver si David vyrobil konského partnera. Kôň dostal meno Russell. Ako Russellova kostra poslúžila žehliaca doska, krk má zasa vyrobený zo stolovej lampy.

Davidovi išla práca s nožničkami, páskou a papierom s ľahkosťou – pracuje ako tvorca televíznych reklám, takže má kopu skúseností s prípravou rekvizít. Priznáva, že kadejaké fascinujúce predmety majstroval už ako malý chlapec, pričom sa mu neraz podarilo pokaziť otcove nástroje.

Davidov otec je aj dôvodom, prečo sa musel vydať na cestu. Žiaľ, starý pán utrpel úraz pri páde a musel byť prevezený do nemocnice. Tam mal tú smolu, že ho chytil koronavírus, ktorému nakoniec podľahol. David sa vracal z pohrebu v Londýne.

Kostým zvečnil v krátkom videu

Po niekoľkých dňoch karantény, keď David so svojimi rekvizitami bavil seba a svojich kamarátov na internete, nastal časť odísť. S Russellom a svojím kostýmom nie je ochotný sa rozlúčiť a rád by si ich so sebou zobral. Svoje profesionálne skúsenosti využil aj v ďalšom ohľade – príbeh papierového kovboja zvečnil v parádnom traileri, za ktorý by sa nemusel hanbiť žiadny hollywoodsky trhák.

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
4
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Tragické úmrtia a záhadné javy. 10 mrazivých hororov, ktoré sú vraj prekliate


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME