Chlapík si prezeral susedov inzerát domu na predaj. Zistil, že jeho mačka žije dvojitým životom

Je to vlastne až také prekvapivé?

Zdroj: Shutterstock

Mačky sú záhadné stvorenia. Zatiaľ čo pes ti je výmenou za maškrtu a škrabkanie za uchom ochotný upísať aj dušu, tieto chlpaté príšery také jednoduché rozhodne nie sú a jeden nikdy nevie, čo im behá hlavou. Možno ťa má rada… a možno po nociach plánuje, ako ťa bezbolestne zahrdúsiť a predať tvoje orgány na čiernom trhu. Úprimne, kto vie? Nikto.

Mačky nežijú s tebou. A už vôbec ti nepatria. Existujú ako nezávislá entita, ktorá sa zhodou okolností nachádza na tých istých dvadsiatich metroch štvorcových a niekedy vlastne ani to nie. Lebo všetci poznáme „záhradné“ mačky, ktoré na dva týždne zdúchnu a potom ti opäť prikvitnú pred dvere, akoby sa nechumelilo. Ideálne aj s kopou malých.

Michael Hubank, ktorý na Twitteri vystupuje ako @generoom, si nemyslel, že má jednu takú doma. Žil v domnienke, že je majiteľom (respektíve, ako sme si už vysvetlili, spolubývajúcim) klasickej bytovej mačky, ktorá pol dňa prespí, potom šuští so sáčkom, motá sa ti pod nohy a potom si vypýta žrať. Nuž, ako sa ukázalo, nemohol byť ďalej od pravdy. 

Chlapík zistil, že jeho mačka žije dvojitým životom

Jeho mačka totiž vedie tajný život, o ktorom nemal ani potúch. A zistil to celkom náhodou. „Môj sused predáva dom, tak som neodolal a pozrel si jeho inzerát,“ píše na svojom Twitteri. „A čo nevidím. To je predsa naša mačka,“ dodáva k fotografii, kde sa na posteli pohodlne vyvaľuje oranžová chlpatá guľa. A vôbec sa za seba nehanbí.

Je len veľmi malá pravdepodobnosť, že sa tam teleportovala v deň fotenia, aby pozdvihla záujem o predávanú nehnuteľnosť. Skôr sa zdá, že sa tam vykráda pravidelne. A majiteľ? Ten o tom nemá ani páru. Jeho tweet sa stal okamžitým virálom s viac ako 300-tisíc lajkami a ľudia chceli vedieť, kde je malý grázel teraz. Michael potvrdil, že mačka napokon našla cestu domov… otázne však je, dokedy tam zostane. 

Zdroj: generoom / Twitter

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
6
Jeej
Uups Uups
3
Uups
Haha Haha
29
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
16 geniálnych učiteľov, ktorí svojou kreativitou obnovia tvoju vieru v školstvo


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME