Chlapík vytvoril bizarný zoznam pravidiel, ktoré majú jeho blízki dodržiavať, ak by bol v kóme

Vždy je lepšie byť pripravený.

Zdroj: Shutterstock

Ak nám ľuďom niečo ide, tak je to predstavovanie si morbídnych katastrofických scenárov, ktoré sa s najväčšou pravdepodobnosťou nikdy (alebo tak skoro) nestanú. Netvár sa, že nie. Tri hodiny ráno, ty ležíš v posteli, pozeráš do stropu a namiesto toho, aby si spal a ušetril sa ráno od trojitého espressa, myslíš na totálne hovadiny. Čo keď umrieš? Čo keď umrú všetci, ktorých máš rád? Čo bude potom?

Zo srandy hovoríme kamošom, akú pesničku nám majú pustiť na pohrebe, a prízvukujeme partnerom, že ak si po našej smrti do roka nájdu niekoho iného, tak ich budeme chodiť strašiť až do smrti. Je to divné? Asi hej. Ale takí skrátka sme. Chalanisko, ktorý na TikToku vystupuje ako @paulbiack, to však celé povýšil na úplne nový level a na sociálnej sieti sa s verejnosťou podelil o svoj bizarný zoznam.

Shutterstock

„Chcem vedieť, ak Rihanna vydá nový album alebo ak niekto napadne Meghan Markle.“

Zoznam úloh, ktoré majú jeho blízki dodržiavať v prípade, že jedného nemilého dňa upadne do kómy. Niežeby mal vážnu chorobu a niečo podobné mu v blízkej budúcnosti hrozilo, ale predsa len. Človek nikdy nevie, čo prinesie ďalšie ráno a je lepšie sa pripraviť. „Po prvé, udržiavanie účesu raz týždenne. Po druhé, prehľad noviniek z oblasti popkultúry, ideálne od homosexuálneho muža. Po tretie, ospravedlnenie od každého, kto mi kedy ublížil,“ menuje vo svojom videu Paul.

Ďalej sa na jeho zozname objavili perličky ako kampaň na sociálnych sieťach, aby naňho ľudia nezabudli, alebo uverejnenie jeho fotky v komatickom štádiu na TikToku, aby bol v trendoch a ostal relevantný. Paul ďalej uviedol, že si za žiadnych okolností neželá byť kŕmený, zato by mu nevadilo, ak by mu niekto vložil do úst cigaretu. „Asi si z nej nebudem vedieť potiahnuť, ale chcem ju tam mať,“ hovorí mladý muž.

@paulbiack

Coma Rules #fyp #foryou #scottish #lgbt

♬ original sound – Paul Black

V neposlednom rade apeluje na to, aby mu na slúchadlách každý deň hrala Chromatica. Och, a aby sme nezabudli, niekto má založiť GoFundMe účet, na ktorom sa budú zbierať peniaze, aby si mohol po prebudení kúpiť oblečenie na svoje nové ultra štíhle telo. To na margo toho, že ho nebudú kŕmiť. Jeho želania tolerovať nemusíš, ale treba uznať, že nápad je to celkom slušný. Čo by bolo na tvojom zozname?

Zdroj: @paulbiack / TikTok 

Reagujte!
Grr Grr
5
Grr
Fuuj Fuuj
12
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
26
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Zábavné fakty z dejín módy a oblečenia, ktoré ti rozšíria obzory


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME