Činnosti, ktoré robí doma každá žena, keď sa chce vyhnúť práci

Pri práci z domu je občas ťažké sústrediť sa.

Zdroj: Artcavemaniac / EMEFKA

Práca z domu vie byť občas poriadne náročná. Koronavírus však naordinoval mnohým z nás nechcené home office režimy a musíme sa skrátka prispôsobiť. Keď sme už však doma, tak sa nám miestami veľmi ťažko sústredí na prácu. Odbehneš si hodiť oprať veci do práčky, potom to musíš vyvešať a pomedzi to aj navaríš.

Každá žena veľmi dobre pozná tieto zábavky, ktoré jej bránia v tom, aby sa sústredila na prácu. Ak aj ty robíš prácu z domu, a je úplne jedno, či si žena alebo muž, určite zvykneš robiť počas práce niektoré z týchto činností. 

Upratovať upratovať upratovať, aj keď nie je čo!

Toto mnohým ostalo ešte z ich študentských časov. Akonáhle sa bolo treba učiť na nejakú písomku či skúšku, tak by sme radšej išli povysávať pustatinu, ako robiť to, čo by sme naozaj mali. Podobne je to aj pri práci. Dávno máš vyluxovaný celý byt, ale zrazu ťa dokáže vyrušiť jedna smietka, ktorú máš v zornom poli.

Artcavemaniac / EMEFKA

Nákupná pauzička

Každému z nás občas ubehne pozornosť na sociálne siete. Tam sa však skrýva veľa nebezpečných nástrah. Reklamy. Ich revírom sú sociálne siete a maily, ich cieľom sú plné košíky v e-shopoch. Stačí, že ti cinkne mail s ponukou nových rúžov a ty skočíš ako mucha na lep. Kašľať na to, že pod rúškom tvoje narúžované pery nik nevidí.

Artcavemaniac / EMEFKA

Čerstvý chlebík musí byť

Mnoho žien v sebe momentálne našlo skrytú pekárku či cukrárku. Ak si ešte nepiekla banánový alebo kváskový chlebík v karanténe, tak nevieme, či vôbec ešte existuješ. Dámy predsa nebudú piecť večer, to už sa nikomu nechce, veď to nezaberie veľa času. Všetko stíhaš popri práci. Aj upiecť chlieb, čo by ti za normálnych okolností ani nenapadlo.

Artcavemaniac / EMEFKA

Keď už nemáš do čoho rýpať, aj muž je dobrý

Niektoré ženy v sebe majú prirodzenú generálku, ktorá musí mať všetko pod palcom. Takže, ak ste s takou v karanténe, veľmi dobre viete, o čom je reč. Občas treba skontrolovať svoju polovičku či osadenstvo, s ktorým ste doma. Ako má predsa niekto pracovať, keď sa vedľa neho niekto hrá hry?!

Artcavemaniac / EMEFKA

Ideš sa pohrať so zvieratkom

Byť v karanténe s domácim miláčikom je niekedy náročné. Ak ho nejdeš venčiť a máš mačičku, tak ťa veľmi rýchlo vyruší obyčajný pohľad na to milé stvorenie, ktoré nádherne spinká. Ty si ho skrátka musíš odfotiť a poslať svojim kamošom, ktorí od teba podobné fotky prijímajú na dennej báze.

To, čo by si si v kancli nedovolila

Práca z domu má svoju výhodu. Môžeš sa pri nej odviazať. A to doslova. Okrem pohodlného pracovného oblečenia v podobe teplákov a vyťahaného trička sa to týka aj mnohých fyzických aktivít.

Teraz nie je reč o zvukoch, ktoré si v kancelárii nedovolíme vypustiť z nášho tela. Takto si môžeš zapnúť svoju obľúbenú hudbu na plné pecky a zatancovať si, akoby sa nik nepozeral. Lebo sa naozaj nik nepozerá.

Artcavemaniac / EMEFKA

Kontrola obľúbených dospeláckych webov

Predajcovia erotických pomôcok a ich štatistiky by vedeli rozprávať, čo ženy robia, keď majú doma pracovať. Tie, čo nemajú po ruke partnera, si musia pomôcť samé. Občas sa treba popri práci odreagovať. O tom, kedy sa v nás prebudia pudy, nerozhodujeme samé, preto keď to na nás príde, tak ideme skontrolovať, čo je nové na stránkach pre dospelých.

S hlavou v oblakoch

Občas aj sedíš nad tou robotou, dokonca ju robíš, keď v tom zrazu ti zahmlí myseľ nejaká myšlienka. Buď začneš rozmýšľať nad postavami zo seriálu, ako asi dopadne ďalšia časť, alebo nad inou veľmi dôležitou vecou, ktorá ti nedá pokoj.

Artcavemaniac / EMEFKA
Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
7
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
25
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
AKTUÁLNE: Na Slovensku sa včera vykonalo až 5150 testov. Počet odhalených prípadov je stále minimálny


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME