Ex-priateľka našla geniálny spôsob, ako používať mužov Netflix bez toho, aby si to všimol

Všetkých nahnevala tým, že im to nenapadlo skôr.

Zdroj: Shutterstock.com

Nie je nič nevšedné na tom, že si ľudia delia svoje účty na rôznych streamovacích platformách. Raz za čas sa medzi partiou ľudí nájde človek, ktorý si službu spokojne užíva bez toho, aby niekomu platil. Je to skrátka parazit, človek, ktorý si vždy v skupinovom chate správy len číta a ako súčasť nejakého skupinového projektu sa zvezie bez akýchkoľvek zásluh.

Títo ľudia sa dajú ľudovo označiť ako “vychcaní“. Do podobnej kategórie ľudí sa dá zaradiť aj táto ex-priateľka, ktorej geniálny spôsob, ako parazitovať na účte na Netflixe, niekto zverejnil na Twitteri.

Dva mesiace si nič nevšimli

Mnohí z nás zdieľajú so svojimi kamarátmi, rodinou či spolubývajúcimi často jeden účet na Netflixe či Spotify. Alebo to vyriešia rodinným účtom, aby ich mesačné platby za tieto služby boli o trochu nižšie. Zdieľať však svoj účet na Netflixe so svojou bývalou priateľkou je celkom podivné. Ešte divnejšie však je, keď o tom, že ho spolu zdieľate, niekoľko mesiacov nevieš.

Na Twitteri sa pred pár dňami objavil príspevok, ktorý opisuje geniálny spôsob, ktorým mužova ex parazitovala na jeho Netflix účte bez toho, aby si to dva mesiace všimol.

Jeho brat v príspevku píše: „Ex môjho brata nám posledné dva mesiace kradla účet na Netflixe tak, že svoj profil zmenila na „nastavenia“ a úprimne, ani ma to nehnevá. Som zo seba naozaj sklamaný, že som veril tomu, že účet “nastavenia“ by mohli byť skutočné nastavenia Netflixu.“

Jej nápad všetci ocenili

Príspevok s geniálnym nápadom tejto ex-priateľky mnohí ľudia na Twitteri v komentároch ocenili. Dokonca sa pod príspevkom vyjadril aj oficiálny účet Netflixu. Treba uznať, že slečna sa naozaj veľmi dobre vynašla. Príspevok mal zakrátko viac ako 64-tisíc zdieľaní.

Pod príspevkom sa ozvala zrejme aj dotyčná ex-priateľka s komentárom: „Ďakujem, že ste nezmenili heslo, aj keď ste na to už prišli.“ Slečna príspevok dokonca aj sama zdieľala na svojom Twitteri so slovami: „Som niečo ako génius.“

Pamätáte si, keď nám učitelia v škole hovorili, že z každého z nás nebude akademik, že niektorí ľudia si musia nájsť svoju vlastnú verziu toho, ako byť múdrymi… TOTO je jedna z tých verzií!

Toto tajomstvo sa nemalo prezradiť. Moje deti sa teraz dostanú do môjho “MANAGE“ účtu.

Zareagoval aj samotný Netflix

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
25
Haha
Woow Woow
12
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Umelec vtipne ilustruje radosti a starosti s novonarodenou dcérkou


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME