Fotka tejto ženy sa stala virálom po tom, čo si ľudia všimli vtipný odraz v zrkadle

Fotky pred zrkadlom vedia byť zradné…

Zdroj: Shutterstock

Fotky so zrkadlom bývajú zradné a často zachytia aj to, čo nechceš. Že tvoja izba vyzerá ako po leteckom nájazde ozbrojených vzdušných síl, že si handru nechytil do ruky od minulých Vianoc alebo že si sa vo photoshope trochu pohral s vlastnými proporciami. Lebo ten neprirodzene spuchnutý bicák určite nikomu podozrivý nebude… Je toho dosť.

Nakoľko zákerné také obyčajné zrkadlo môže byť, zistila na vlastnej koži aj táto mladá Škótka. Connie White z Falkirku v sobotu večer doma zapózovala v krátkych červených šatách a spokojná s výsledkom sa rozhodla fotku postnúť na svoj instagram. Nič zvláštne si na nej nevšimla. Jej internetoví priatelia však áno.

Na fotke sa medzi jej nohami zjavil nevhodný detail

22-ročná žena si ničnetušiac čítala komentáre a nevedela pochopiť, prečo sa stále skloňuje mužský pohlavný orgán. Pozrela sa teda na fotku bližšie… a zbadala to, na čo ju komentujúci toľko upozorňovali. Odraz vlastnej nohy v zrkadle skončil presne medzi jej nohami a Connie vďaka nemu vyzerala ako pomerne obdarený muž. 

Z komickej snímky sa stal okamžitý virál

Škótke prišla celá situácia natoľko komická, že sa s ňou podelila aj na Twitteri. „Neverím. Toto som pridala na instagram a ľudia začali komentovať, že to vyzerá ako vták,“ napísala k príspevku, z ktorého sa stal okamžitý virál. Momentálne má viac ako 25-tisíc lajkov a používatelia v komentároch sa na jej faux pas dobre bavia.

Shutterstock

„Som rada, že si to postla. Väčšina báb by sa od hanby chcela prepadnúť pod zem, ale aj o takýchto veciach je život,“ napísala jedna z komentujúcich a dodala, že je super, ak sa človek vie zasmiať aj na sebe. „Chvíľu mi to trvalo, ale napokon som si to všimol. Je to teda riadna kláda,“ napísal zase niekto ďalší.

Zdroj: connieiwhite / Twitter 

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
10
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
3
Uups
Haha Haha
52
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Skupine slovenských pátračov sa v Tribeči podarilo zachytiť tajomný hlas. Bol tam s nimi ešte niekto?


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME