Typy internetových hejterov, ktorí veľmi radi vyjadrujú svoj negatívny názor

Kvôli nim sa internet stáva čoraz pochmúrnejším miestom.

Zdroj: ArtCaveManiac / EMEFKA

Komentárové sekcie sú v dnešnej dobe čoraz väčšmi zaplavené negatívnymi pripomienkami. Ľudia nadobúdajú pocit, že z pohodlia domova majú pod rúškom anonymity právo vyjadrovať akékoľvek stupídne názory, ktoré by však nikdy nedokázali povedať dotyčnému do očí

Tento trend neušiel ani nášmu ilustrátorovi, ktorý dal dokopy 6 najčastejších typov komentátorov, s ktorými sa už na internete stretol každý, kto zvykne pod článkami čítať diskusie.

Keby som to robil ja, bolo by to kvalitnejšie a hlavne krajšie

Realita: Vie, že nikdy nič poriadne nedokázal, a je si vedomý toho, že to o ňom vie aj jeho okolie. On je však na internete a tam môže byť predsa, kým len chce! Preto sa tvári, že jeho pracovné výkony a tvorivá činnosť sú na úplne inej úrovni než práca, ktorú robia ľudia viac než 10 rokov.

Má jednoducho potrebu vyjadriť sa, pretože len vďaka svojim komentárom nadobúda pocit významnosti. Žiaľ, pravda je taká, že zostáva viac na smiech, než keby mlčal.

ArtCaveManiac / EMEFKA

No poď, ty de*il! Takú ti pripečiem, že ti sopeľ oko vybije! Povedz mi, kde bývaš!

Realita: Chlapec má asi 13 a jeho jediný skutočný súboj bol v hre Street Fighter. Ak mu dáš adresu, nikdy nepríde, aj on sám má predsa pud sebazáchovy. Pokiaľ mu budeš odpisovať, jeho urážky na tvoju adresu sa budú stupňovať – je jedno, či použiješ inteligentné odpovede, pretože jeho inteligencia ešte nepresiahla 75 bodov.

ArtCaveManiac / EMEFKA

To nemohla tá polícia zasiahnuť inak? Bože, úplne neschopní sú tam všetci!

Realita: Osoba, ktorá videla policajný zákrok iba v seriáli Kobra 11. Jediná zbraň, čo kedy držal v ruke, bola otcova vzduchovka na záhrade a v aute nešiel rýchlejšie než 150km/h, no napriek tomu vie veľmi dobre, ako ľahko sa strieľa z auta pri rýchlosti 230km/h, prípadne, ako treba spacifikovať ozbrojenú osobu. Veď on sám spacifikoval opitého kamoša v krčme, keď mu nechcel doliať.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Vy ani netušíte, čím som si prešla, som úplne inde než vy! A nesúďte ma, nik vás o to nežiadal!

Realita: Slečna má potrebu sa ku všetkému vyjadrovať, no zároveň neznáša, ak sa vyjadríte na jej adresu. Predsa len, ona si toho prežila dosť! Či už to bolo v dôsledku nižšej inteligencie, alebo krutého osudu, sa však nikdy nedozvieme…

ArtCaveManiac / EMEFKA

Bože, tá ako vyzerá? To je riadne prasa…

Realita: Toto stvorenie rado poukazuje na iných a úplne mu chýba sebareflexia. Sám zodpovedá učebnicovému príkladu neandertálca, ale rieši výzor iných. Je, samozrejme, pravda, že obezita nie je zdravá, ale tento typ hrdinu hádže do jednej kopy aj ženy, ktoré majú skôr sexy ženské krivky.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Vy, ktorí bývate ešte na Slovensku, ste hlupáci. Ja som v zahraničí 2 roky a nikdy by som nešiel späť. Je mi vás ľúto!

Realita: Je pravdou, že v našej krajine to nevyzerá veľmi ružovo. Ľudia tu nie sú vôbec spokojní, no s vlastnou situáciou sa im ani často nechce nič robiť. Je obdivuhodné, ak človek dokáže zdvihnúť zadok a nájsť si lepší život v inej zemi, no to nedáva nikomu právo súdiť ostatných.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Reagujte!
Grr Grr
9
Grr
Fuuj Fuuj
46
Fuuj
Fňuk Fňuk
5
Fňuk
Jeej Jeej
9
Jeej
Uups Uups
6
Uups
Haha Haha
205
Haha
Woow Woow
7
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Na starých fotkách by si ich nespoznal. 20 ľudí, ktorí naozaj vyrástli do krásy


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME