Instagramové profily, na ktorých sa nechceš nikdy objaviť

Chvíle strávené na záchode budú zas o čosi zábavnejšie

Zdroj: Elijah O'Donell / Unsplash, boyfriends_of_insta / instagram.com

Instagram nie je len o tisíckach rovnakých selfies, #couplegoals, tvojich jedinečných cestovateľských zážitkoch a gastronomických počinoch z McDonaldu. Nájdeš na ňom okrem poriadnej dávky inšpirácie aj profily, na ktorých sa určite zabavíš. A ver tomu, že im veľmi rád hodíš follow, lebo takúto zábavu nechceš zmeškať.

Niektoré z nich si robia srandu zo samotných užívateľov Instagramu a z toho, čo všetko sú pre perfektný záber schopní urobiť. Iné zas zdieľajú situácie zo života, v ktorých sa nájde nejeden z nás. Ak máš rád poriadnu satiru, tak si určite prídeš na svoje. A okrem toho sa medzi nimi nájde aj zopár účtov z Česka a Slovenska.

@a.on.ze

Tento instagramový účet je vytvorený len chvíľu, no už si získal v priebehu pár dní stovku fanúšikov. A veríme, že si ich získa omnoho viac, lebo má veľký potenciál. Niekto si zrejme všimol, že mesto je plné zaujímavých, úsmevných dialógov, ktoré by bola škoda nezaznamenať. Jednoduchý obsah je zostavený z náhodných dialógov, ktoré začínajú frázou „a on/ona že“. Sú to rozhovory, ktoré častokrát počuješ v MHD, v kaviarni, kdekoľvek v meste, a akonáhle ich započuješ, zdvihne ti kútiky úst. Takto ich môžeš mať naservírované priamo v tvojom Instagram feede.

@esterajosefina

Ďalší instagramový profil, ktorý sa mieša do vzťahov, ale takým spôsobom, ktorý si okamžite zamiluješ. Určite si už aj ty zažil situáciu, keď ti tvoj partner, väčšinou už bývalý, povedal nejakú absurdnú hlášku a ty si nevedel, či sa máš smiať alebo plakať. Na tomto princípe funguje aj tento účet. Zbiera screenshoty, väčšinou rozchodových hlášok, ktoré si ľudia našli na svojich sociálnych sieťach. Už to, že sa niekto rozchádza na sociálnych sieťach je absurdné, no keď uvidíš niektoré tie rozprávky…

@oblubeny_insta_tvojej_mamky

Pravdepodobne by boli niektoré mamky z tohto účtu pohoršené, ale mamky na Instagram nechodia, takže je to jedno. Čo sa stane, keď si človek s dávkou sarkazmu, ktorý študuje na VŠVU a nie je mu umenie cudzie, založí Instagramový profil? Vo väčšine prípadov u takýchto ľudí nájdeš mnoho zaujímavých a krásnych diel, no tento je trochu iný. Tu nájdeš akurát tak penis v každom príspevku. Avšak treba oceniť umelecké stvárnenie, dokonca aj premakané animácie, o hashtagoch nehovoriac.

@boyfriends_of_insta

Čo všetko ľudia neurobia pre instantnú slávu? Čudoval by si sa, ale je tých možností naozaj mnoho. A hneď niekoľko dôkazov, že ľuďom zo sociálnych sietí trochu prepína, nájdeš aj na tomto instagramovom účte. Zachytáva prevažne chudákov priateľov, mužov a kamarátov budúcich influenceriek, ktoré jednoducho niekto musí fotiť a natáčať na instagramové profily. A presne táto ich dôležitá úloha je zachytená na absurdných fotografiách a videách. Odteraz, keď sa budeš prechádzať ulicami a uvidíš podobného úbožiaka, budeš vykrikovať „aha! boyfriends of Instagram!“.

@miserable_men

Legendy hovoria, že niektorí muži ešte stále čakajú v nákupnom centre na svoje polovičky, aby si vybrali medzi dvoma odtieňmi červených šiat. Čo by však muži pre svoje priateľky a manželky nespravili, a tak, vždy keď ich zavolajú na nákupy, jednoducho súhlasia. Potom, sediac pred obchodmi, ticho trpia a prehodnocujú svoj život zadaného muža. Presne toto utrpenie zachytávajú nasledujúce fotografie. Človek by si myslel, že niekoľko tisícok fotiek mužov pred obchodmi nemôže byť zaujímavých, no opak je pravdou.

View this post on Instagram

The Scream

A post shared by Miserable Men™️ (@miserable_men) on

@satiregram

Kto by si bol pomyslel, že účet, na ktorom sú len fotografie ručne písaného textu, bude mať viac ako 160-tisíc sledovateľov. Avšak na Instagrame je viacero ľudí so záľubou v sarkazmus a práve na tomto účte si prídu na svoje. Fotografie obsahujú texty, ktoré opisujú, čo na fotografiách užívateľov Instagramu najčastejšie nájdeš. Napríklad „obrázok mňa na pláži ako držím surf, ktorý som si požičal len kvôli tejto fotke…“

@insta_repeat

Tento účet nastavuje mnohým jeho užívateľom zrkadlo a ukazuje, že vôbec nie sme takí výnimoční, ako si myslíme. Hlavne naše zábery na Instagrame už vôbec nie sú také výnimočné, ako si možno mnohí myslia. Princíp tohto účtu je založený na tom, že vyhľadáva “jedinečné“ fotografie, prevažne z ciest, z ktorých vytvára koláže a nesmie chýbať ani očividný popis k fotke. Nájdeš tu mnoho záberov na pohľad zo stanu, a zo všetkých tých turistických “must see“ miest, na ktoré sa čaká v rade, len aby si mal čím nakŕmiť followerov.

View this post on Instagram

Phone in the wild 📱📱📱📱📱📱📱 PT.I

A post shared by Insta Repeat (@insta_repeat) on

Titulná fotka: Elijah O’DonellUnsplash

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
9
Haha
Woow Woow
3
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Majstrovstvá sveta v hokeji ešte ani nezačali a už sú všetkým na smiech


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME