Ľudia sa podelili o historky so šialenými expartnermi, ktorí to nemali v hlave v poriadku

„Chcela ma obetovať Bohovi mora, aby mohla mať deti.“

Zdroj: © Shutterstock

Žiadny rozchod nie je prechádzka ružovou záhradou, ale niektorých ľudí sa predsa len opúšťa o čosi ťažšie ako iných. Nie preto, že by boli úžasní a nenahraditeľní, práve naopak. Očividne mali v hlave o koliesko naviac a celý proces komplikujú viac, ako by bolo nutné. Presne s takými mali tú česť aj ľudia na Reddite a toto sú ich bizarné historky.

1. Vlámala sa ku mne domov, ukradla otcov telefón a napísala na zadné dvere fixkou odkaz: Milujem ťa a navždy budem. A aby toho nebolo málo, ešte mi aj zožrala pizzu z chladničky.

2. Zavolal na políciu a udal ma za prechovávanie drog, vraj ich mám momentálne v poštovej schránke. Potom prišiel pred môj dom a sám mi hodil do schránky drogy. Keď to policajti prišli prešetriť, susedia dosvedčili, že ho videli, ako tam tie drogy hádže on. Ešte aj ostal v aute zaparkovanom na mojej ulici a celú situáciu s úškrnom sledoval. Nakoniec zatkli jeho.

3. Bez môjho vedomia mi stiahol do mobilu sledovaciu aplikáciu a nainštaloval mi do bytu kamery. Odmietal so mnou kamkoľvek ísť, no pravidelne sa len tak zjavil v aute pred mojím domom, sedel a cez okno ma sledoval.

© Shutterstock

4. Prešla po mne autom a potom odišla, akoby sa nič nestalo. Policajtov to absolútne nezaujímalo. Snažil som sa ju žalovať, bez úspechu, takže jediné, čo mi ostáva, je na tú príšernú ženskú zabudnúť.

5. Chcel som sa s ňou rozísť, tak ma začala vydierať. Vraj zavolá na políciu, povie, že som ju znásilnil, a nechá ma deportovať (v tom čase som ešte nemal platné občianstvo). Dotiahla ma na partnerskú terapiu, lebo bola presvedčená, že problém bol vo mne. Po dvoch sedeniach si ma terapeut zobral stranou a odporučil mi, nech čo najskôr vezmem nohy na plecia. Urobil som to.

6. Vymočila sa mi na podlahu v obývačke, ovalila ma panvicou (a že to bola ohromne veľká panvica) a bez srandy kopla policajta do rozkroku. Len blázon by s ňou po niečom takom ostal.

© Shutterstock

7. Snažila sa ma obetovať Bohovi mora, aby mohla mať deti. Bola to moja prvá frajerka, podstatne staršia odo mňa, a nedarilo sa jej otehotnieť. Nútila ma robiť všelijaké bizarné veci, od zbierania dažďovej vody, ktorú som musel vypiť, až po ležanie na trávniku, pričom som musel byť úplne nahý. Nemala to v hlave celkom v poriadku.

8. Povedala som mu, že už ho mám plné zuby a s naším vzťahom je koniec. Nahovoril všetkých svojich kamarátov, aby mi sporadicky dookola volali každú sekundu dňa po najbližšie dva týždne. Ak som náhodou zdvihla, mali mi oznámiť, nech nerobím scény a vrátim sa domov. Táto taktika, pochopiteľne, nezabrala.

9. Poslal niekoľko obšírnych správ o tom, aká som príšerná, všetkým mojim kamarátom a príbuzným. Jedna, ktorú poslal mojej mame, dokonca obsahovala list na rozlúčku pred samovraždou. A keď celý tento cirkus nefungoval, poslal mi video seba, ako páli kopu plyšových zvieratiek ako symbol našej niekdajšej lásky.

© Shutterstock

10. V skratke? Ani slovkom nenaznačil svojmu otcovi, že je nanajvýš nevhodné pýtať si odo mňa moje nahé fotky. Potom si ma zobral bokom a dosť agresívne mi vysvetlil, že moja šokovaná reakcia nebola na mieste.

11. Vraj sa bála dodávky, ktorá jej pravidelne parkuje pred domom, a chlapíka, ktorý v nej prespáva… tak si na ochranu zavolala kamaráta a preventívne mu skočila na vtáka. Zablokoval som jej číslo, tak si ďalšieho pol roka kupovala nové SIM-ky, aby ma mohla otravovať.

12. Chcela, aby som sa správal ako Edward zo Súmraku. Natierala mi hruď trblietavým gélom a nútila ma pri sexe hrýzť ju do krku. Bolo to divné a nechcel som to robiť… tak ma pri prvej príležitosti podviedla. Stalo sa to na párty, na ktorej sme boli spolu – ja som odišiel domov, ona sa rozbehla za mnou a potom mi do piatej rána plakala na verande, nech ju pustím dnu. Nie, ďakujem.

© Shutterstock

13. Snažila sa odrezať si kúsok jazyka, aby vyzerala ako had. Tvrdila, že sa ju jeden môj kamarát (ktorý je, mimochodom, očividne gej) snažil pobozkať. Potom zase, že ma omylom podviedla s členom jednej známej k-popovej skupiny. A na záver mi zbila mačku. Ak toto nie je definícia šialenstva, tak potom už neviem, čo je.

14. Povedal mi, že jeho ex zomierala na rakovinu prsníka a rozišla sa s ním, aby ju nevidel v tom najhoršom. Nebola to pravda. Len ju bezducho podviedol a takto sa to snažil zamaskovať. Jeho ex je živa a zdravá a určite nemá rakovinu.

15. Vyhrážala sa mi, že dobrovoľne „zničí“ naše nenarodené dieťa fajčením a pitím pepsikoly počas tehotenstva. Po tomto brilantnom výroku si odo mňa vypýtala súkromné číslo na Donalda Trumpa, aby jej nápad odobril. Bola triezva… len značne trafená.

© Shutterstock

Zdroj: CGPMei / Reddit

Reagujte!
Grr Grr
5
Grr
Fuuj Fuuj
16
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
18
Uups
Haha Haha
67
Haha
Woow Woow
8
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
10 faktov o našom tele, ktoré potvrdzujú, že telo je jeden záhadný systém


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME