Mladík z Michaloviec narazil do auta, lebo mu pes povedal, aby prepol pesničku

Ak si si myslel, že „narafali“ už nič neprekoná, tak by si si mal sadnúť.

Zdroj: Profimedia.sk

Síce občas nadávame na televízne noviny, no musíme uznať, že ak by ich nebolo, tak by sme prišli o veľa dobrých reportáží, ktoré sa neskôr stali virálnymi. Po videu s ľudovým názvom „narafali“ prichádza ďalší adept na úspešné video.

Tentokrát je to mladík z Michaloviec, ktorému sa podarilo nabúrať auto na parkovisku sídliska. Ak ste si práve povedali, že to nie je nič zvláštne, tak ste ešte nepočuli jeho odôvodnenie nehody. Reportáž priniesol portál noviny.sk.

Narazil do zaparkovaného auta na sídlisku

Pravdepodobne si každý pomyslí, že vodič mal možno vypité alebo ho nejak šmyklo. Nie je úplne nevšedné, že občas niekto “ťukne“ auto aj na sídlisku. Mladík svojím vozidlom porušil spätné zrkadlo druhému autu, ktoré bolo na parkovisku sídliska zaparkované. Očitý svedok zrážky ihneď kontaktoval majiteľa auta a následne boli privolaní aj policajti.

Reportérka TV JOJ sa mladíka opýtala na detaily, ten však, ako môžete vidieť z reportáže, nevyzerá úplne triezvo. Zrážku argumentoval slovami: „Tu nejaký šialenec buchol za mnou… späťákom…také to tu je úzke, a tak, stane sa.“

Následne však ozrejmil ďalšie detaily zrážky – jeho spolupáchateľom sa stal pes. Mladík hovorí o tom, ako psa zatvára do kufra, no on má snowboard, príde cez dierku a „keď je smädný, príde si dopredu, prepni mi pesničku alebo čo mi povie, som sa zľakol“.  Vy by ste sa asi tiež zľakli, ak by vám pes hovoril, že máte prepnúť pesničku v aute, no nie?

Prezradil svoje bohaté plány na večer

Podľa informácií uvedených na stránke noviny.sk mladíkovi nebol v krvi zistený alkohol, no policajtom sa nezdal byť v poriadku a zobrali ho do nemocnice na zistenie omamných látok. Mladíkovi bolo aj napriek tomu, že si ho odviezli policajti, poriadne veselo.

Reportérke preto stihol prezradiť svoje plány na večer. „Idem sa najesť fajne, polievočku by som si dal, zima je vonku… idem sa najesť, pivečko si dám dneska konečne po dlhšom dobe. A večer zase: ženy, drogy, alkohol, herne.“ 

Novozrodenú hviezdu sme sa rozhodli zaradiť medzi ostatné slovenské legendy internetu aj na náš shop. Nové tričko nájdeš tu.

EMEFKA

Zdroj: noviny.sk

Reagujte!
Grr Grr
13
Grr
Fuuj Fuuj
7
Fuuj
Fňuk Fňuk
5
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
3
Uups
Haha Haha
278
Haha
Woow Woow
6
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Americké vesmírne sily predstavili nové uniformy, ktoré sa stali terčom výsmechu

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME