Muž prezlečený za Chuckyho z hororu Detská hra strašil v metre ľudí, ktorí nenosia rúška

Známa hororová postava vyčíňala v newyorskom metre.

Zdroj: Metro-Goldwyn-Mayer Studios Inc. / moviestillsdb.com

Celosvetová pandémia koronavírusu, žiaľ, stále neutícha, čo okrem iného znamená, že musíme vo zvýšenej miere dbať na hygienu, odstupy a tiež nosiť rúška. Podľa vedcov sa to tak skoro nezmení, avšak asi nebudeme ďaleko od pravdy, keď povieme, že väčšina ľudí si už na rúška ako-tak zvykla.

Vždy však nájdeme aj takých, ktorí nariadenia neberú vážne a zahrávajú sa tak nielen s vlastným zdravím, ale aj zdravím ľudí naokolo. A ako píše portál Unilad, práve tých sa rozhodol originálnym spôsobom vytrestať muž prezlečený za vraždiacu bábiku menom Chucky.

Chucky in charge of attacking non maskers from PublicFreakout

Tú môžeš poznať zo série kultových hororov Detská hra (prvý film vznikol v roku 1988 a následne sme sa dočkali viacerých pokračovaní a jedného remaku). Muž s Chuckyho charakteristickými oranžovými vlasmi a farebným svetrom s rifľovou kombinézou v metre v americkom New Yorku schmatol za nohu blízko stojacu ženu, ktorá nemala rúško.

Na pomoc jej museli prísť ostatní spolucestujúci. Celý incident iný pasažier duchaprítomne natočil a neskôr ho zverejnil na sociálnej sieti Reddit. Chuckyho svojrázna metóda nápravy nezodpovedných spoluobčanov sa ale stretla so zmiešanými reakciami. „Je to celkom vtipné,“ napísal pod video jeden používateľ. „Ale takéto veci, samozrejme, nemôže robiť a má šťastie, že sa nezranil. Ale no tak! Keď ste v prekliatom metre, tak noste rúška!

Rogue Pictures

Ďalší z používateľov si neodpustil narážku na samotný horor, z ktorého Chuckyho poznáme: „Dať si na tvár rúško nie je nič ťažké. Je to priam Detská hra.“ Ďalší používatelia sa vyjadrili, že dotyčná žena bola ukážkovo sebecká a bez rúška nemala byť vôbec vpustená do metra. Iní zase argumentovali, že síce urobila chybu, ale to nie je dôvod, aby na ňu nejaký cudzí muž útočil. „Som prekvapený, že nedostal kopanec do hlavy,“ napísal jeden z používateľov. Niektorí komentátori zase napísali, že podľa nich ide o dopredu zohraté divadlo a žart.

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
9
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
15 tweetov, v ktorých sa nepochybne nájde každý, kto nevie variť


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME