Muž vyhral 2 milióny dolárov po tom, ako si omylom kúpil tiket navyše

Fajn výhra pre niekoho, kto nevedel, čo robí.

Zdroj: shutterstock

Zvyčajne platí, že keď človek na počítači kliká na veci, ktorým nerozumie, dopadne to zle. Namiesto iPhonu za desaťtisícu návštevu webu, či single krások v okolí, sa človek najčastejšie dočká vírusu či krádeže údajov. V tomto výnimočnom prípade sa jednému mužovi podarilo niekoľkými mylnými kliknutiami zarobiť milión dolárov.

Samir Mazahem z amerického Michiganu si vďaka vlastnej nešikovnosti pri práci s počítačom prilepšil o milión dolárov. Chlapík podával tiket do lotérie cez online systém, a práve to je dôvod, prečo sa mu smiešnym spôsobom podarilo získať obrovskú kopu peňazí, uvádza NBC News.

Čísla si chcel len uložiť do obľúbených

Na lóse zaznačil čísla 01-05-09-10-23, ktoré sú odvodené z dátumov narodenia členov jeho rodiny. Keďže tieto čísla považoval za „šťastné“, chcel si ich v systéme uložiť ako obľúbené, vďaka čomu by ich ľahšie mohol nahodiť na ďalšie tikety v budúcnosti. Samir si neuvedomil, že pridať do obľúbených je možné len pri kúpe nového tiketu, čiže nechtiac kúpil druhý tiket.

shutterstock

Priniesli mu dvojnásobné šťastie

Svoj omyl si uvedomil až neskôr a priznal, že ho aj troška zamrzelo, že má dva tikety s rovnakými číslami. Sklamanie sa ale obrátilo na obrovskú radosť, keď si muž neskôr všimol, že v jeho konte ho čakajú dva tikety s miliónovou výhrou. „Šťastné“ čísla mu naozaj priniesli šťastie vďaka jeho omylu hneď dvakrát.

„Nedokázal som uveriť tomu, že je to skutočné. Trvalo mi niekoľko dní, kým som sa dokázal vyrovnať s tým, že mi moja chyba priniesla dva milióny dolárov (cca 1,7 milióna eur),“ okomentoval veľký zvrat šťastný výherca, ktorý by s nadobudnutou sumou chcel narábať zodpovedne – plánuje si kúpiť dom a zvyšok odložiť. Rád by mal istotu, že keď odíde do dôchodku, tak mu bude na účte svietiť príjemné číslo.

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
2
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Otestuj sa: Ako dobre sa vyznáš v syroch?


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME