Muž zacítil v uchu „jemné šteklenie“. Sňal si slúchadlá a našiel v nich nemilé prekvapenie

Toto nechce zažiť hádam nikto…

Zdroj: Shutterstock

V niektoré dni nič nejde podľa plánu. Absolútne nič. Ráno prespíš budík, oblečieš si tričko naruby, šéf ti na stôl kydne zadanie, ktorému sa tri roky každý vyhýbal a teraz ho chce mať doobeda hotové. Niekde medzi popieraním reality, zadržiavaním sĺz a čakaním na otvorenie spráchniveného wordového dokumentu ti dôjde, že ak ti z neba nespadne plech plný babkinej bublaniny, tak tento deň už nezachráni nič.

Ale ber to pozitívne – aspoň ti z pracovných slúchadiel nevypadol pavúk o veľkosti Filipínskych ostrovov. Presne to sa totiž stalo mužovi menom Olly Hurst, ktorý po nasadení slúchadiel zacítil v uchu akési šteklenie. ŠTEKLENIE. Stalo sa to (prekvapivo) v Austrálii. Lebo kde inde ťa počas pokojného dňa v práci napadne chlpatá osemnohá príšera s cieľom vycicať z teba aj posledné zvyšky ľudskosti. Však? VŠAK?!

Shutterstock

Muža čakalo v slúchadlách neželané prekvapenie

Dobre, dobre… možno je to trochu pritiahnuté za vlasy. Možno nebol veľký ako Filipíny a možno chlapíka ani tak celkom nenapadol, ale stále je reč o obrovskom huntsmanovi a dá sa s istotou povedať, že Ollyho nechcel pozvať na kávu. Huntsman, ak náhodou niekto nevie, s čím tu máme dočinenia, je pavúk z čeľade maloočkovité a v dospelosti dorastá až do tridsiatich centimetrov.

Tridsať centimetrov. Vstrebaj to. Pravdou je, že tieto pavúky nemajú agresívnu povahu, a hoci – ako väčšina ostatných svojho druhu – majú jedové žľazy, ktoré môžu človeku uškodiť, väčšinou ich nepoužívajú. Radšej utečú do bezpečia. Olly to očividne vedel. Ako jeden z mála odolných jedincov totiž na mieste nepustil do gatí, namiesto toho sa snažil pavúka vytriasť.

Nepodarilo sa. Smola. Človek musí vedieť, kedy prijať porážku a zmieriť sa s tým, že keď sa ti v pracovných slúchadlách usídli huntsman, tak už viac nemáš pracovné slúchadlá. Zato huntsman má celkom štýlový nový domov. Tak Olly položil milé slúchadlá zase na zem… veď možno raz osemnohý chlpáč vylezie aj sám.

Zdroj: olsta05 / Instagram 

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
48
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
4
Jeej
Uups Uups
3
Uups
Haha Haha
4
Haha
Woow Woow
16
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Historky o príšerných rande, ktoré sú dôkazom, že byť sám vlastne vôbec nie je také zlé


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME