Muži internetu sa podelili o tajomstvá, ktoré bežne ženám nehovoria

„Nie každá erekcia znamená, že sme nadržaní.“

Ženy sú komplexné stvorenia, preto niet divu, že majú množstvo tajomstiev. No sú na tom rovnako aj muži? Nedávno internetom kolovala otázka, aké sú mužské tajomstvá, ktoré sa ženám bežne nehovoria. A toto sú odpovede drsnejšieho pohlavia.

1. Nie každá erekcia znamená, že sme nadržaní. Niekedy sa kamoško proste postaví a my sami sme prekvapení, čo sa deje.

2. Keď od nás niečo chcete, jednoducho to povedzte. Sme orientovaní na priame úlohy a nie vždy nám docvakne, že „je mi zima“ vlastne znamená, že vám máme ponúknuť našu bundu. To isté platí aj o veciach, ktoré vám vadia. My ich prestaneme robiť, ak nám to poviete na rovinu.

No ak budete dva týždne behať po byte, tváriť sa, že vám nič nie je a potom nadávať „lebo nám je to očividne jedno“, tak sa nič nezmení. Úprimne, vôbec nám nie je jedno, že sa nám po byte premáva tornádo. Len nevieme, čo od nás vlastne chcete.

3. Keď za nami príde niekto v slzách s problémom, náš prvý inštinkt hovorí, aby sme ho vyriešili. Bolo by dobré, keby nám naše nežnejšie polovičky nejako naznačili, že o to nestoja a jednoducho sa chcú len posťažovať. My totiž naozaj nevieme, kedy je čas na utešovanie a kedy zase na riešenie.

https://giphy.com/gifs/thedailyshow-5bivKwxhVzshNk2Rjw

4. Máme radi objatia zo zadu. A objatia všeobecne.

5. Dotknúť sa vrchu rámu dverí je náš primárny inštinkt. Nevieme, kde sa berie a nie je ovplyvnený našou výškou. Tí menší vyskočia, väčší len zdvihnú ruku. No jedno majú spoločné – vždy sa musia dotknúť.

 

6. Ráno som hodinu čítal o bojových lietadlách, potom som zaspal a snívalo sa mi, že som pilot. Zobudil som sa a spomenul som si na jeden zakladač, čo som mal ako malý – na obale mal dinosaura ako šoféruje stíhačku.

Pri tej spomienke som sa nahlas zasmial, lebo sa inak nedalo a žena sa ma opýtala, čo sa deje. Povedal som jej, že nič podstatné. Potom som sa opäť začal smiať, lebo som si predstavil dinosaura, ako sa snaží zapadnúť do školy pre pilotov a hádajte čo?

Aktuálne vediem so ženou dvojhodinovú hádku, pretože si myslí, že jej niečo tajím. Chlapi naozaj nie sú také mysteriózne stvorenia, ako si ženy myslia. Niekedy len skrátka rozmýšľajú nad tým, ako by dinosaurus pilotoval lietadlo.

T Rex GIF - Find & Share on GIPHY

7. Keď je vonku tisíc stupňov a vidíš chlapa, ako robí fakt divný šaka-laka tanček, tak sa pravdepodobne len snaží odlepiť si gule zo stehna.

8. Šance, že žena od nás dostane to, čo chce, sú podstatne vyššie, ak nám to povie.

9. Opravoval som auto jednej kamarátke a kompletne som sa pri tom zašpinil od oleja. Kamarátka mi ponúkla, že môžem vybehnúť k nej a osprchovať sa. Odmietol som. „Nemám so sebou žiadne čisté oblečenie,“ povedal som a ona sa začala smiať. Áno, sme fakt mizerní, čo sa čítania medzi riadkami týka

10. Niekedy cikáme na boky záchoda, aby sme prúdom moču odpálili ten kúsok h*vna, čo tam po nás ostal.

Combine Come Together GIF by Desus & Mero - Find & Share on GIPHY

11. Vaše vlasy sú v pohode. Vážne. Boli v pohode pred návštevou kaderníka a sú v pohode aj teraz. Boli v pohode kučeravé a sú v pohode aj rovné. Boli v pohode po tom, čo ste sa zobudili a aj teraz, keď sú učesané. Sú proste v pohode. Pekné. V pohode a pekné. Pokiaľ majú tvar ako vlasy, vyzerajú ako vlasy a na dotyk sú ako vlasy, tak sú v pohode. A pekné.

12. Len preto, že sme dlho v sprche, nemusíme ešte automaticky masturbovať. Niektorí chlapi jednoducho tiež milujú dlhé a horúce kúpele. Ale áno, niekedy tam robíme aj to druhé.

13. Ak máš syna, tak buď natoľko láskavá a ráno počkaj pár minút predtým, ako ho začneš kopať von z postele. Na deväťdesiat percent má ranný stoják, a to posledné, o čo stojí, je skrývať ho pred mamou, ktorá sa ho snaží vyhnať do kostola.

Awkward Kristen Wiig GIF - Find & Share on GIPHY

14. Veľmi často si predstavujeme, ako zachránime krajinu od teroristického útoku alebo nejakú inú heroickú srandu. Častejšie, ako sme ochotní si pripustiť.

15. Muži majú radi komplimenty. A nielen to – dokonca si ich aj pamätajú. Týždne, mesiace, niekedy i roky, keď ide o niečo špeciálne. Obyčajné „si fešák“ alebo „máš pekné oči“ nám vie rozjasniť deň a ženy si ani nevedia predstaviť ako veľmi.

16. Niekedy sa náš moč rozdelí na dva pramienky, len tak, sám od seba. Občas nám to pripadá vtipné, občas nás to poriadne vydesí. Ktovie, prečo sa to deje?

This Is Weird Casey Affleck GIF by Golden Globes - Find & Share on GIPHY

Zdroj: reddit.com
Titulná fotka: Robert Obert

Reagujte!
Grr Grr
2
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
10
Jeej
Uups Uups
3
Uups
Haha Haha
68
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Čoskoro sa môžeme tešiť z 230 nových emoji. Jedno z nich však veľmi nepoteší mužov


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME