Mužova vtipná poznámka k vegánskemu burgeru pobavila všetkých v reštaurácii

Chlapík si chcel niečo priobjednať bez toho, aby na to prišla jeho žena.

Zdroj: © Shutterstock

Ženy majú v povahe starať sa. O deti, o seba, o módne trendy, o to, kto, s kým, kedy a ako, a v neposlednom rade aj o zdravotný stav svojich polovičiek. Hovoríme im, nech pijú viac vody, aby ich nebolela hlava, či nech nechodia fajčiť na balkón v treskúcej zime bez ponožiek… A oni nás ľúbia, tak počúvajú.

Pijú viac vody, nosia ponožky, robia všetko, vďaka čomu sa nám na tvári rozleje slastný pocit zadosťučinenia. Lenže aj oni občas potrebujú vypustiť paru. A keďže by tým veľmi neradi odštartovali tichú domácnosť, robia to tak trochu na tajňáša. Ukážkovým príkladom je aj tento muž, ktorý svojou požiadavkou nedávno pobavil nielen personál reštaurácie, ale aj internet.

Muž napísal do reštaurácie s netradičnou žiadosťou

Possibly the best Uber request I’ve seen from KitchenConfidential

Austrálsky muž menom Aiden si objednal cez UberEats vegánsky burger. Do poznámky uviedol, že hoci ide o vegánsky burger, bol by veľmi rád, keby mu naň niekto hodil plátok syra. Svoje konanie odôvodnil takto: „Viem, že je to divné, ale ja v skutočnosti nie som vegán. Len žena mi nedovolí dať si klasický burger, lebo ho jem často. Bojí sa, že budem mať neskôr problémy so srdcom.“

„Mohli by ste mi na toho vegánskeho fešáka prepašovať plátok syru, nech si môžem užiť trochu rozkoše? Prajem vám pekný deň,“ písal Aiden. Niekto zo zamestnancov jeho žiadosť odfotil a zavesil na Reddit. Tam sa príspevok dočkal tisícov lajkov a muž, ktorý sa takto snažil vyhovieť žene a zároveň si užiť dobré jedlo, sa stal novým virálnym hrdinom.

© Shutterstock

„Dajte tomu mužovi niekto medailu,“ napísal jeden z používateľov. „Dúfam, že mu tam niekto strčí dva plátky syra a medzi ne ešte prúžok slaniny,“ písal zase ďalší. Niekto iný zase poznamenal, že nie je šanca, že to jeho žena nezistí. „Určite si z neho bude chcieť odhryznúť. Ešte som nestretol ženu, ktorá by nechcela ujedať z môjho jedla.“

A potom tu boli tí nepríjemne šokovaní cenou. „25 dolárov za jeden burger?! To je zločin!“ poznamenal ktosi a niekto iný zase dodal, že by sa patrilo, aby prišiel aspoň s dvomi kilami hľuzoviek. Ako celý príbeh nakoniec skončil, nevedno. Ostáva nám teda len dúfať, že manželka na nič neprišla a muž si dosýta vychutnal svoj plátok syra.

Zdroj: aerilley / Reddit 

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
23
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
40 vecí, ktoré všetci potajme robíme a radšej sa k nim nikdy nepriznávame


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME