Najbizarnejšie návody na wikiHow, ktoré ti zmenia život

Kde inde by ti dali návod na to, ako vypočítať π hádzaním mrazených hotdogov?

Každý z nás potrebuje sem-tam poradiť. Ale sú témy, s ktorými ti ľudia v tvojom okolí nedokážu poradiť. Alebo témy, o ktorých ešte nevieš, že s nimi potrebuješ poradiť. Vtedy prichádza na scénu wikihow. Tá ti poradí na všetko od toho, ako si založiť vlastný štát či falšovať vlastnú smrť, až po tri rôzne spôsoby ako presvedčiť ľudí, že si v skutočnosti morská panna.

1.

https://www.wikihow.com/Act-Like-You%27re-Possessed

Pre ľudí, čo videli príliš veľa hororov a nestačilo im. Máš sa tváriť unavene a unudene, vykrikovať latinské frázy a nakúpiť si okultné symboly a knihy. Je tiež odporúčané sa správať zvláštne na verejnosti, napríklad pozerať do steny a hystericky sa pri tom smiať. Ako čerešničkou na torte by bolo fajn cvičiť jógu, keďže sa posadnuté osoby často skrúcajú do neprirodzených polôh

2.

https://www.wikihow.com/Calculate-Pi-by-Throwing-Frozen-Hot-Dogs

Keď potrebujete spraviť domáce z matiky a zároveň uvariť večeru. Alebo ste práve po rozchode a máte chuť vybiť nervy, ktoré teraz máte na toho… párka.

3.

https://www.wikihow.com/Convince-Your-Friends-You%27re-a-Mermaid

Pre tých, čo zvykli byť extrémnymi fanúšikmi H2O, stačí pridať vodu, keď Disney Channel ešte nebol úplný odpad. Na to, aby sa z vás stala morská panna, ani nepotrebujete spln. Stačí si kúpiť umelý chvost, nastrkať si do vlasov chaluhy a mušle, a zazerať na každého, kto má v ruke pohár vody. Všetko to však musíte urobiť bez toho, aby ste niekomu naozaj povedali, že ste morská panna. Lebo je to tajomstvo.

4. 

https://m.wikihow.com/Buy-and-Wear-Thong-Underwear-Without-Your-Parents-Knowing

Vyber si obchod ďaleko od tvojho domu. Kupuj ich iba v hotovosti, nech nezanechávaš stopy. Ak ich kupuješ cez internet, vymaž históriu. Ideálne ujdi z mesta a už sa nikdy nevracaj. Podľa toho, čo ste ochotní pre tento kus oblečenia urobiť.

5. 

https://www.wikihow.com/React-to-an-Ugly-Baby

Rady pre každého, kto neznáša deti, alebo keď má niekto vo vašom okolí namiesto dieťaťa malé monštrum. Odporúčajú urobiť to, čo už  dávno robíte pri opisovaní neatraktívnych dospelých: „Je vtipný,“, alebo „má dobrú povahu“. Alebo teba jednoducho komentovať všetko okrem samotného dieťaťa.

6. 

https://m.wikihow.com/Deal-With-a-Boyfriend-Who-Is-Obsessed-With-Your-Butt

Keď sa ti nepáči, že sa páčiš svojej polovičke až príliš. Nedajbože aby sa chválil svojim kamarátom. Aj s týmto závažným problémom wikihow vie pomôcť.

7. 

https://www.wikihow.com/Survive-Doomsday-As-a-Teenager

Tento návod sa v žiadnom prípade nevzťahuje pre dospelých, tí by podľa tohto návodu neprežili. Radia tínedžerom rozbiť si prasiatko s ťažko zarobenými peniazmi a zabudnúť na kino, sladkosti, či alkohol. Odteraz kupujete iba baterky, kompasy, či palice alebo drevené meče na sebaobranu. Tiež odporúčajú prečítať si apokalyptické knihy, lebo sú plné užitočných informácií, takže si oprášte svoje vydania Hier o život a študujte. Koniec sveta je vždy blízko.

8. 

https://www.wikihow.com/Stop-Staring-at-a-Girl’s-Boobs

Očný kontakt je dôležitý. Sústreď sa na to, akej farby má oči. Aký tvar majú jej oči. Aké veľké sú jej oči. Hlavne. Sa. Nepozeraj. Nižšie. A ak to nezvládaš, ideálne sa na ňu nepozeraj vôbec.

9. 

https://www.wikihow.com/Pretend-to-be-a-Modern-Vampire-(Male)

Pre všetkých pánov temnôt, ktorí chcú zbaliť nejaké naivné nástky. Maj vždy po ruke brusnicový džús, vyhýbaj sa slnku a kráčaj pružne, aby mali ľudia naokolo pocit, že máš nadľudskú rýchlosť. A tiež si vždy v spoločnosti zakry ústa a nos dlaňou – ostatní budú mať síce pocit, že asi smrdia, no ty vieš, prečo to robíš. Lebo cítiš ich krv a nechceš im ublížiť.

10. 

https://www.wikihow.com/Cook-Lasagna-in-Your-Dishwasher

Študentská večera dovedená k dokonalosti. Stačí len všetky ingrediencie zabaliť do alobalu a hodiť do umývačky. Určite existuje aj špeciálna verzia pre tých, čo chceli vždy ochutnať Tide pod.

Titulná fotka: wikihow

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
3
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
23
Haha
Woow Woow
5
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Vtipná kostra paroduje život dnešných instagramerov


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME