20 dôkazov, že veľa mužov stále nerozumie, ako funguje ženské telo

Menštruačná krv nie je moč. Nedá sa zadržať.

Zdroj: Shutterstock

Na školách by mala byť povinná sexuálna výchova. Hlavne chlapci majú vo funkciách ženského tela guláš. Veria, že krv je modrá, tak ako v reklamách, a ďalším hlúpostiam. Svoje o tom vie aj jedna americká slečna, ktorá sa cez Twitter pýtala iných žien na najväčšie hlúposti, ktoré im o ich tele tvrdili muži. Podarilo sa jej zozbierať pekný zoznam bludov, ktorým muži skutočne veria.

1. Mala som asi 11 a môj brat asi 14 rokov, keď sa ma spýtal, či menštruácia prebieha aj počas víkendov. Odpovedala som mu, že áno, a on iba smutne pokrútil hlavou a povedal, že ma veľmi ľutuje.

2. Raz som chodila s jedným chalanom, ktorý ma požiadal, aby som svoje každomesačné menštruačné krvácanie odložila na neskôr. Vraj, aby som ho nemala v deň jeho narodenín. Nevydržalo nám to spolu ani do tých narodenín.

3. Môj manžel, s ktorým sme spolu 13 rokov, je každý mesiac prekvapený, že ja zase krvácam. Áno, zase, ešte stále mi neskončilo predplatné. Prepáč. A vieš, čo ti prezradím? O mesiac je to tu opäť.

Shutterstock

4. Raz mi jeden chalan tvrdil, že žena nemôže otehotnieť, keď je pri milovaní hore. Akí sú len niektorí ľudia hlúpi… a iný chlap sa ma snažil presvedčiť, že ženy klamú, vraj pôrod vôbec nebolí. Ja mám 3 deti a pôrod fakt sakramentsky bolí!

5. Na strednej sa ma moji spolužiaci pýtali, či mám rada svoju menštruáciu preto, lebo je modrá, keďže bola modrá vtedy moja obľúbená farba. Oni si skutočne mysleli, že menštruačná krv je modrá, lebo to tak videli v reklame na tampóny.

6. Na jednej párty mi raz jeden chalan povedal, že ženy počas každej menštruácie zo seba vylúčia jedno vajíčko o veľkosti malých čokoládových veľkonočných vajíčok.

Shutterstock

7. Bola som v prvom trimestri s naším prvorodeným synom a môj muž odmietal mať so mnou pohlavný styk. Vraj by mu svojím „nástrojom“ poškodil hlavičku a vyvíjajúci sa mozog. Neviem, z čoho mal taký strach. Po prvé, je to blbosť. A po druhé, nebol až tak obdarený.

8. Raz som chodila s jedným chalanom, ktorý mal vtedy 21 rokov a nevedel, že menštruácia znamená krvácať z intímnych partií. Pýtal sa ma vtedy, že ako ženy vedia, kedy im menštruácia skončí. Ja som mu povedala, že proste prestaneš krvácať. A on na to so šokovaným výrazom na tvári: „Ty pri tom krvácaš?“

9. Raz mi jeden chlap oduševnene vysvetľoval, že ženská vagína sa prispôsobí jednému penisu navždy. A keď ho tá žena podvedie, on to zistí, lebo sa vagína roztiahne a už nebude mať vo vnútri ten správny tvar. Idiot.

Shutterstock

10. V maturitnom ročníku boli moji spolužiaci šokovaní, keď som im prezradila, že menštruácia sa nezačína a nekončí na môj povel. A taktiež nemali potuchy o existencii menštruačných kŕčov, a že sa menštruácia cez noc nezastaví.

11. Na jednej rodinnej oslave sa ma jeden príbuzný snažil presvedčiť, že môj syn je taký chorľavý preto, lebo ho dojčím a materské mlieko nie je pasterizované.

12. Jeden dospelý chlap si myslel, že všetky ženy sveta majú svoju menštruáciu naraz. Veď podľa fáz mesiaca, logika nepustí.

Shutterstock

13. Vedci z NASA neverili astronautke Sally Rideovej, keď im spísala zoznam dámskych hygienických potrieb, že by jedna žena mohla potrebovať toľko vecí. Išla do vesmíru. Na viac ako mesiac. Ani vedci z NASA netušia, ako funguje ženské telo. 

14. Pamätám si, že som raz v škole spolužiakovi vysvetľovala menštruačný cyklus a veci okolo toho. Bol šokovaný, že ich ženy majú každý mesiac. Možno sa z toho ani doteraz nespamätal.

15. Môj frajer sa ma pýtal, že prečo proste nevytlačím všetku menštruačnú krv naraz, ale „bavkám“ sa s ňou 5 dní.

16. Môj manžel si myslel, že po odstrihnutí pupočnej šnúry mi ju tam vrátia pre ďalšie bábo.

Shutterstock

17. Počas toho, ako som to robila s novým frajerom, som trochu krvácala a on kvôli tomu začal šalieť. Vykopol ma zo svojej izby a obviňoval ma, že som ho nakazila nejakou chorobou. Ešte mesiac mi cez Facebook písal, že som ho určite nakazila AIDSom alebo iným svinstvom. Potom prestal.

18. Počas cesty autom som potrebovala zastaviť na najbližšej pumpe a kúpiť si vložky. Priateľ, ktorý šoféroval, mi povedal, nech to na chvíľu zadržím, veď už sme skoro doma.

19. Jeden chlap mi tvrdil, že menštruácia nie je normálna. Podľa neho krvácam, lebo jem mäso.

20. Niekto sa ma raz pýtal, či si užívam gynekologické prehliadky. Vraj je to také isté, ako keď sa ťa tam dole dotýka tvoj frajer. Najradšej by som ho bola poslala na urologické vyšetrenie, nech mi sám povie, aké má z toho pocity.

Glove Penetration GIF - Find & Share on GIPHY

Zdroj: twitter.com


Reagujte!
Grr Grr
24
Grr
Fuuj Fuuj
43
Fuuj
Fňuk Fňuk
28
Fňuk
Jeej Jeej
6
Jeej
Uups Uups
23
Uups
Haha Haha
353
Haha
Woow Woow
18
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
12 vtipných konverzácií s otcami, ktorí majú brilantný zmysel pre humor

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME