Opitá vodička odviezla deti školským autobusom do McDonaldu

Netradičná odbočka sa vodičke príliš nevyplatila.

Zdroj: Shutterstock

Do poriadneho problému sa dostala 29-ročná vodička školského autobusu Lashonda Griffin z amerického Rochesteru v štáte New York. V piatok 16. októbra viezla, tak ako každý deň, deti do školy. Lenže potom sa rozhodla pre menšiu odbočku. Vyhlásila, že si zájdu do McDonaldu! V autobuse bolo v tej dobe šesť študentov (vo veku 5 až 16 rokov) a tí sa nestačili čudovať, informuje Unilad.

Lashonda skutočne s autobusom dorazila k najbližšiemu McDonaldu a s dvomi deťmi vošla do dnu, aby si kúpila jedlo na raňajky. Po tomto bizarnom zdržaní vodička deti odviezla v bezpečí do školy. Autobus zaparkovala na určené parkovisko a za volantom zaspala.

Shutterstock (https://www.shutterstock.com/cs/image-photo/group-young-children-getting-on-schoolbus-153645101)

Pozitívna dychová skúška na alkohol

Vedenie z jej nápadu a správania nebolo vôbec nadšené a riaditeľ kontaktoval políciu. Muži zákona vodičku podrobili dychovej skúške a zistili, že Lashonda v tele veľké množstvo alkoholu. Šéf policajtov Robert Long sa vyjadril, že bolo šťastie, že Lashonda v takom stave deti vôbec v poriadku doviezla do školy. „Podarilo sa nám ju zadržať predtým, ako by vystavila nebezpečenstvu niekoho ďalšieho,“ dodal.

Na krku má teraz niekoľko obvinení

Lashonda má teraz na krku viacero obvinení z ohrozenia bezpečnosti detí a šoférovania pod vplyvom alkoholu. Celkovo jej hrozia štyri roky za mrežami. Vedenie školy v oficiálnom vyhlásení uvidelo, že bezpečnosť študentov a zamestnancov je pre nich prioritou číslo jeden. „Sme veľmi radi, že sa nikto nezranil v dôsledku nezodpovedného správania našej zamestnankyne. Ospravedlňujeme sa, že študenti a ich rodiny boli zasiahnutí nepredstaviteľným konaním tejto osoby.“

Rodičia neskrývali hnev

Celý incident nahneval aj Davida Ferrisa, otca dievčaťa, ktoré sa v to ráno v autobuse viezlo. „Jej práca je bezpečne odviezť deti do školy,“ povedal. „Nie vziať ich do McDonaldu na raňajky, aby si dala kávu či niečo na jedenie. To je jednoducho neakceptovateľné…“

Shutterstock (https://www.shutterstock.com/cs/image-photo/ayutthayathailand-march-7-2018-view-porto-1181606473)
Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
3
Uups
Haha Haha
2
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Vďaka nevydareným portrétom zvieratiek sa umelcovi podarilo vyzbierať 8-tisíc na charitu


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME