Opustená samica čierneho leoparda vyrastá v ľudskej rodine po boku rotvajlera

Veľmi netradičná rodinka.

Zdroj: Shutterstock

Niektorí ľudia majú mačky, niektorí psy, no a niektorí si do svojho obydlia nasťahujú čierneho leoparda. O nasledujúcom príbehu, ktorý sa odohráva v Rusku, informoval portál Bored Panda.

Netradičné domáce zviera

Najtypickejšie domáce zvieratá sú obvykle mačky a psy. Pod pojmom mačka si väčšinou predstavíme to rozkošné prefíkané zviera menších rozmerov, ktoré občas excesívne mňauká a nechá nám nejaké tie škrabance na rukách. Asi nikto by si nepredstavil skutočnú mačkovitú šelmu ako napríklad… leoparda. Áno.

Hoci vychovávanie mláďat mačkovitých šeliem, ktoré odmietli ich vlastné matky, už nie je takou kuriozitou, nie je to ani nič typické a zaužívané. Luna, samica čierneho leoparda, má podobný príbeh. Jej matka ju odvrhla v najzraniteľnejšom čase, keď je pre mláďa kŕmenie mliekom veľmi dôležité kvôli jeho vývinu a rastu. Zoologická záhrada na Sibíri, odkiaľ Luna pochádzala, sa však dočkala záchrany.

@luna_the_pantera

Good night 😴 #fypシ #viral #animals #cute #sweetdreams

♬ Strawberry – Prod by Rose

Skúsená chovateľka

Ako záchranná ruka sa im ponúkla skúsená chovateľka veľkých mačkovitých šeliem. Je taktiež Ruska a o mláďa čierneho leoparda sa príkladne stará. Ak si prejdete jej Instagram alebo iné sociálne siete, uvidíte, že Luna sa správa ako bežná mačka. Žiadne potenciálne nebezpečné exotické zviera. Zaujímavým faktom je aj to, že Luna je skutočne učenlivé zviera. Ovláda niekoľko povelov a reaguje napríklad aj na povel „Sadni“.

@luna_the_pantera

Fearfully….😱 #fypシ #viral #animals #wild

♬ оригинальный звук – Luna_the_pantera

Najlepší priatelia

Luna vyrastá spoločne s ďalším zvieraťom po svojom boku. Ide o statného rotvajlera menom Venza. Ich zoznámenie prebiehalo postupne a pomaly, pretože nikto nechcel nič riskovať. Napokon sa však z dvojice stali veľmi podarení priatelia, ktorí sa spolu pravidelne hrajú a majú veľmi pekný vzťah.

Luna sa javí ako typická mačka. Je natoľko prítulná a navyknutá na svoju majiteľku, že sa k nej bežne túli. Postupne však naberá na veľkosti a niektoré videá zachytené na TikToku a Youtube len dokazujú, že je to stále čierny leopard.

@luna_the_pantera

Pantera & Rottweiler 😈🔥 #fypシ #viral #cute #leopard #rottweiler #catdog

♬ Oh No – Kreepa

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
16
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Umelec z Japonska vytvára vtipné sošky zvierat. Toto je 15 najlepších


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME