Otec pripravil nápadníkovi svojej dcéry zoznam bizarných otázok, na ktoré musí odpovedať

Nebál sa spýtať ani na porno…

Zdroj: aleishastubley / Twitter

Rodičia majú v rukáve hneď niekoľko spôsobov, ako efektívne odplašiť všetkých potenciálnych nápadníkov svojich ratolestí. Môžu vytiahnuť nahé detské fotky, na ktorých máš vlasy ostrihané na kýbeľ a tvoje telo vyzerá ešte vcelku bezpohlavne.

Alebo môžu poznamenať, že si mal do štyroch rokov solídny problém ovládať svoje močové ústrojenstvo. Prípadne vytiahnuť historku o tom, ako si sa raz u babky na prázdninách snažil okoštovať kravinec v domnienke, že ide o voľne rastúci kopec krásne nadýchanej čokoládovej zmrzliny. Možností je kvantum.

Tá, po ktorej siahol otec slečny menom Aleisha Stubley, však hravo tromfne všetky vyššie spomínané. Nekompromisný rodič nechcel nechať nič na náhodu a pred prvou spoločnou večerou s Andym, priateľom svojej dcéry, sa patrične pripravil. Vytlačil zoznam deviatich otázok, ktoré mali odhaliť, či je chudák Andy vhodným adeptom na budúceho zaťa. 

Otec dal túto záväznú prihlášku pre prijatie do rodiny dokonca aj zalaminovať. V prípade, že sa chlapec neosvedčí, ju teda možno použiť opätovne. A je možné, že to vážne bude nutné, keďže sa otecko neštítil zabrdnúť aj do veľmi chúlostivých tém.

Začalo to zľahka, padli klasiky ako „kde sa vidíš za 5 rokov“ či „budeš schopný postarať sa o rodinu“, no pomerne rýchlo sa to zvrtlo a človek sa ani nenazdal… BUM. „Aký je tvoj vzťah k pornu?“ 

Ak ste boli v tom, že práve tatko bude k pozeraniu filmov pre dospelých tolerantnejší, tak ste boli očividne na veľkom omyle. Aká je správna a hlavne family-friedly odpoveď na takúto otázku?! To sa pravdepodobne pýta všetkých 6-tisíc užívateľov Twitteru, ktorí doposiaľ na absurdný list Aleishinho otca narazili a správnu odpoveď vie asi len on sám.

Gepostet von Aleisha Stubley am Sonntag, 26. Mai 2019

Okrem tejto kuriozitky pobavila ľudí aj otázka číslo 9, a teda „si pripravený postarať sa o môj včelí úľ, kým budem na dovolenke?“ Lebo okrem porna sú dôležité aj včely. Aleisha neskôr poznamenala, že jej otec je len veľký srandista a nič z tohto nemyslel naozaj vážne. Andy sa teda hádam nebude musieť spovedať, na čom si po nociach ťahá pižmoňa. Aj keď… jeden nikdy nevie.

Zdroj: aleishastubley / Twitter

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
21
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Štúdia preukázala, že ľudia, ktorí ustavične meškajú, žijú dlhšie


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME