Ovládač očakávanej konzoly PlayStation 5 skrýva sympatický easter egg

Konzola na trh dorazí už budúci mesiac.

Zdroj: GameSpot / twitter.com

Už budúci mesiac dorazí na trh očakávaná herná konzola PlayStation 5. Jej prevedenie zatiaľ u vášnivých gamerov pozbieralo skôr rozpačité reakcie, za ktoré môže aj jej veľkosť, ale na skutočné recenzie si počkáme až do uvedenia konzoly. Ako ale píše portál Unilad, už teraz sa na nej objavil jeden sympatický easter egg.

Väčšina ľudí by ho prehliadla

Pozoruhodným prvkom je ovládač DualSense, ktorý na prvý pohľad vyzerá viac-menej obyčajne. Keď sa človek ale pozrie bližšie, vlastne úplne blízko, zistí, že sú na ňom motívy krížika, trojuholníka, štvorca a kruhu. To, pravdaže, nie je žiadna náhoda. Tieto symboly sú neoddeliteľne späté s PlayStation a tvoria dobre známu súčasť ovládania jednotlivých hier.

Predávať sa začne už budúci mesiac

Od vývojárov ide o milé spestrenie, ktoré by väčšina ľudí možno úplne prehliadla. Tieto symboly môžeme nájsť aj na samotnej konzole. PlayStation 5 bude obsahovať 8-jadrový procesor AMD Zen 2, priestor na uloženie dát vo veľkosti 825 GB, operačnú pamäť Ram vo veľkosti 16 GB GDDR6 s prenosovou rýchlosťou 448 GB/s. Konzola bude slúžiť aj ako Blu-ray prehrávač, prípadne na prehrávanie videí z YouTube či Netflixu. Samozrejmosťou je aj počúvanie hudby prostredníctvom Spotify.

Výhod, ktoré bude PlayStation 5 obsahovať, je, samozrejme, omnoho viac. V USA, Austrálii, na Novom Zélande, v Japonsku a Južnej Kórei sa PlayStation 5 začne predávať 12. novembra 2020. Zvyšok sveta si na konzolu počká do 19. novembra 2020.

Shutterstock
Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
8
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
37
Jeej
Uups Uups
3
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
14
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Veci, ktoré ľudia bežne robia, no mali by byť radšej protizákonné


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME