„Párik“ nafingoval falošnú žiadosť o ruku, aby dostal v bare drinky zadarmo

Fungovalo to. Fakt to fungovalo.

Zdroj: Shutterstock

Nie je veľa spôsobov, ako sa človek v bare dostane k drinkom zadarmo. Môžeš skúsiť hádzať oči na barmana a dúfať, že sa chytí, ale pokiaľ nie je nový, voči podobným trikom je už asi odolný. Tiež ho môžeš dojať srdcervúcim príbehom o svojom ex, no vzhľadom na to, koľko ľudí chodí zapíjať zlomené srdce, toto asi tiež nezožne veľký úspech.

Je to kruté, ale pokiaľ nie si nadnárodná celebrita (tisíc followerov na Instagrame sa fakt neráta) alebo nepoznáš majiteľa, jednoducho si musíš zaplatiť. Lenže doba je krutá, peniaze nerastú na stromoch, a tak táto dvojica z TikToku prišla s nepriestrelným plánom, ako piť celý večer zadarmo… a ešte aj získať svojich pätnásť minút slávy na internete. No čo je viac?

Shutterstock

Dvojica prišla s diabolským plánom

Párik, ktorý vlastne vôbec nie je párik, sa rozhodol nafingovať žiadosť o ruku. Shelbi Land, ktorá na TikToku vystupuje pod prezývkou @scandyyland, sa o celé divadielko podelila na sociálnej sieti a video doposiaľ nahrabalo takmer 10 miliónov zhliadnutí. Chalanisko, ktorého stretla dva dni dozadu a rozhodne s ním neplánovala žiadnu romantickú budúcnosť, si uprostred baru kľakol na koleno a „požiadal ju o ruku“.

„Ľudia, ktorí nás vôbec nepoznali, začali tlieskať a povzbudzovať. Bola to zábava,“ hovorí vo svojom videu. Barmani sa okamžite chytili, a keďže chceli zaľúbencom špeciálny večer trochu oživiť, začali im nalievať na účet podniku. „Celý večer sme pili zadarmo,“ dodáva Shelbi pri zábere štrngajúcich pohárikov.

@scandyyland

this is your sign to have a fake proposal with a random guy you meet at the bar #fyp #BachelorReady #EasyRecipe

♬ Marry You – Bruno Mars

Zatiaľ čo niektorí nápad ocenili a zaprisahali sa ho pri najbližšej príležitosti vyskúšať, iní vôbec nezdieľali ich nadšenie. „Je to šikovné? Určite. Ale aj poriadne úbohé,“ vyjadril sa jeden z komentujúcich na TikToku. „Nechcel by som byť v koži barmana, čo celý večer dáva drinky na účet podniku a potom zistí, že z neho vlastne urobili debila,“ napísal zase ktosi ďalší.

Zdroj: scandyyland / TikTok 

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
5
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
2
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Máš rád čipsy či zmrzlinu? Toto o tvojej osobnosti prezrádza tvoj obľúbený snack


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME