Patríš k vášnivým gamerom? Takto budú podľa expertov vyzerať tvoje ruky v budúcnosti

Tento pohľad ťa asi nepoteší…

Zdroj: Shutterstock

Ako budú vyzerať v budúcnosti ruky chronických gamerov? Práve na to sa pozrela stránka SlotsWise, na ktorú sa vo svojom článku odvoláva aj portál LADbible. Predstavila nám video, ktoré možno mnohých vydesí. Ruky fanatických hráčov totiž budú vyzerať výrazne inak než dnes. A čo si budeme hovoriť, ich vzhľad nebude práve najvábnejší.

Shutterstock

„Hranie hier je populárnou voľnočasovou aktivitou pre mnoho ľudí na celom svete,“ píše sa na SlotsWise. „Niektorí z nich sa rozhodli ísť ešte o krok ďalej a na hraní hier si postavili kariéru. Popularita gamingu stúpa každým rokom a ľuďom poskytuje možnosť, ako ostať v spojení s ostatnými a utiecť z okolitého sveta. Lenže ľudské telo a ruky neboli určené na podobné hranie. Ako by teda mohli vyzerať ruky, ak by sa adaptovali na optimálny herný výkon?

Podľa tejto predpovede sa nám niektoré prsty neúmerne predĺžia. To platí hlavne pre ukazovák a prostredník. Prstenník sa zase, naopak, scvrkne. Hoci sú ovládače navrhnuté tak, aby do ruky padli ako uliate, vývojári priznávajú, že ovládanie nových hier si často vyžaduje stláčanie viacerých tlačidiel. To má za následok negatívnu premenu rúk chronických gamerov. Na mnohých hráčoch tieto zmeny môžeme pozorovať už dnes.

Prispôsobia sa ovládače? Asi sotva

Je tu navyše predpoklad, že tlačidiel potrebných na vychutnanie si nových videohier bude stále pribúdať. Podľa Simona Corneliusa zo spoločnosti Cornelius Creative je na vývojároch, aby vytvorili ovládače, ktoré budú menej zaťažovať ruky hráča. Jedným dychom ale dodal, že sa to pravdepodobne nestane. „Skôr očakávam evolúciu našich rúk a predĺženie tých prstov, ktoré pri hraní najviac potrebujeme,“ povedal. „Prstenník a malíček sa zmenšia a možno budú vyzerať skôr ako pazúry obtočené okolo ovládača.“

Uvidíme, či sa tieto predpovede naozaj naplnia.

Reagujte!
Grr Grr
2
Grr
Fuuj Fuuj
3
Fuuj
Fňuk Fňuk
4
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
3
Uups
Haha Haha
5
Haha
Woow Woow
3
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
10 tipov na skvelé filmy, ktoré Netflix v posledných dňoch pridal do svojej ponuky (2. časť)


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME