Pizzeria zverejnila fotku nedojedenej pizze po zákazníčke. Ľudia ju nazvali monštrom

Ako môže niekto takto jesť pizzu?!

Zdroj: Shutterstock

Existuje niekoľko spôsobov, ako odhaliť psychopata. Ak ti stojí pod barakom s ďalekohľadom v ruke, zatiaľ čo druhou kontroluje správny prietok krvi v intímnych partiách, tak asi nie je o čom (mimochodom, zavolaj políciu), no potom je tu veľa iných, menej do očí bijúcich znakov. A niektoré z nich úzko súvisia s jedlom.

Človek, čo bez milosti zožerie obe twix tyčinky naraz a nie jednu po druhej, to nemôže mať v hlave úplne v poriadku, a pizza… to je kapitola sama o sebe. Teraz nie je reč o ananáse, banáne a iných absurditách, ktoré sú si ľudia schopní na ňu nakydať, ale o spôsobe, akým sa je. Tých je aspoň milión. Príborom, rukou, napchať si ju do úst celú ako moravský koláč… ale vykrojiť a zjesť len stred?!

Shutterstock

To by nikdy, za žiadnych okolností, nemal byť jeden z nich. Lenže je. Manchesterská pizzeria Honest Crust Sourdough Pizza sa nedávno na svojom oficiálnom Twitteri podelila o fotku nedojedenej pizze po zákazníčke. „2020, prečo k nám musíš byť taký krutý,“ bol popis, ktorý ju sprevádzal a celú situáciu lepšie zosumarizovať ani nemohol.

Nedojedená pizza pobúrila internet

Zákazníčka nebola fanúšičkou suchých okrajov. Očividne. Ani fakt, že pizzeria špecializujúca sa na pizzu z kváskového cesta ponúka k okrajom aj cesnakový dip, nepomohol. Žena im nedala ani len šancu – hneď v úvode vyrezala vnútro a smutnú obruč nadýchaného cesta nechala napospas krutému osudu… v odpadkovom koši.

Príspevok na sociálnych sieťach rozdelil ľudí na dva tábory

Po uverejnení príspevku sa pod ním strhla horlivá debata. Väčšina ľudí nemohla uveriť vlastným očiam, niektorí z nich dokonca poznamenali, že okraje sú ich obľúbenou časťou. „Toto sú presne tí ľudia, ktorým v detstve z chlebu okrajovali kôrku,“ napísal niekto. „Nikdy never človeku, ktorý je pizzu príborom,“ vyjadril sa zase ďalší používateľ.

Ale boli tu aj tí, ktorí so zákazníčkou plne súhlasili. „Fakt je také ťažké rozotrieť omáčku až po okraje?! Nikto nechce jesť suchý chlieb, aj ja by som to okrájal,“ poznamenal používateľ menom Thomas. A na záver sa niekto podelil o svoju vlastnú, nemenej bizarnú príhodu: „Raz som videl ženskú v Pizza Hut, ktorá brala jednu polku pizze za druhou. Vždy z nej len strhla oblohu so syrom, zjedla ju a cesto s paradajkovým základom vyhodila do koša. Ešte sa aj sťažovala, že jej nestíhajú pizze dostatočne rýchlo dopekať.“

Shutterstock
Loading

Ako zvykneš jesť pizzu ty?

Ďakujeme za hlasovanie
V tejto ankete ste už hlasovali!
Vyberte si možnosť:

Zdroj: Honest_Crust / Twitter

Reagujte!
Grr Grr
8
Grr
Fuuj Fuuj
44
Fuuj
Fňuk Fňuk
9
Fňuk
Jeej Jeej
4
Jeej
Uups Uups
9
Uups
Haha Haha
81
Haha
Woow Woow
10
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Vety, ktoré si zaručene vypočuješ, ak nemáš alebo nechceš mať deti


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME