PlayStation 5 je fakt veľké. Rozmery novej konzoly zaskočili aj samotných hráčov

Samozrejme, nezaobíde sa to bez memes!

Zdroj: shutterstock

Všetci si ešte pamätáme odhalenie dlhoočakávanej konzoly PlayStation 5 a reakcie ľudí. Nové PlayStation sa pýši veľmi futuristickým dizajnom, ktorý sa, samozrejme, stal terčom mnohých vtipov. Teraz si hráči uvedomili, že PS5 má nielen nezvyčajný dizajn, ale je aj riadne veľké.

Péesko sa objaví v obchodoch niekedy pred Vianocami, a je preto pochopiteľné, že blízko od premiéry sa verejnosť dozvedá stále nové a nové podrobnosti. Čoraz viac ľudí malo príležitosť konzolu si ohmatať, vďaka čomu teraz vieme, že je naozaj veľká.

Je vysoké takmer 40 centimetrov

Piate PlayStation je široké 104 mm, dlhé 260 mm a vysoké 390 mm. Podľa Sony by malo byť PS5 omnoho tichšie a výrazne výkonnejšie. Vysoký výkon si, samozrejme, vyžaduje poriadne veľa šťavy a taktiež spoľahlivé vetranie. Práve to sa zrejme najviac podpísalo pod mohutné rozmery.

Jeho súčasťou je masívny chladiaci ventilátor

Dizajn PS5 bol navrhnutý s cieľom maximálne zefektívniť prísun vzduchu a zabrániť tak prehrievaniu, s ktorým mala v minulosti problémy nejedna konzola. Prakticky celú zadnú stranu tvoria vetracie otvory. Ako môžeme vidieť vo videu, v ktorom je nové PlayStation rozobraté, konzola má naozaj masívny chladiaci ventilátor s priemerom 120 mm.

Vyzerá to tak, že záujemcovia o PlayStation 5 by sa mali vo svojich domovoch poriadne rozhliadnuť a premyslieť si, ako získať pre novú konzolu dostatok priestoru. My ostatní sa sa zatiaľ môžeme pokochať memes, ktoré sa venujú rozmerom konzolovej novinky.

Najlepšie memes, ktoré reagujú na obrovské rozmery PS5

View this post on Instagram

Choose one ☹️😛 : : : : ♻️♻️♻️♻️♻️♻️♻️♻️ CREDIT to the respective sir ➡️ @ps5.meme 🔸 🔸 PLZ DM FOR ANY COPYRIGHT ISSUES/POST REMOVAL 🔸 🔸 🔸 🔸 🔰Follow ➡️ @gamer_foy 🔰Follow ➡️ @gamer_foy 🔰Follow ➡️ @gamer_foy 🔰Follow ➡️ @gamer_foy 💠💠💠💠💠💠💠💠 🔊 Turn On Post Notification🔔 🔊 Turn On Post Notification🔔 💠💠💠💠💠💠💠💠 Keep support😘and spread love ❤️❤️ 🔸 🔸 🔸 🔸 🔸 🔸 #customcontroller #customcontrollers #moddedcontrollers #moddedcontroller #dualshock4 #playstation4 #TRUModz #scuf #bo3 #cod #infinitewarfare #callofduty #blackops3 #battlefield1 #battlefield #rainbowsixsiege #battlefield4 #ps5 #ps5concept #ps5controller #ps5br #ps5brasil #ps5meme #ps5controller #ps5building #ps5br

A post shared by gamer_foy (@gamer_foy) on

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
10
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Instagram oslavuje 10 rokov. Ktoré fotky boli v jednotlivých rokoch najúspešnejšie?


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME