Pracovníci donášky pizze sa podelili o svoje humorné a zvláštne pracovné príhody

„Raz si niekto objednal pizzu na pohreb…“

Zdroj: Shutterstock

Pracovať ako kuriér pre pizzeriu neznie ako nejaké ultra náročné či záživné zamestnanie. No predsa títo pracovníci často čelia veľmi humorným, trápnym či zvláštnym situáciám. Aké iné prívlastky by ste použili, už môžete posúdiť sami. O svoje príhody sa títo zamestnanci podelili na Reddite.

1. Raz som doručoval pizzu týpkovi, ktorý žil pod vlastnou verandou. Prišiel som na adresu, všade ticho, nesvietilo žiadne svetlo… pozrel som sa na poznámku k objednávke, kde stálo „použite zadný vchod“.

Tak som obišiel barak, no ani z tej strany sa nesvietilo. Vyšiel som na verandu, približoval sa k zvončeku a zrazu zdola počujem tlmený hlas: „Hej, kámo. Tu dole!“ Strčil som mu do ruky pizzu a zdúchol odtiaľ tak rýchlo, ako to len bolo možné.

2. Pracoval som ako rozvážač pre jednu malú taliansku reštauráciu/pizzeriu. Privyrábal som si tým popri výške. Raz som doručoval pizzu na swingers párty… nebolo to vôbec ako vystrihnuté z porna, hoci som niečo podobné čakal.

Ani by som na to neprišiel, keby som sa neopýtal, či tam majú nejakú akciu (objednávali 12 pízz) a pán by mi neodpovedal: „Áno, moja prvá swingers párty a chcem si byť istý, že sa každý bude cítiť dobre.“ Potom kývol očkom na pizzu a rozlúčili sme sa.

Alexandra Gorn / unsplash.com (https://unsplash.com/photos/52jG7-FN22Y)

3. Prišiel som na adresu k jednej veľmi milej staršej pani. Mala objednávku za zhruba 34 €, podala mi do ruky peniaze, opýtala sa ma, ako sa mám, a po príjemnom rozhovore sme každý išli po svojom.

Bol som v tom, že mi dala 40 eur, no potom som zistil, že je to 60, pričom dve dvacky boli k sebe akoby prilepené. Hneď som jej išiel zaklopať a vrátiť jej dvacku, ktorú mi dala „omylom“, no ona len povedala: „To je v poriadku, zlatko. Nechaj si to na benzín alebo čokoľvek iné, čo potrebuješ.“ Bolo to od nej naozaj veľmi milé.

4. Na posteli sedel obrovský, akože naozaj obrovský, nahý muž. Ja som ho videla cez okno, on mňa očividne nie. Kričal na mňa, nech vstúpim a donesiem mu pizzu rovno do postele. Ja som kričala naspäť, že to je to posledné, čo sa mi v tejto chvíli žiada. A on len otrávene odvetil: „Och, to je ženská. Načo mi sem posielali ženskú…“ Akoby niekto u nás vedel, čo sa tu bude diať.

5. Niekto si objednal pizzu na pohreb. Všetci plakali, boli oblečení vo formálnych čiernych kostýmoch a oblekoch… a ja som tam naklusal v žiarivo červenom tričku, zamastenom od všetkého možného. Jednoznačne jedna z najtrápnejších skúseností, aké som kedy mal.

Cathal Mac an Bheatha / unsplash.com (https://unsplash.com/photos/CJAKsppS2co)

6. Môj manžel doručoval pizzu starej pani, ktorá stihla medzi prijatím objednávky a jej doručením zomrieť. Keď muž prišiel na miesto, akurát ju nakladali do auta. Zbehla sa tam celá jej rodina, všetci plakali a on chudák absolútne nevedel, čo má robiť. Dal teda pizzu jednému z členov rodiny (aj za ňu zaplatil, aj keď muž nechcel) a pakoval sa odtiaľ preč.

7. Sem-tam doručujem do nejakých drogových dúpät. Niežeby to mali napísané na dverách, ale človek to tak nejako vycíti. Nikdy mi to nevadilo, lebo nechávali veľmi slušné prepitné.

Raz som tam prišiel, zazvonil som na zvonček a namiesto toho, aby mi niekto otvoril, len podsunul pod dvere balíček (asi viete s čím). Netušil som, čo robiť, tak som ho len kopol popod dvere naspäť a aj s pizzou sa rozbehol preč.

8. Často som doručoval pizzu jednej zlatučkej pani, ktorá žila v domove dôchodcov a bola presvedčená, že je stále rok 1940. Nikto tam nechcel chodiť, pretože nechávala prepitné tak 25 centov (pretože si myslela, že je rok 1940 a že aj toto je slušný peniaz), ale mne to vôbec nevadilo.

Vždy som s ňou rád prehodil pár slov a peniaze mi boli ukradnuté. Okrem toho mi ako odškodné ponúkali peniaze aj sestričky, no ja som ich nikdy nezobral.

Jodie Morgan / unsplash.com (https://unsplash.com/photos/jWNkGOchKDc)

9. Kedysi som doručovala do jednej nie veľmi peknej časti mesta. Sem-tam ma poslali do sexshopu. Moje osemnásťročné ja bolo celé paf zo všetkých tých vibrátorov v regáloch a iných hračiek, ktoré viseli po stenách. Raz som dokonca išla do hodinového hotela.

Otvoril mi chlapík v župane a začal rátať peniaze. Až neskôr som si všimla, že za ním sedí rozčapená nejaká prostitútka. Podľa priemerného videa zo stránky pre dospelých som sa k nim síce mala pridať, ale ja som túto skúsenosť radšej oželela.

10. Nepochybne to bola najvtipnejšia práca, akú som mal, ale, ľudia, to všetko, čím som si tam prešiel… Najviac mi v pamäti utkvela táto historka. Prišiel som na adresu a otvorila mi pani v strednom veku s krásnou siamskou mačkou za pätami. Mám rád mačky, tak som sa opýtal, či ju môžem pohladkať, a ona prikývla na súhlas. Tak som sa zohol, pohladkal ju a ona sa tvárila, že je spokojná…

No ako som sa išiel postaviť, začal sa masaker. Tá malá sviňa sa mi zahryzla rovno do úst, omotala okolo mňa svoje hnáty a nechcela ma pustiť. Len driapala a driapala a driapala. Ku*va, čo mám robiť? A prečo mi hentá nijako nepomáha? pýtal som sa sám seba. Napokon som tú beštiu, celý krvavý podotýkam, zo seba strhol. Tetuška ma musela odviezť na pohotovosť.

Miguel Andrade / unsplash.com (https://unsplash.com/photos/_0o2mUisUxE)

11. Raz som doručoval do bordelu. Slečna, ktorá si pizzu objednala, sa pri jej preberaní uspokojovala… Úprimne, bolo to najväčšie ružové dildo, aké som kedy videl.

12. Zazvonil som. Otvoril mi vysoký chlap, v ruke mal pištoľ a jemne ňou smeroval na mňa. Horko-ťažko som zo seba vykoktal, či si objednal pizzu. V tej sekunde sa mu na tvári rozlial široký úsmev, pištoľ odhodil preč a vytasil peňaženku. „Áno, tá bude pre mňa. Ja som si len nebol istý, či ste to naozaj vy.“ No, to je pekné, chlapče, ale ja som sa tam skoro dosr*l.

13. Niekoľko rokov som doručoval do takého obyčajného domu, v ktorom žila taká obyčajná rodinka. Teda s tým rozdielom, že toto boli totálni k*koti. Na záhrade mali priviazané šteniatko huskyho, ktoré vo chvíli, ako som prišiel, začalo niečo žrať. Ženská po ňom začala vrieskať a poverila muža, aby to z neho fyzicky vytriasol.

Ten podišiel k šteniatku a začal s ním mykať zo strany na stranu. Husky len nechápavo pozeral a kňučal od strachu. Sileným hlasom som akože zo srandy povedal: „Ale veď to je len šteniatko…“ Tá hnusná ženská na mňa zazrela a utrúsila: „Ale veď ty si len poslíček s pizzou.“ Odišiel som odtiaľ s nechuťou a nikomu som o tom nepovedal.

No nedalo mi to… O druhej ráno som sa vypravil na záchrannú misiu. Ako som predpokladal, šteniatko ležalo smutne na záhrade a nešťastne kňučalo. Voda bola príliš ďaleko a ono bolo stále priviazané. Tak som ho odviazal, schmatol ho pod pazuchu a už nás nebolo. Dal som ho kamarátovi, lebo sám som si ho nechať nemohol, a dnes je z neho najšťastnejší pes pod slnkom.

Toa Heftiba / unsplash.com (https://unsplash.com/photos/oKbQxVusp8M)

Zdroj: gotmewrong66 / Reddit


Reagujte!
Grr Grr
3
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
43
Jeej
Uups Uups
3
Uups
Haha Haha
63
Haha
Woow Woow
12
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Dedina vs. mesto. 6 vtipných rozdielov, ktoré si jednoducho nemožno odmyslieť

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME