Rukavice Bernieho Sandersa sú hitom. Za pár minút sa vypredali, ale stále ich chcú tisíce ľudí

Zábavné memes s americkým senátorom sú v posledných dňoch hitom internetu.

Zdroj: Profimedia

Novým meme hrdinom sa celkom nečakane stal americký senátor za štát Vermont Bernie Sanders. Toho novinári na inaugurácii prezidenta Joea Bidena zachytili sediaceho s originálnymi vlnenými rukavicami. Fotografia sa začala šíriť rýchlosťou blesku a ľudia Bernieho pomocou Photoshopu vložili do rôznych známych historických fotiek, filmových scén či klasických obrazov.

Profimedia

Tam to ale neskončilo. Ako píše aj portál Edition, Sandersove pletené palčiaky sa totiž stali objektom záujmu ľudí. Kontaktovali teda 42-ročnú učiteľku Jennifer Ellis, ktorá rukavice uplietla, s tým, že by aj oni chceli jeden pár. Jennifer sa pleteniu venuje len vo svojom voľnom čase, takže obrovský záujem o jej rukavice ju naozaj prekvapil. Vyjadrila sa, že ju len mailom kontaktovalo okolo 13-tisíc ľudí so žiadosťou o podobné palčiaky.

Jennifer ešte mala na sklade niekoľko kusov, ale veľmi rýchlo sa všetky rozpredali. „Ďakujem za obrovský záujem o Bernieho rukavice,“ napísala Jennifer na Twitteri. „Som polichotená, že si ich Bernie vzal na inauguráciu. Bohužiaľ, už žiadne iné rukavice na predaj nemám.“ Priaznivcov ale odkázala na iných remeselníkov, ktorí vyrábajú veľmi podobné rukavice. Záujemcovia ich môžu objaviť aj na iných stránkach, kde sa predávajú za 85 dolárov (cca 70 eur).

Bernie Sanders dostal tieto originálne rukavice od Jennifer pred niekoľkými rokmi ako darček. Sú vyrobené z recyklovanej vlny a podšité flísom z recyklovaných plastových fliaš. Jennifer vyhlásila, že je jej ľúto, že ľudí musí sklamať, ale že sama nedokáže vyrobiť tisíce ďalších palčiakov pre nadšených záujemcov.

Navyše podľa nej išlo o darček, ktorý mal byť jedinečný a originálny. Samotný Sanders si zo žartov na svoj účet vôbec ťažkú hlavu nerobí. Vyjadril sa dokonca, že ho viaceré memečká dobre pobavili. Na svojom instagramovom účte spropagoval aj tričko so svojou podobizňou.

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
6
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Otestuj sa: Dokážeš určiť polohu hlavných miest európskych štátov?


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME