Slečna si zablokovala svojho ex všade. Ten našiel kreatívny spôsob, ako s ňou komunikovať

Za originalitu mu treba dať jednotku s hviezdičkou.

Zdroj: Shutterstock

Pár rokov dozadu sa pri rozchode riešili celkom podstatné veci. Kto bude kde bývať, kto si nechá psa, ako vyriešia stretnutia so spoločnými známymi… celkom podstatné veci. A teraz? Teraz je najdôležitejšou otázkou celého procesu: „Môžem aj naďalej používať tvoj účet na Netflixe?“

Okej, možno je to podstatné. Človek toho po rozchode nemá veľa na práci, pozerať zadarmo filmy či seriály a revať pri každej scéne, kde chlap vyzná žene lásku, sa javí ako celkom zmysluplná činnosť. Niektorí to robia na tajňáša v domnienke, že si to ich bývala polovička nikdy nevšimne, iní celkom okato, no jednému by fakt nenapadlo, že sa na to dá takto kruto doplatiť.

Bývalý priateľ kontaktoval slečnu cez Netflix

Slečna menom Katelyn sa nedávno na TikToku podelila o kuriózny spôsob, ako sa ju jej ex snažil dostať späť. Blokla si ho úplne všade, sociálne siete aj mobil boli teda tabu, a tak chlapcovi neostávalo nič iné, než zaútočiť na poslednú platformu, ktorú s Katelyn ešte zdieľa – Netflix. Dievča sa jedného dňa prihlásilo a čo nevidí – mená všetkých používateľov boli zmenené tak, aby dokopy vytvárali vetu.

@katelyn.kohl

This is a new one… #whatthehell #fyp #foryou #impressive #CancelTheNoise #UpTheBeat

♬ DJ LIL KEL NO ONE – Noah Jones

Prosím, odblokuj ma. Kreativita sa mu rozhodne uprieť nedá, práve preto Katelyn zavesila jeho zúfalý pokus na TikTok aj s popisom: „Tak toto je novinka.“ Video sa za krátky čas stalo virálom, momentálne má viac ako 4 milióny zhliadnutí a ľudia v komentároch zobrali chlapca na milosť. „Pozri, ako sa snaží. Daj mu ešte šancu,“ komentoval ktosi.

Odblokovať ho rozhodne neplánuje

„Nechal ťa používať svoj Netflix a ešte aj toto? To si zaslúži, aby si ho odblokovala,“ napísal zase niekto iný. „Odteraz mi už nikto nepíšte. Komunikujem výhradne cez Netflix,“ vyjadrila sa akási cudzia slečna. Katelyn im však veľmi rýchlo vysvetlila, že to nepripadá do úvahy. Chalanisko to možno teraz hrá na beznádejného romantika, neviniatko to ale vôbec nie je.

@katelyn.kohl

Reply to @aftonmckeith NETFLIX MAN… *Disclaimer* this video was not executed well 😂 #fyp #FestiveFashion #VivaCleanHacks #storytime #run #men

♬ original sound – Katelyn Kohl

V ďalšom príspevku na TikToku odhalila, prečo s ním vlastne prerušila kontakt. Zistila totiž, že má zálusk na jej kamarátku. Aj napriek tomu, že spolu randili a navzájom si sľúbili, že sa nebudú stýkať s inými ľuďmi, chalan poza jej chrbát bez hanby obaľoval kamošku. A aj napriek tomu, že sa to Katelyn dozvedela, snažil sa všetko poprieť. Takže za originalitu jednotka s hviezdičkou, ale stále je to kretén.

Zdroj: katelyn.kohl / TikTok

Reagujte!
Grr Grr
3
Grr
Fuuj Fuuj
8
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
3
Uups
Haha Haha
59
Haha
Woow Woow
3
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Ľudia, ktorí nás na internete dokážu najviac otráviť


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME