Svetové metropoly oslávili príchod PlayStation 5 nezvyčajnými spôsobmi

Mestá zaplavila modrá.

Zdroj: shutterstock

Nová konzola od Sony je konečne tu! Vo štvrtok bolo PlayStation 5 uvedené do predaja vo všetkých krajinách, kde sa bude predávať. Japonský výrobca si môže pripísať na konto skutočný úspech, pretože konzola sa veľmi rýchlo vypredala v mnohých štátoch, vrátane Slovenska. Príchod PS5 si svetové metropoly pripomenuli vo veľkom štýle:

Amsterdam

Hlavné mesto Holandska sa ponorilo do modrej farby. Na niekoľkých miestach v Amsterdame boli veľké budovy osvietené modrými svetlami, ktoré boli sprevádzané symbolmi PlayStation 5.

Londýn

Londýnske metro vymenilo svoje značenia za známe ikonky z ovládača PlayStation. Symbolom štyroch zastávok sa tak na 48 hodín stali krúžok, krížik, štvorček a trojuholník. Sú ľudia, ktorým toto stačí na to, aby boli dokonale zmätení.

Zmenili sa aj názvy zastávok. Na počesť hrdinu nového Spider-Mana získala jedna stanica meno Miles End station, Lancaster Gate sa zmenila na Ratchet and Clankaster Gate, Seven Sisters je Gran Turismo 7 Sisters a West Ham bol prekrstený na Horizon Forbidden West Ham.

Toronto

V kanadskom Toronte bol vysvietený miestny monument Princes‘ Gate. Kanada je jednou z krajín, kde bola konzola dostupná už 12. novembra, čiže aj svetelná šou prebehla pred týždňom.

Tokio

Naozaj originálna bola oslava v domovskom Japonsku. Spoločnosť Sony si na oslavu príchodu novej konzoly vybrala 1290 rokov starý chrám, ktorý takisto zaplavila modrou farbou a bohatými projekciami rôznych animácií.

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
8
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Čo o tebe prezrádza obľúbené tričko? Toto je 7 typov ľudí podľa toho, aké tričká nosia


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME