Tatéri sa na internete delia o druhy tetovaní, ktoré nenávidia robiť

„Prakticky čokoľvek, čo možno nájsť na Pintereste – siluety vtáčikov, live laugh love, nekonečno, lapač snov…“

Zdroj: Pexels

V jednom z nedávnych príspevkov na Reddite vyzývali tatérov z rôznych kútov sveta, nech sa podelia o tie tetovania, ktoré neznášajú robiť. Samozrejme, padli odpovede o tom, že je to každého súkromná vec a nech si dá tetovať kto chce, čo chce, práca tatéra nie je súdiť. No okrem týchto diplomatických záležitostí sme sa dopracovali aj k niečomu konkrétnemu.

1. Prisahám, že ak odo mňa bude ešte jeden vypasený chlapík chcieť, aby som mu na chrbát vytetoval celú Deklaráciu nezávislosti, tak sa asi rozplačem.

2. Jeden čas som pracoval ako manažér tetovacieho štúdia. Môj šéf a hlavný tatér v jednom mal plné zuby veľkých mačičiek (napríklad levov) s korunou na hlave. Za jeden mesiac tetoval piatich realistických levov a jedného pantera – všetky mali na hlave korunu a všetky pre týpkov, ktorí sa chceli cítiť ako králi. Musel som tieto typy objednávok slušne odmietať.

3. Nie som veriaci, ale mám pocit, že za svoju tatérsku kariéru som už pretetoval kompletne celú bibliu. A mám toho už akurát tak dosť.

4. Vreckové hodinky obklopené ružami. Vážne, prečo je práve toto také populárne?!

Tattoo Whiskers GIF - Find & Share on GIPHY

5. Bol som u jedného tatéra v Colorade. Chlapík sa ma opýtal, či mám predstavu, čo by som chcel a ja som začal: „Chcel by som len obrys…“ A on len hlasno povzdychol a zahlásil: „Počúvaj, kámo, nechcem byť neslušný, ale prisahám, že ak budem musieť vytetovať ešte jeden Pine Peak (kopec v Colorade), tak ma asi porazí.“ Chcel som potkana. Keď som mu to povedal, slušne sa ospravedlnil, no aj tak mi to celé prišlo veľmi vtipné.

6. Nie som tatérka, no minule som bola svedkom zaujímavej konverzácie. Bola som v salóne u mojej tatérky, keď na ňu recepčná začala kričať, že má na linke babu, ktorá chce drobné tetovanie a nemá ju kam pichnúť. „A čo konkrétne chce?“ pýta sa moja tatérka. „Nekonečno,“ odpovedala jej recepčná. „Tak ju pošli do prdele. Už mám týchto stupidít tak akurát plné zuby!“

7. Idiotský had vychádzajúci z idiotského oka idiotskej lebky. A prečo má ten idiot, ktorý si to nechá vytetovať, zákonite idiotskú koziu briadku?!

8. Čínske slová ako „voda“ či „nádej“ alebo iné podobné klišé frázičky. Prípadne nejaké čínske haky-baky, čo si sami našli na internete a sú presvedčení, že vedia, čo to znamená. Poznám chlapíka, ktorý má na predlaktí vytetované „vyprážané kurča“ po čínsky a je to fakt trapas, keď stretne niekoho, kto tým jazykom naozaj rozpráva.

China Burn GIF - Find & Share on GIPHY

9. „To je kotva. Symbolizuje, že ma nič nemôže stiahnuť dole.“ Kamoško, okrem toho, že je to najviac klišé tetovačka, akú na trhu nájdeš, tak je to ešte aj tak trochu blbosť. Funkcia kotvy je predsa presný opak – má ťa stiahnuť dole. Či?!

10. Neviem, ako je to teraz, ale dvadsať rokov dozadu chcel každý druhý mandalu alebo siluetu stromu.

11. Spýtal som sa kamoša, tatéra, a ten mi povedal: „Ešte jeden poondiaty latinský paragraf čajke na rebrá a prisahám, že si vystrelím mozog!“ Paradoxne, akurát v tej chvíli tetoval na rebrá svojej frajerke nejakú latinskú hatlaninu.

12. Prakticky čokoľvek, čo možno nájsť na Pintereste – siluety vtáčikov, live laugh love, nekonečno, lapač snov…

Humming Bird Bird GIF - Find & Share on GIPHY

13. Moja tatérka mi povedala, že odmieta komukoľvek tetovať les okolo ruky.

14. Moja žena je tatérka. V zásade nemá problém vytetovať nič, pokiaľ sa s klientom dohodne na rozumnej cene a je to celkovo v pohode človek. Ale pokiaľ príde v sprievode troch kamarátov, dvoch uvrieskaných detí, celý čas sa hmýri a zdieľa príliš veľa informácií zo svojho súkromného života, tak je to jedno obrovské nie.

15. Rukávy s námornou tematikou. Pracujem na ostrove, má to tu každý piaty človek a samozrejme, každý, kto ku mne príde a chce si to dať urobiť, trvá na tom, aby ten jeho bol unikátny. Kotva, kompas, mapa… naozaj tam nie je veľa priestoru na jedinečnosť.

16. S kolegami sme sa zhodli na niekoľkých otravných stáliciach: Nekonečno, kotva, vtáčik, pierko, ktoré sa zmení na vtáčika… také tie klišé záležitosti. Jedna z mojich kolegýň však mala celkom zaujímavú poznámku: „Ale toto je tvoja poistka. Nech sa deje, čo sa deje, vždy k tebe prídu minimálne tie obyčajné pipky a budú chcieť svoje otrepané tetovania. Nie je na tom štipka kreativity, no zaplatí ti to šeky? Zaplatí.“

Make It Rain Money GIF by truTV’s Adam Ruins Everything - Find & Share on GIPHY

17. Neznášam, keď si páriky dávajú vytetovať mená toho druhého. Potom sa chalanisko o týždeň dovalí naspäť a chce urgentnú prerábku, lebo sa rozišli. Existujú aj párové tetovania, ktoré po skončení vzťahu nebudú taká katastrofa.

18. Dary smrti z Harryho Pottera. Už by to mohlo skončiť.

19. Neznášam, keď niekto chce „malé“ tetovanie a vychrlí na mňa tristo nápadov, ktoré musí obsahovať. Naozaj neviem natetovať na malíček postavu z Pána prsteňov, ktorá svetelným mečom bojuje s dementorom, zatiaľčo jazdí na dinosaurovi a drží v ruke prospekt „šikovnica“.

20. Čiarové kódy. Môj kamarát je už z toho tak na nervy, že používa ako predlohu tie najbláznivejšie produkty. Takže, keby niektorý z jeho klientov svoj kódik naskenoval, pravdepodobne by sa dopracoval k hygienickým vložkám, sáčkovým polievkam či kuracím prsiam.

Scanning Price Check GIF by No Frills - Find & Share on GIPHY

Zdroj: Dexley / Reddit

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
8
Uups
Haha Haha
34
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Žena pomocou Twitteru vypátrala strateného brata, ktorého nikdy nevidela


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME