10 trapasov, ktoré vedia zruinovať každé posteľné dobrodružstvo

S ktorými si mal už tú česť?

Zdroj: Shutterstock

Asi ani netreba hovoriť o tom, že sex v reálnom živote sa tomu v romantických filmoch či vo filmoch pre dospelých zväčša veľmi nepribližuje. Premilovaná celá noc a ladné pohyby sú len sladkou fantáziou, a my sme šťastní a ukojení aj po dvadsiatich minútach natriasania sa.

No a okrem toho sa tu sem-tam pritrafí aj nejaký ten trápny moment, po ktorom sa ostanete už len zvädnuto pozerať okolo seba. V tom lepšom prípade príde smiech.

1. 10 sekúnd a hotovo

Tešíš sa na sex, umierajúci na defibrilátor, a po pár sekundách hotovo. Predohra je dokonalá, sála to medzi vami ako v zemskom jadre a ty si už predstavuješ, koľko polôh vystriedate. Lenže on potom dvakrát prirazí a „huuups“. No, aspoň vidíš, ako sa on tešil na teba.

2. Nadskakuješ a zrazu nie je na čom

Pretože penis sa rozhodol, že si na chvíľu ľahne a odpočinie. Niekedy sa tak rozhodne už aj definitívne, pretože je jednoducho veľmi unavený alebo si logol piva.

Shutterstock

3. Vaginálne zvuky

Ste uprostred čísla, parádne si ho užívate, idete zmeniť polohu a jej kráska zrazu vydá ten najprdivejší a najfľafotavejší zvuk na svete. Je to síce normálne, ale bez momentu trápnosti sa to nezaobíde.

4. Prehýrená noc

Vediete sa domov, vychechtaní pod vplyvom alkoholu a nadržaní jeden na druhého. Zo začiatku možno scéna ako z filmu, keď sa začnete bozkávať už medzi dverami, no následne si uvedomíte, že ste toho vypili možno trochu veľa a nie všetko funguje tak, ako by malo. Niektoré orgány majú jednoducho vlastný mozog a povedia si, že pod vplyvom alkoholu fungovať nebudú.

Shutterstock

5. Taký malý prdík

Takzvané volanie prírody v tom najnevhodnejšom momente. Každopádne sa vtedy rýchlo pakuj z polohy 69. Pre dobro tvoje, tvojho partnera, aj vaše spoločné.

6. Dnes si to nečakala a máš gaťky s kačičkou (alebo inou kreslenou hrdinkou)

Prudko erotické to asi nie je, ale ak máte s partnerom zmysel pre humor, nebude to ani žiadna tragédia. Horšie je to v prípade, keď si domov privedieš náhodnú známosť. Nielenže máš tie trápne gaťky, ale na stoličke je zavesená podprsenka, na zemi včerajšie ponožky a na stole tanier so zvyškom raňajok. To isté platí aj pre opačné pohlavie.

ArtCaveManiac / EMEFKA

7. Keď ti povie: „Tú kameru si nevšímaj, je vypnutá.“

To sa vie zavŕtať do hlavy. To si robí srandu?! Svieti tam červené svetielko? A vtedy sa ti začnú mysľou preháňať záblesky z filmov so psychopatmi a úchylmi. Pretože, spoznali ste sa len nedávno a podľa prieskumov je každý dvadsiaty piaty psychopat. Ale tiež je vraj každý z nich inteligentný, neodolateľný a sex s nimi je viac ako skvelý, takže to budeme riešiť až potom…

8. Extrémne snaživý

To, že by ťa nepriviedol k orgazmu, si nepripúšťa ani v najhoršom sne a dokáže tam dolu zotrvať aj pol hodinu. Aj vtedy, keď ty už len ležíš a čakáš. Už ani nevieš na čo. Ale je milé, že sa tak veľmi snaží, aj napriek tomu, že si potom nebude cítiť sánku, ako keby pol hodiny jódloval v jaskyni.

Shutterstock

9. Prvý sex, pri ktorom hneď vieš, že je aj posledný

Rande boli úžasné a skvele si rozumiete. Na rad prichádza posteľ a veľké sexuálne sklamanie, pretože nie každý si jednoducho v posteli sadne. Nielenže od začiatku akosi nefunguje chémia, ale keď potom uvidíš tie nechutne veľké bradavky alebo podobný telesný aspekt tvojho partnera či partnerky, ktorý ťa v danej chvíli maximálne odradil, tak už len premýšľaš, ako by si z prichádzajúceho sexu vycúval…

10. Návšteva

Po pohľade na jej otca medzi dverami, zrovna keď si ju dával odzadu, sa ti už asi v ten deň nepostaví.

Shutterstock


Reagujte!
Grr Grr
12
Grr
Fuuj Fuuj
47
Fuuj
Fňuk Fňuk
18
Fňuk
Jeej Jeej
9
Jeej
Uups Uups
20
Uups
Haha Haha
568
Haha
Woow Woow
25
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Strašidlá na zjedenie. Pekárka vytvára nádherné koláče (nielen) s halloweenskymi motívmi

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME