Tvorcovia obľúbenej akčnej série Rýchlo a zbesilo oznámili, koľkých filmov sa ešte dočkáme

Deviateho dielu sa kvôli koronavírusu dočkáme o rok.

Zdroj: Universal Pictures / moviestillsdb.com

Tento rok sme sa v kinách mali dočkať aj deviateho dielu populárnej automobilovej série Rýchlo a zbesilo. Avšak osud rozhodol inak. Pandémia koronavírusu prekazila plány mnohým distribútorom a väčšina potenciálnych hitov bola odsunutá na budúci rok. Platí to aj pre Rýchlo a zbesilo 9, ktorého sa (snáď) dočkáme 27. mája 2021. Podľa najnovších informácií však už vieme aj to, na koľko filmov z obľúbenej série sa ešte budeme môcť tešiť, uvádza Unilad.

Séria má za sebou už slušnú históriu a fanúšikovia sa zhodujú, že čo sa týka akcie a automobilových naháňačiek, už sa nedá stúpať príliš vyššie. Podľa všetkého sú si toho vedomí aj tvorcovia, keďže sa v deviatom diele údajne vydajú do vesmíru. Áno, čítaš správne. Sami sme zvedaví, ako to dopadne. Donekonečna sa ale akčné scény stupňovať nedajú, takže tvorcovia ohlásili, že nás čakajú ešte dva filmy, ktoré sériu definitívne ukončia.

CinemArt SK

Okrem dvoch dielov aj dva spin-offy

Zatiaľ o nich veľa nevieme. Snáď len to, že desiaty film by mal tiež režírovať Justin Lin, ktorý sa režijne podpísal pod niekoľko dielov série (vrátane deviatky). Rýchlo a zbesilo 10 pôvodne malo do kín doraziť 2. apríla 2021, ale keďže toto miesto si zaberie deviaty diel, pravdepodobne sa desiatky dočkáme až rok nato, teda v roku 2022. Pravdaže, na oficiálne potvrdenie nového dátumu premiéry si budeme musieť ešte počkať.

Okrem týchto dvoch filmov nás ale čakajú ešte dva spin-offy. Prvý by mal do jedného filmu zhromaždiť všetky ženské hrdinky série, druhý by potom mal priamo nadviazať na Rýchlo a zbesilo: Hobbs & Shaw z roku 2019. Zatiaľ ale netušíme, kto sa chopí réžie a kedy si tieto filmy odbijú svoju premiéru.

CinemArt SK

Overená séria

Séria Rýchlo a zbesilo odštartovala prvým dielom z roku 2001 v réžii Roba Cohena. Kriticky síce príliš nehviezdila, ale išlo o veľký finančný úspech. Ďalšie diely tiež zbierali skôr zmiešané až negatívne recenzie, ale divákom sa páčili a peniaze sa veselo sypali ďalej. Niekedy okolo piateho dielu však nastal aj vzostup v kvalite scenárov a kritici boli voči novým filmom ústretovejší.

Okrem celovečerných filmov sa fanúšikovia dočkali aj televízneho animovaného seriálu Fast & Furious Spy Racers, ktorý má momentálne na konte dve série. V prípade záujmu ho nájdeš na Netflixe. Ako sme napísali vyššie, Rýchlo a zbesilo 9 by sme v kinách mali vidieť 27. mája 2021.

V hlavných úlohách uvidíme hercov ako Vin Diesel, Lucas Black, Tyrese Gibson, Jordana Brewster, Michelle Rodriguez, John Cena, Finn Cole, Anna Sawai, Ludacris, Charlize Theron či Helen Mirren. Snáď sa dovtedy situácia ohľadom koronavírusu ako-tak stabilizuje a film si naozaj na strieborných plátnach vychutnáme.

Tento clanok ti prinasa CINEMAX
Tento clanok ti prinasa CINEMAX

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
5
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
3
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Fotka tejto ženy sa stala virálom po tom, čo si ľudia všimli vtipný odraz v zrkadle


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME