Typy ľudí, ktorých by sme mohli zaradiť na zoznam ohrozených druhov

„Nikdy som nevidel Harryho Pottera.“

Zdroj: ArtCave Maniac / EMEFKA

Ľudia sú rôzni. Nie sú to len odtlačky prstov, naozaj sme každý niečím výnimočný, no keď to veľmi zovšeobecníme, v podstate všetci robíme to isté. Až na pár výnimiek. Tí sa rozhodli ísť proti davu a veci, ktoré sú pre väčšinu úplne bežné, ani nevyskúšať. V spolupráci s naším šikovným ilustrátorom sme niekoľko takýchto ohrozených druhov dali dohromady. Nájdeš sa snáď v nich aj ty?

1. „Nikdy som nevidel Harryho Pottera.“

A nielen Harryho Pottera. Ani Pána prsteňov, Game of Thrones, jedinú epizódu Simpsonovcov ani Hry o život, a keď sa ho uštipačne opýtaš, či si fičí na Farme, tak odpovie, že nemôže, lebo vlastne ani nemá telku. Všetko, čo zaváňa modernou popkultúrou, ide úplne mimo neho a túto skutočnosť sa rozhodol zaradiť na prvú priečku svojich charakteristických vlastností. Gratulujeme… ale chleba lacnejší nebude.

ArtCave Maniac / EMEFKA

2. „Nikdy som nebol pri mori.“

Nepríjemné, lebo zatiaľ sa zdá, že ak si ešte k moru nešiel, tak už k nemu ani nikdy nepôjdeš. To boli časy, keď sme si mysleli, že to celé pominie, kým ti dorazí balík rúšok z Aliexpressu… Ale nevadí, také terno to zas nie je. Vodu máme predsa aj tu, a čert to ber, že nie je slaná, aspoň sa okolo nej nezgrupujú partičky našincov, čo nadávajú jedna radosť, lebo si myslia, že v takej exotike, akou je Chorvátsko, im predsa aj tak nikto nerozumie. Fajn, nie?

ArtCave Maniac / EMEFKA

3. „Nemám sociálne siete.“

No veď počkaj. Kto sa smeje naposledy, ten sa smeje najlepšie, a keď nás jedného dňa Zuckerberg nahradí robotickými kópiami, tento sa bude priam rehotať. Nemať sociálne siete nie je zlé, ale v 21. storočí, keď sa svet netočí okolo vlastnej osi, ale okolo počtu lajkov na Instagrame, je to prinajmenšom trochu zvláštne. Zhruba rovnako, ako keď ti štyridsiatnik povie, že je ešte panic. Úctyhodné, ale… nechýba ti to?

ArtCave Maniac / EMEFKA

4. „Nikdy ma nepálila záha.“

Ľudia bez tráviacich ťažkostí fakt vyhrali genetickú lotériu. Môžu zožrať aj vola a ani to s nimi nehne. A potom si tu ty, čo by si po fazuľovom prívarku mohol poháňať teplovzdušný balón, čo po mexickom stráviš hodinu na záchode a zo všetkého ostatného ťa aspoň, aby sa nepovedalo, páli záha. Človek by povedal, že s takýmto balíčkom parádnych vlastností budeš aspoň štíhly… ale vesmír má fakt stupídny zmysel pre humor.

ArtCave Maniac / EMEFKA

5. „Nikdy som nemal nič zlomené.“

Blbé. Po prvé, teraz musí ako idiot pozerať počasie, aby vedel, že bude pršať, a po druhé, prišiel o jednu z najlepších detských spomienok, aké hádam môžu byť. Veď aký si už len bol macher, keď si napochodoval do triedy s rukou v sadre a všetci sa okolo teba zhlukli, aby sa ti mohli popodpisovať. Nehovoriac o tom, keď si si zlomil nohu a mesiac si nemusel ísť do školy vôbec. Ale nevadí. Pri tom, ako v zime solia chodníky, si to ešte pokojne môže vyskúšať…

ArtCave Maniac / EMEFKA

6. „Nikdy som nefajčil cigaretu.“

Super. Za ušetrené prachy si môže kúpiť Ferrari a vyvážať sa na ňom o desať rokov dlhšie… teda za predpokladu, že ho o deviatej pred Kauflandom nezadupe banda egocentrických dôchodcov. Len tak ďalej.

ArtCave Maniac / EMEFKA

Reagujte!
Grr Grr
3
Grr
Fuuj Fuuj
14
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
6
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
77
Haha
Woow Woow
5
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Originálne tetovania pre dvoch, ktoré si pravdepodobne ešte nevidel


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME