10 vecí, ktoré by nemali páriky robiť, ak nechcú byť za trápnych

„Nie, láska, ty zlož prvá.“

Zdroj: Yoann Boyer, Unsplash

Existujú rôzne typy párikov. Sú také, ktoré sa nepotrebujú ani poriadne držať za ruky, a potom sú tu tie páriky, ktoré idú mnohým poriadne na nervy. Ani nie tak láskou, ktorou prekypujú, tá je všetkým ukradnutá. No niekedy je predsa len lepšie si tú lásku nechať v súkromí. Páriky, ktoré robia niektoré z týchto vecí, majú okamžitú vstupenku do siene otravnosti.

Guy Gravity GIF - Find & Share on GIPHY

Založili si spoločný účet na Facebooku

Je v pohode, ak má niekto spoločný bankový účet. Ale mať spoločný mail a spoločný účet na Facebooku je už trošku divné. Možno pre niekoho praktické, no divné…

„Nie, láska, ja ťa ľúbim viac…“

Keď spolu telefonujú alebo nebodaj ide jeden z nich na toaletu a musí toho druhého nechať na 4 minúty samého, zaznie táto veta. Takýto moment je tiež ideálny, keď sedia spolu s ďalšími kamarátmi za jedným stolom a doplnia to o hlasné mľaskavé pusinky. Zlaté.

Everton Vila, Unsplash

Preháňajú to s fyzickou náklonnosťou na verejnosti

Je super, že sa ľúbite a najradšej by ste svoju lásku ukázali celému svetu. Niekedy je však naozaj lepšie nechať si to na doma. Náruživé bozkávanie, alebo skôr rátanie kazov jazykom toho druhého, vie byť dosť otravný jav. Hlavne v MHD, v baroch či na návšteve, kde sú ďalší ľudia, ničnetušiaci, že prišli na živé premietanie péčka a nie na kolaudačku.

Dávajú si prehnane infantilné prezývky

Pokojne buďte Macko, Beruška, Prdelka aj Lásička, ale nemusíte to prenášať aj na verejnosť. Hlavne, keď je niekto v tom, že sedí pri stole so svojím kamošom Adamom, a ty zrazu hovoríš o Pampúšikovi.

Stop Lol GIF by Poo~Pourri - Find & Share on GIPHY

Nerozprávajú o ničom inom, iba o sebe navzájom

Každý pozná ten párik, ktorý sa navzájom nevie nabažiť jeden druhého, a potom sa už nedozvieš nič o každom z nich individuálne. Ak si to nevidel v ich príspevkoch na sociálnych sieťach pod #couplegoals, tak ti o tom veľmi radi porozprávajú.

Zlúčili sa v jednu osobu

Veľmi úzko spojený bod s tým vyššie. Títo dvaja holúbkovia sa tak majú radi, že sa od seba nevedia ani odtrhnúť. Preto frajer sedí s babami na fancy drinku a rovnako frajerka s chalanmi pri pive pozerá futbal. Postupom času ich už radšej nikto nikam nevolá, lebo už to nie je Petra a Martin, ale PeMa, akási zlúčenina týchto dvoch ľudí.

Candice Picard, Unsplash

Píšu si navzájom, ako sa milujú na Facebook alebo pod každú fotku

Už to síce nie je také moderné ako kedysi, no stále to ľudia robia. Na nástenku si navzájom píšu odkazy o tom, ako veľmi sa ľúbia a milujú. A preto o tom potrebuje vedieť stovka ďalších ich priateľov na sociálnej sieti. Prípadne si nechávajú takéto odkazy pod každou fotkou. Akoby si ich nefotili navzájom.

Neustále zdieľajú fotky, na ktorých sa bozkávajú

Eh. Ak by nestačilo, že sa olizujú na verejnosti, tak ešte to aj zvečnia a vyšlú do sveta. Nebodaj sa ich ale opýtaš, či pozerajú filmy pre dospelých, a sú nanajvýš pohoršení.

Shutterstock

Rozprávajú sa navzájom šušlavým jazykom ako s deckom

„Šo moja… a šo si lobkala?“ A podobné divné dialógy hraničiace s nejakou zvláštnou poruchou reči.

Neustále sa držia za ruky, akoby boli k sebe prilepení

Veď akože nech sa držia, ale nie tak, že ich musí človek obchádzať, lebo sa nedokážu od seba odtrhnúť. Och, hlavne na festivaloch sa páriky veľmi radi hrajú na Zlatú bránu a nechávajú cudzincov prejsť popod ich ruky, lebo zdvihnúť ich je jednoduchšie ako pustiť sa.

Couple Dancing GIF by RETROFUNK - Find & Share on GIPHY

Reagujte!
Grr Grr
12
Grr
Fuuj Fuuj
113
Fuuj
Fňuk Fňuk
11
Fňuk
Jeej Jeej
10
Jeej
Uups Uups
6
Uups
Haha Haha
150
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Instagramový profil "Piesek w okienku" je najväčšou online galériou fotografií psíkov v oknách


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME