Vraždiace rifle útočia. Šialený horor Slaxx láka na krvavú a absurdnú zábavu

Prichádza horor so skutočne originálnym záporákom.

Zdroj: Film Option International

V hororoch sme už mohli vidieť najrôznejšie obludy, démonov či paranormálne potvory. Od maskovaných zabijakov, zmutované zvieratá, cez vraždiacu pneumatiku, krvilačné šaty až po prekliatu mobilnú apku. Zdá sa však, že kreativita filmárov ešte v tomto smere nie je vyčerpaná.

Svedčí o tom aj kanadský komediálny horor Slaxx, v ktorom hlavným hrdinom pôjdu po krku… vraždiace rifle! Tie posadne akási démonická sila, ktorá dostane chuť na ľudskú krv. Rifle sa zamerajú na skupinu pracovníkov módnej spoločnosti, ktorá pri svojom biznise využíva mnoho neetických praktík. Teraz však prišiel čas pomstiť sa!

A trailer je presne taký absurdný, ako znie základný príbehový nástrel. Režisérsky na film dohliadala Elza Kephart a hlavné úlohy stvárnili Romane Denis, Brett Donahue, Sehar Bhojani, Kenny Wong, Tianna Nori, Erica Anderson či Stephen Bogaert. Pokiaľ si myslíš, že film s takýmto námetom nemôže brať nikto príčetný vážne, tak máš, samozrejme, pravdu. A vážne ho očividne neberú ani tvorcovia. Už z traileru je jasné, že divákov čaká absurdná šialenosť plná humoru, nadhľadu, ale aj nejakých tých krvavých scén.

Snímka si už stihla odbiť premiéru na niekoľkých festivaloch, kde sa jej dostalo vcelku pozitívneho prijatia. Na festivale Sitges si dokonca odniesla nomináciu v kategórii Midnight X-Treme za najlepší film. Je evidentné, že milovníci šialených, bláznivých a bizarných filmov si pri tomto kúsku iste prídu na svoje. Na streamovaciu platformu Shudder sa Slaxx dostane už 18. marca 2021.

Film Option International
Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
4
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
3
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Myslel si si, že vieš, ako správne držať mačku? Tento veterinár ti ukáže, ako na to


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME