Zamestnanci hotelov sa podelili o bizarné nálezy, ktoré ostali na izbách po hosťoch

Možno sa to nezdá, ale na takúto prácu treba mať silný žalúdok.

Zdroj: Shutterstock

Práca v hoteli si ako každá iná práca s ľuďmi (a s tým, čo po sebe zanechajú) vyžaduje pevné nervy… a miestami aj silný žalúdok. Príhody týchto ľudí sú toho jasným dôkazom. Zamestnanci hotelov sa na Reddite podelili o to najbizarnejšie, čo po sebe hostia na izbách zanechali, a pri niektorých si človek naozaj musí zaklopať prstom na čelo.

1. Niekto sa nám vysr*l do nočného stolíka. Kým sme to našli, celé to zaschlo a trvalo asi dve hodiny, kým sme to odtiaľ zoškrabali.

2. Skoro ráno sa prišiel ubytovať pár a už na prvý pohľad bolo jasné, že sa celú noc hádali. Keď na ďalší deň odchádzali a platili (v hotovosti), len tak medzi rečou poznamenali: „Mimochodom, trochu sme sa pohádali. Všade je krv. A obaja sme HIV pozitívni.“ Museli sme zavolať špeciálnu upratovaciu čatu a napokon vymeniť polovicu nábytku.

3. Ubytovala sa u nás žena s mysofóbiou (strach zo špiny) a po celý čas nedovolila upratovačkám vojsť dnu – vraj si to uprace sama. Po niekoľkých dňoch konečne išla von a odstránila ceduľku „nerušiť“, tak sa upratovačky okamžite pustili do akcie. Celá izba smrdela chemickým postrekom a v šuplíkoch našli vrecúška plné moču a stolice. 

4. Perie. Farebné perie. Chlapík si doniesol papagája, tvrdil, že je to služobné zviera, ktoré má slúžiť ako emocionálna podpora (nebolo), a potom sa to celé snažil hodiť na nás. Vraj bol v jeho izbe taký hluk, že si papagáj (emocionálna podpora) od stresu vytrhal perie. Nechcel zaplatiť ani cent navyše.

Shutterstock

5. Partia žien mala u nás rozlúčku so slobodou. Keď šéf zbadal, čo po sebe nechali, rozhodol sa do cenníka doplniť pokutu za trblietky vo výške 400 €. Cez trblietky nebolo prakticky vidno podlahu, a hoci je to už dobrých pár rokov, ešte teraz sa v tom koberci nejaké nájdu.

6. Medveď. Na izbe bol medveď. Na prvom poschodí mali balkóny mreže, viď prečo, no chalanisko sa rozhodol nakladať veci do kufra rovno z izby, a tak ich dal „na chvíľu“ preč. Potom si to namieril do sauny a vrátil mreže na pôvodné miesto? Samozrejme, že nie. Prisahám, keď som zdvihol telefón na recepcii a on mi oznámil, že má v izbe medveďa, fakt som nevedel, či sa smiať, alebo plakať.

7. Detská narodeninová oslava. Rodičia sa ožrali ako dogy a nechali deti robiť prakticky čokoľvek, čo si zmysleli. Na izbe mali zmrzlinový bar, takže aby sme to skrátili – rozpučené lentilky na zemi, čokoládové odtlačky topánok (a bosých nôh) na stenách, ovocná poleva na posteli, šľahačka všade. Úplne všade. Dostali pokutu vyše 7-tisíc a rozhodli sa nás za to žalovať. „Mysleli sme, že upratovanie bude v cene. Preto sme prišli do hotela.“ 

8. Mŕtve telo. Jeden z hostí sa obesil v skrini. Trvalo nám niekoľko dní, kým sme ho tam našli…

Shutterstock

9. Striekačka pod matracom. Zaprávala som plachtu a vôbec som si ju nevšimla, až kým sa mi niečo nezapichlo do prsta. Som človek, ktorý má panický strach z ihiel a – čo je asi prirodzené – aj z chorôb ako AIDS, takže toto bola pre mňa hotová nočná mora. Okamžite nemocnica, lieky proti žltačke, tetanovka, dva rozličné lieky ako prevencia proti HIV. Na pravidelné odbery krvi som chodila ešte ďalší rok…

10. USB kľúč s dvomi verziami listu na rozlúčku. 

11. Starší manželský pár nám nechal na rozlúčku krabicu plnú hračiek pre dospelých. Museli sme si ich nechať 90 dní (také sú pravidlá) a potom si ich mohol zobrať, kto chcel (za predpokladu, že by si niekto zabudol iPad, je to celkom fajn, ale toto…). Hlavná chyžná si ich zamkla u seba v stole. Nechcela, aby jej ich niekto „uchmatol“.

12. Pracoval som v luxusnom lyžiarskom rezorte. Mladý pár sa na izbe snažil naučiť svoje dieťa chodiť na nočník, ale z toho, čo som videl, neboli práve dvakrát úspešní. Nacikané za záchodom, nacikané pod umývadlom, pri vani a čo urobili oni? Hodili na to uterák. Možno si mysleli, že pomáhajú, ale celá izba kvôli tomu smrdela ako ohrada pre nosorožce a uteráky sme museli vyhodiť.

Shutterstock

13. Najhoršie, čo som musel upratovať, boli pukance. Nie preto, že by to bolo nejako extra nechutné, ale preto, že mi to zabralo pol dňa a ani za ten svet to nešlo povysávať. Na noc u nás ostal celý bejzbalový tím a hráči boli očividne veľkí fanúšikovia karamelového popcornu. Bol všade. Nalepený po stenách, v posteli, na koberci… Kto sa nikdy nesnažil dostať z chlpatého koberca lepkavý kus spuchnutej kukurice, nevie, čo je bolesť.

14. Nepracujem v hoteli, ale raz sme sa v jednom ubytovali (a podotýkam, že vôbec nebol lacný), chceli si uložiť veci do trezoru a zistili, že si v ňom hovie h*vno. Netuším, či hosť pred nami nasr*l rovno dovnútra, alebo to tam doniesol, ale každopádne, bolo tam. Upratovačky to očividne neskontrolovali, a tak som mal veľmi nepríjemný telefonát s recepciou.

15. Môj otec pracoval ako vedúci nadnárodnej siete hotelov. Jedného pekného dňa mu volal zamestnanec, že našiel na izbe gigantické 30-centimetrové dildo pribité k skrinke. „Stále je… vlhké,“ hovoril mu zamestnanec. Nakoniec ho niekto odstránil a otec sa išiel pozrieť do záznamov, kto to tam nechal, že ich možno kontaktuje, či ho nechcú späť. Zo záhadných hostí sa vykľuli dve rozkošné babičky, čo ledva krivkali, a jemu bolo príliš trápne ísť im ho odovzdať. Pár dní počkal, či náhodou nezavolajú, no keďže sa dlho neozvali, nakoniec skončilo v koši.

16. Kamarát si popri strednej privyrábal ako upratovač v hoteli. Raz vošiel do izby a našiel na posteli ležať ženu, úplne nahú. Ospravedlnil sa a chcel čo najrýchlejšie utekať preč, keď ho zastavila a ponúkla mu päťdesiatku, ak ju opľuje. Opľul.

Shutterstock

Zdroj: deveronii / Reddit

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
16
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
5
Uups
Haha Haha
69
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Lekári odhalili 10 nerealistických filmových scén, ktoré nezodpovedajú skutočnosti


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME