„Zázračné a zaručené spôsoby“ chudnutia exkluzívne len pre vás!

Fitness hýbe týmto svetom, raz darmo…jedz, trénuj a odpočívaj!

Zdroj: pixabay.com (https://pixabay.com/en/sport-fitness-training-sporty-2262083/)

Do nového roka je síce ešte ďaleko, to je pravda, ale nikdy nie je na škodu začať zdravšie žiť aj o čosi skôr ako prvého (no ok, druhého) januára. Ľudstvo od pradávna vymýšľa spôsoby ako niečo obísť, ako niečo zmeniť s minimálnou snahou a niektorí experti to povýšili na umenie, či toľko omieľané ,,lifehacky“. Niekedy k tomu, aby sme schudli stačí len zdravý sedliacky rozum a načúvanie vlastnému telu. Ak si sa práve rozhodol, že začneš chudnúť, dúfame, že sa nenájdeš v tomto zozname.

Od/ potom

Klasikááá. Pretože, zajtra je tiež deň. Pretože v pondelok to bude lepšie. Pretože od nového roka, to sa tak ľahšie pamätá. Pretože som dnes už mal čokoládu, tak to je úplne stratené. Pretože mám krámy a nemôžem za to, že to tento týždeň jednoducho nejde. Pretože som ju pozval na rande, tak nebudem šaškovať so šalátom. A veď idú sviatky, to sa už neoplatí, takže až po nich. Mám príliš náročné dni, cvičenie ma ešte viac vyšťaví. Dám si život dokopy a potom..

Keby naivita kvitla

Zaručená diéta, ktorú si zamilujete. Kilá z vás budú samé letieť dole! Nebojujte viac sami so sebou, táto diéta vám vyrazí dych! Túto ženu nenávidia všetci lekári! Schudla neuveriteľných… Velebnosti, jdu blejt. Každý nový článok je absolútne pravdivý a všetko funguje. Preto je toho po internete tak veľa, lebo to očividne ,,funguje“. Tak ktorú diétu by som mala skúsiť? Veď keď Jana na nej schudla 10 kíl, tak to musím aj ja!

giphy.com (https://giphy.com/gifs/health-healthy-salad-3lNHwVj4ZQ6VG)

Suplementácia je základ

V prvý deň tréningu si treba kúpiť: proteín, aminokyseliny, spaľovač tukov a určite aj pumpu. Bez toho nemôžeš existovať. Ak sa ešte na cvičenie necítiš, zaobstaraj si teda tabletky na chudnutie a aj nejaký sirup na detox. Ó, a úplne najlepšie čo môžeš spraviť – pi zelenú kávu. Rôzne vitamíny tiež nie sú na škodu, keďže po takomto zásobovaní overenými a zaručenými zázrakmi ti začnú vypadávať najskôr len vlasy, môže ťa sem-tam preháňať a budeš mať totálnu nechuť do života. Ale aj to je forma chudnutia, no nie? Biznis je biznis.

giphy,com (https://giphy.com/gifs/protein-whey-hZ2K75d4LwUF2)

Za 5 dní do plaviek

Aké jednoduché. Že toto nenapadlo nikomu skôr. Totálne si dodrbať organizmus, hladovať, poprípade miesto jedla piť kávu či vodu s citrónom alebo jablčným octom. No to mi je ale diéta. Za 5 dní je z teba topmodelka a na ten šiesty pravdepodobne skončíš na pohotovosti a o pár dní ešte zadarmenko dve kilá hore. Desaťdňová je pre slabošky, ale za to taká trojdňová asi zahrňuje zjesť čo najviac minimálne polročného plesnivého jogurtu a zajesť to najmastnejšou klobásou. Síce neopustíš záchod, ale budeš chudšia.

Pevná vôľa

Všetko, čo je zelené, je určite aj zdravé. Žiadny cukor, ani bielkoviny k životu nepotrebuješ. Čistá voda, šalát a priam neuveriteľné kombinácie nahádzané v mixéri v tebe vyvolávajú hrôzu a isté obavy, ale veď smoothie tvoj žalúdok rýchlejšie strávi. Ak pociťuješ nevoľnosti, znamená to, že piješ určite málo vody. A potom v noci príde neuveriteľný chtíč a za tri minúty doslova zožerieš celú chladničku. Necháš tam len šalát na ráno a s plačom ideš znova spať.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/tytaniumacademy-q3GzPVQEGtmik)

Pomaly ďalej zájdeš

A veru, všetko má svoj čas. Nie je nič kontraproduktívnejšie ako si objednať v mekáči dvojité hamburgery, hranolky, možno aj nugetky k tomu a na záver to zaklincovať s colou light. Nie, nie srandujeme. Veď predsa chudneš, takže cola zero!

Rýchly proces

Pri tomto spôsobe zaručene stratíš nejaké kilá, ale prv len tie z peňaženky. Potom ti samozrejme neostane ani na jedlo. Keď stratíš zuby, znamená to ďalšie kilá dole. A možno nie je vôbec potrebná ani nosná prepážka. Tu môžeš skúsiť aj diétu topmodeliek. Ráno jogurt, večer šampanské. Na zdravie!

Tréner

Najlepšie, čo môžeš spraviť je kontaktovať trénera alebo sa jedným aj stať. Za pár eur dostaneš certifikát a vualá, daj si to na sociálnu sieť, nech aj teba môžu trošku pootravovať chudé baby, čo si vážne myslia, že sú pribraté. No ak už kontaktuješ nejakého odborníka, nezabudni mu poslať tvoju výšku, váhu, odstrihnutý necht, prvé tri čísla z tvojej bankomatovej karty a meno tvojho prvého zvieratka a on z tohto vytvorí úplne jedinečný tréningový program, ktorý máš zaručene len ty!

giphy.com (https://giphy.com/gifs/fitness-personal-meet-OBPnhxiVKbrd6)

Prachy hýbu svetom

Veru, je to tak. Nechce sa ti cvičiť a miluješ dobré jedlo. Je ti jedno, ako sa musia ostatní snažiť o dokonalé postavy. Ty si len tak bezcharakterne prídeš a dáš si odsať tuk! Že sa nehanbíš, ty zakomplexovaná, z vlastnej postavy nešťastná zlatokopka. Toľko k tomu. Lebo hejtovať všetko a každého a počastovať sa rôznymi prívlastkami je také naše. Ľudské.

Vďaka ti, motivácia

Chudneš pre seba, nie pre iných. Nikdy sa nevzdávaj. Tým najväčším nepriateľom si ty sám. Dnes sa smejú oni, zajtra sa budeš smiať ty. Urobiť prvý krok je to, čo ťa odlišuje od ostatných. Ak nevieš ako pokračovať, spomeň si prečo si začal. Neplač, že ťa nechal. Drepuj, aby potom plakal on, že tá riť už nie je jeho…

freegreatpictures.com (http://maxpixel.freegreatpicture.com/Sport-Jogging-Sporty-Jog-Race-Run-2343558)

Titulná fotka: pixabay.com

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Najlepšie práce, aké len môžeš na tomto svete robiť


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME