Žena je zaľúbená do horskej dráhy v zábavnom parku. Tvrdí, že s ňou má aj deti

Ďalší bizarný prípad objektofílie.

Zdroj: Profimedia

Na svete existuje kvantum tragikomických párikov. Takých, čo sa k sebe na prvý pohľad vôbec nehodia, čo po sebe kontinuálne len vrieskajú, schádzajú sa a zase rozchádzajú a človek ani nevie, prečo sú vlastne spolu. Alebo tých opačných. Tých, čo sa od seba nevedia odlepiť, majú spoločný účet na Facebooku aj v banke a slovo ja natrvalo nahradili slovom my.

Atypická dvojka, o ktorej nedávno písal portál Mirror, ich však tromfne všetky. 43-ročná Francúzka Gaëlle Engel totiž za svojho partnera prehlásila horskú dráhu v zábavnom parku. Intímnu príťažlivosť k neživotným objektom na sebe údajne pozoruje už od puberty, aj napriek tomu má za sebou tri vážne vzťahy s mužmi. Tie nedopadli práve slávne a podstatu skutočnej lásky objavila až v momente, keď prvý raz zočila Sky Scream.

Profimedia

Žena trpí formou fetišizmu zvanou objektofília

„Muži, s ktorými som chodila, mali veľa problémov, mimo iného holdovali alkoholu. Ale so Sky Screamom? S ním ide všetko hladko,“ tvrdí žena, ktorú údajne priťahujú horské dráhy ako také. Atrakcia v nemeckom zábavnom rezorte Holiday Park jej však učarovala viac ako iné… a to až tak veľmi, že je ochotná tvrdiť, že jej deti sú vlastne ich spoločné. Ale kto sme my, aby sme súdili, čo je správne, že?

Vzťah na diaľku je ťažký, no vzťah s horskou dráhou v susednom štáte je úplne iný kaliber. Stretávať sa pre nich nebolo celkom jednoduché ani za priaznivých podmienok, počas globálnej pandémie je to však prakticky nemožné. Nuž ale ako sa hovorí, láska hory prenáša a Gaëlle rozhodne nedovolí, aby ju takáto drobná prekážka zviedla z cesty za celoživotným šťastím.

Profimedia

Ich spojenie utužuje široká zbierka suvenírov

Vídať ho síce nemôže, ale zbierať predmety s jeho podobizňou jej nikto zakázať nemôže. A presne to Gaëlle robí. Doma má hneď niekoľko modelov rôznych horských dráh, vankúš s obrázkom Sky Screamu, ktorý každý večer objíma, a mimo iného aj plejádu suvenírov, ktoré si kúpila priamo v zábavnom parku. Vďaka nim má pocit, že je jej srdca šampión neustále s ňou. Milé, nie?

Profimedia

Zdroj: mirror.co.uk

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
8
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
18
Uups
Haha Haha
20
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Otestuj sa: Dokážeš nájsť rozdiely na týchto obrázkoch spojených s karanténou? 


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME