Žena našla u svojho partnera pohrebnú urnu. Predstieral, že je mŕtva, aby ju mohol podvádzať

Priateľ mladej Brooke si vymyslel naozaj prešpekulovaný spôsob, ako jej byť neverný.

Zdroj: Shutterstock

Vzťahy občas zvyknú byť komplikované. Ako píše portál Unilad, na svojej koži sa o tom presvedčila aj Brooke Ash, ktorá sa so svojimi sledovateľmi na TikToku podelila o vskutku bizarnú historku. Rozpovedala ju ako výzvu od inej používateľky, ktorá sa ľudí spýtala jednoduchú otázku: „V ktorom momente ste si uvedomili, že váš vzťah skončil?“

Podozrivá urna v byte

Brooke sa rozrozprávala o svojom bývalom priateľovi, s ktorým vtedy žila v jednej domácnosti. Už dlhšiu dobu to medzi nimi neklapalo, poslednou kvapkou však bolo, keď Brooke doma objavila pohrebnú urnu. Keď sa priateľa spýtala, čo to má znamenať, ten len zamrmlal nejakú priehľadnú výhovorku.

@brooke_abroad

#stitch with @megan_boykoff It’s the commitment for me #fyp

♬ original sound – Brooke Ash

Brooke na to ale neskočila a neskôr sa dozvedela šokujúcu pravdu. Urnu mal jej priateľ v byte z toho dôvodu, aby mohol byť Brooke neverný. Keď si do bytu vodil milenky, hovoril im, že jeho priateľka (teda Brooke) zomrela a on má jej popol uložený v urne.

Tým teda dotyčné dámy klamal, že nejde o žiadnu neveru. Urna teda slúžila ako dokonalý krycí manéver a vysvetľovalo sa tým tiež to, že v byte boli fotografie Brooke a jej priateľa. Smútiaci partner sa ich skrátka nedokázal zbaviť.

Podľa mnohých išlo o geniálny nápad

Video s touto šialenou historkou nazbieralo viac ako 2-milióny pozretí, a hoci sa ti môže zdať, že takéto klamstvo bolo už dosť za čiarou, ľudí mužova kreativita dobre pobavila. Jeden z používateľov ironicky poznamenal: „Ktovie, čo by sa stalo, ak by Brooke odrazu vošla do bytu. Jej priateľ by zrejme povedal: ‚Hej, to je len jej duch‘.“

Ďalší komentujúci napísal, že vo svojej podstate išlo o najgeniálnejší plán neverníka, aký kedy počul. Brooke záujem o jej príbeh potešil, hoci ako sa v ďalšom videu vyjadrila, „zrejme sa teraz budú všetci muži a ženy dívať na urnu v byte s podozrením.“ No, tomu by sme sa, popravde, ani veľmi nečudovali.

Pixabay
Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
8
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
28
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
20 zaujímavých vecí, na ktoré ľudia narazili v Španielsku


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME