Žena nechala odkaz susedom, ktorí si hlučne užívali posteľné radovánky. Dostala prekvapivú odpoveď

Takto by sa mali riešiť všetky susedské spory.

Zdroj: Shutterstock

Susedia. V ideálnom svete ľudia, ktorí ti požičajú vajcia, keď sa ti akurát minuli, a polejú kvety, keď odídeš na dovolenku. Ale kto kedy žil v paneláku, vie, že realita je niekde celkom inde. Zatiaľ čo niektorých ani neregistruješ, iní o sebe dávajú veľmi intenzívne vedieť. A ty, hoci vieš, že sú u seba doma a môžu si robiť, čo chcú, by si ich za to dal najradšej deportovať kamsi veľmi, veľmi ďaleko.

Fakt nie je nič krajšie, ako nemôcť v noci spať, lebo sused zľava žúruje, akoby mal zajtra zomrieť, a ráno sa budiť o pol šiestej, lebo sused sprava mal bytostnú potrebu teraz vŕtať do steny. No a potom je tu ešte niečo. Keď sa nechcene – naozaj veľmi, veľmi, veľmi nechcene – staneš súčasťou ich intímnych radovánok. Táto slečna s tým má bohaté skúsenosti.

Žena slušne požiadala susedov, aby znížili decibely

„Naozaj som nechcela byť tá otravná suseda, ale moji susedia posledné štyri dni súložia tak neskutočne nahlas, že som sa im rozhodla strčiť pod dvere toto,“ píše na TikToku žena s používateľským menom @victoriahuneidi29. Zároveň ukazuje odkaz, v ktorom slušne, ale rázne vysvetľuje, že by ocenila, keby si jej susedia odtiahli posteľ od steny. Tá do nej totiž vráža, a to je v spojitosti s hlasnými vzdychmi naozaj vražedná kombinácia.

@victoriahuneidi29

ik it’s spelled noise it was too early #fyp #starbucks #OverShareInYourUnderwear

♬ Gypsy Woman (She’s Homeless) – Basement Boy Strip To The Bone Mix – Crystal Waters

Slečna možno ani sama netušila, ako to celé napokon vyvrcholí. Predsa len, ľudia sú rôzni. Mohli jej odkaz úplne odignorovať a naďalej si užívať posteľné mecheche, vďaka ktorému nikto v okruhu piatich kilometrov nezažmúri oko. Alebo jej mohli za odmenu našť*ť na rohožku. Na jej milé prekvapenie sa však nestalo ani jedno z toho a susedia problém vyriešili hádam najlepšie, ako sa dalo. 

Od susedov sa dočkala nečakane milej odpovede

„Dnes poobede som išla vyvenčiť psa a toto som našla na zemi,“ hovorí dievča vo videu. Sused jej pred bytom nechal odkaz, v ktorom píše, ako veľmi ho celá vec mrzí a že si dá v budúcnosti väčší pozor. Na znak zmierenia k odkazu pridaj aj darčekovú kartičku do Starbucksu v hodnote 50 dolárov (cca 43 eur). Čo lepšie mohol urobiť? Keď sa človek štyri noci po sebe nevyspí, to jediné, čo k životu potrebuje, je predsa káva. Takže klobúk dole.

Shutterstock

Zdroj: victoriahuneidi29 / TikTok 

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
78
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
15
Haha
Woow Woow
13
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Keď sa darí, tak sa darí. Slováci a Česi, ktorí nemali práve najlepší deň v práci


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME